SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D_Myrdal NFS Most Wanted (2005) dziś już nie miałby prawa istnieć :D
0
@kerouac la times tez o tym pisal bodajże
6
@Tomek_TF najlepszy w historii piłki nożnej zaraz po krulu douglasie*
2
Serio, robienie szopki z tego koronawirusa już trochę śmieszy. 30 osób bez masek, reszta na ławce w maskach jakby to miało coś zmienić. Wiem - wielu napisze, że to pod publiczkę, ale wygląda to trochę jak kabaret, sorry but no sorry.
0
@PatrykBarca Nie za bardzo chyba zrozumiałes o co mi chodzi :)
4
> 3 miesiące bez piłki
>Na Eleven dyskusja, że Mallorca ma jakies szanse bo z kimś tam kiedyś zremisowali/wygrali, nie zwracając uwagi że minęlo ponad 100dni od ostatniego meczu
nie lubie tej stacji
0
@DanielOOL powiem ci po pom po kolego pomyliłeś pomyliłeś pomyliłeś odwagę z odważnikiem, pozdrawiam Cie serdecznie
2
@ksobi oj, chciałbym żebyście sie wszyscy niedługo nie rozczarowali tym super wujem taktykiem Setienem :D
0
@ArdoFCB o cie luju xDDD co tu sie wydarzyło
1
there will be magician, I suspect there will be magician in 2 years
3
@Jakchcesz mnie to zawsze zastanawia.. po co wy tak czekacie na tą mityczną emeryturę? Co ona zmienia, co ona daje?
0
@cudak321 Robinho miał byc crackiem, Sergi Roberto mial wylądować w Elche w moim przypadku.
0
@malicinho Nie wiem do której części mojej wypowiedzi odnosiłeś swój iście coachowski wykład, ale ja to wszystko wiem. Mimo wszystko nie zmienia to faktu, że nawet prowadząc firmę/mając stanowisko/robiąc cokolwiek dochodowego (daj losie z pasji) w 8h dziennie nie zrobisz nic i nie zarobisz normalnych pieniędzy.
Zależy też co dla kogo jest normalnym pieniądzem, dla jednego to 5k miesięcznie to cud miód i orzeszki, a dla innego 100k miesięcznie :)
Wykładów do tego jak mam się prowadzić finansowo w sumie nie potrzebuję, także dzięki :)
Ps. mój komentarz głównie odnosił się od głupoty jaką napisałeś, że Anglia to kraina mlekiem i miodem płynąca, gdzie mam kontrahentów i znajomych i kupno domu owszem jest łatwe, ale dla takiego samego człowieka co w polsce - i mean, Elena z Wallmartu
0
@malicinho ludzie w anglii nie maja problemu kupic dom pracujac normalna ilosc godzin
Ps tak chcesz miec latwiej i wiecej w zyciu to niestety w 8h dziennie tego nie osiagniesz. Sory za zniszczenie fantazji
XDDDDD SORY ALE CZY TY WIESZ CO TY NAPISALES
0
@Mesi12 z ucha beda strzelac pseudo prymusy
1
I tak to życie sie toczy : )
1
@DonMatteo901 chyba w cuda wierzysz, Ukrainców do pracy na produkcji jest nadwyżka.
0
Czy ktoś wie czy działa już kino samochodowe w Wwa i gdzie mozna ew kupic bilety? Szukam na necie i wszedzie jakies bezsensowne artykuly
0
@cata_luna Jak piszę z telefonu z us keyboard to ciężko, żebym miał znaki tak jak teraz na klawiaturze :)
Zdenerwowany? Nieee, bardziej zażenowany że stąpasz po tej samej ziemi co ja, no ale taki już ten świat - lubi zaskakiwać :D
2
@cata_luna jesteś tu od kwietnia i dajesz same posty o polityce. Masz tak zryty czerep, ze reagujesz tylko na posty ktore obrazaja twojego wodza i partie ułomów, czy ktoś ci kwit dał, żebyś spróbował zindoktrynować tą strone trollu?
2
@Ghostface no nie doczytałem - błąd moj :)
0
@AllBundy Chodzę z ręką w gaciach tak jak Al Bundy
0
@MESSIah16 Ronaldo 10 - rozumiem, że fenomeno? A gdzie CR7? Beka z typów
0
Jest tu ktoś, kto zna się/ma quada i może pomoc w wyborze? Jak coś privek :)
0
Najlepsza wg. was płyta oraz utwór artysty Quebonafide?
0
@FCMichalo Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie
0
@tekken9 To są te śmieszne pseudo-brutalne walki bez rękawic, co w sumie polega to tylko na wypychaniu się? Jeżeli to jest to, to pozderki dla wszystkich którzy dają się dymnąć na pare złotówek :>
1
@Shapiro Te są udolne :D?
6
@Mns21 niewygodne info - nawet moj iphone zauwazyl co to za gowno i zablokowal mi dostęp do tego xD
1
@Mns21 miej pretensje do polaków ktorzy sprzedali to bo chcieli szybko hajs. Nie do rzadu :)