1

Przecież to widac jak nie wiem co, że te chłopaki nie mają pomysłu na grę. Żenada to jest jakaś, że na takim poziomie to jest możliwe.

1

@daraka220 Za Martino nie było tak dramatycznej gry, bez przesady już

0

Roberto wygląda jakby spalił rame szlugów dzisiaj :V

0

@kacrat99 nie prowokuj

5

@Koors Albert Einstein tego nigdy nie powiedział. Wy rzucacie tymi przypowiastkami i pseudo cytatami, własnie jak wasz "wudz" nie weryfikując tego, a potem płaczecie, że ludzie mają prawaków/konfederację/mikkego za pajacerkę.

1

Co tu sie z tym playerem

0

@lukaszbrk chillwagon chillwagon

4

@skubi99 "Reagan was opposed to abortion, except in cases of rape, incest and life of the mother."
Czyli jest na równi z pro-aborcyjnymi z LR :)

Źródło: https://www.ontheissues.org/Celeb/Ronald_Reagan_Abortion.htm
Polecam zobaczyć całe źródło, bo posługiwanie się jednym cytatem Reagan'a, a to jaka była rzeczywistość tworzona przez tych polityków w tamtym czasie, to dwie różne sprawy.
Ale cytat fajny fajnie brzmi i jest fajnie, a ciemny lud wszystko kupi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@lucca87 Rozmowa jak z debilem (lub po prostu z). Piszą Ci wszyscy, że aborcja w określonych przypadkach, ale nie, Ty jak w jakiejś mantrze zaściankowej "OO ABORCJA W KAŻDYM PRZYPADKU HURR DURR ZABIJMY WSZYSTKICH!!11"

8

@Grzesior667 Morduś - odpuść. Przeczytałem całą tę dyskusję i od tego zaściankowca zaczęła mnie aż boleć głowa. To jest dramat.

0

Mimo, że jakimś wielkim fanem Rakitića nie jestem, to zabawne że ocenę ma lepszą na chwilę obecną niż Lionel O.o

1

Głowa boli po oglądaniu :)

0

Alcacer pierwszy podbiegł do sędziego, troche bucowato :V

3

@Robert1603 To został czy out?

0

@ArterkHD dla mnie mega jałowy sport

0

Wreszcie normalne mecze, a nie siatkówka nudna czy inne paraolimpiady

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy będzie dzis firmoweczka? La Rambla zadowolona Barcelona wynikiem uwalona hehe

2

@BigShaq Hajto na mikrofonie w głowie sie nie mieści

0

@R-Dinho To samo słyszałem ostatnio od Kukiza w wywiadzie z Radiem zet, wiec?

0

@kerouac czy to nie sam Krul kucuw wspominał, ze byłby w stanie wejść w układy z KO? :D

Uprzedzając pytania nie jestem niczyim wyborcom

17

Ciekawe co musi zrobić 16 latek, żeby dostać więcej niż 8 :V? Strzelić bramkę potrójnym saltem? :V

0

@Drzakubs jak ktos zarabia 40k na miesiac to tez mu sie nalezy 500? ;>

0

@Drzakubs jestes pewien, ze dla wszystkich ktorzy maja dzieci? ;)))))

3

@Ghandi Na jednym poziomie ułożyć odejście z klubku piłkarskiego i gwałtu.
Jak Ty czasami pierdzielniesz głupotę, to nie wiem czy się śmiać czy dokonać eutanazji..

1

@NeroTFP "najważniejszy dzień w nowożytnej historii Napoli."

9

@ArdoFCB >Jedna babcia z wypranym mozgiem
>Niemcy uwazaja Hitlera za swojego wodza
>propaganda prawakow

3

@Pyziol ile tych sezonow mamy mu jeszcze dac dograc do konca? Bo z tymi kontuzjami to podejrzewam, ze jemu sie ani jednego nie uda zagrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?