SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież to widac jak nie wiem co, że te chłopaki nie mają pomysłu na grę. Żenada to jest jakaś, że na takim poziomie to jest możliwe.
1
@daraka220 Za Martino nie było tak dramatycznej gry, bez przesady już
0
Roberto wygląda jakby spalił rame szlugów dzisiaj :V
0
@kacrat99 nie prowokuj
1
@Kapitan hawk https://www.instagram.com/p/B2cUQhtgJw8/?igshid=1i2lck36y3vmd
Wszystko jasne
5
@Koors Albert Einstein tego nigdy nie powiedział. Wy rzucacie tymi przypowiastkami i pseudo cytatami, własnie jak wasz "wudz" nie weryfikując tego, a potem płaczecie, że ludzie mają prawaków/konfederację/mikkego za pajacerkę.
1
Co tu sie z tym playerem
0
@lukaszbrk chillwagon chillwagon
4
@skubi99 "Reagan was opposed to abortion, except in cases of rape, incest and life of the mother."
Czyli jest na równi z pro-aborcyjnymi z LR :)
Źródło: https://www.ontheissues.org/Celeb/Ronald_Reagan_Abortion.htm
Polecam zobaczyć całe źródło, bo posługiwanie się jednym cytatem Reagan'a, a to jaka była rzeczywistość tworzona przez tych polityków w tamtym czasie, to dwie różne sprawy.
Ale cytat fajny fajnie brzmi i jest fajnie, a ciemny lud wszystko kupi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@lucca87 Rozmowa jak z debilem (lub po prostu z). Piszą Ci wszyscy, że aborcja w określonych przypadkach, ale nie, Ty jak w jakiejś mantrze zaściankowej "OO ABORCJA W KAŻDYM PRZYPADKU HURR DURR ZABIJMY WSZYSTKICH!!11"
8
@Grzesior667 Morduś - odpuść. Przeczytałem całą tę dyskusję i od tego zaściankowca zaczęła mnie aż boleć głowa. To jest dramat.
0
Mimo, że jakimś wielkim fanem Rakitića nie jestem, to zabawne że ocenę ma lepszą na chwilę obecną niż Lionel O.o
1
Głowa boli po oglądaniu :)
0
Alcacer pierwszy podbiegł do sędziego, troche bucowato :V
3
@Robert1603 To został czy out?
0
@ArterkHD dla mnie mega jałowy sport
0
Wreszcie normalne mecze, a nie siatkówka nudna czy inne paraolimpiady
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy będzie dzis firmoweczka? La Rambla zadowolona Barcelona wynikiem uwalona hehe
2
@BigShaq Hajto na mikrofonie w głowie sie nie mieści
0
@R-Dinho To samo słyszałem ostatnio od Kukiza w wywiadzie z Radiem zet, wiec?
0
@kerouac czy to nie sam Krul kucuw wspominał, ze byłby w stanie wejść w układy z KO? :D
Uprzedzając pytania nie jestem niczyim wyborcom
17
Ciekawe co musi zrobić 16 latek, żeby dostać więcej niż 8 :V? Strzelić bramkę potrójnym saltem? :V
0
@Drzakubs jak ktos zarabia 40k na miesiac to tez mu sie nalezy 500? ;>
0
@Drzakubs jestes pewien, ze dla wszystkich ktorzy maja dzieci? ;)))))
3
@Ghandi Na jednym poziomie ułożyć odejście z klubku piłkarskiego i gwałtu.
Jak Ty czasami pierdzielniesz głupotę, to nie wiem czy się śmiać czy dokonać eutanazji..
1
@NeroTFP "najważniejszy dzień w nowożytnej historii Napoli."
9
@ArdoFCB >Jedna babcia z wypranym mozgiem
>Niemcy uwazaja Hitlera za swojego wodza
>propaganda prawakow
3
@Pyziol ile tych sezonow mamy mu jeszcze dac dograc do konca? Bo z tymi kontuzjami to podejrzewam, ze jemu sie ani jednego nie uda zagrac.