0

@D_Myrdal NFS Most Wanted (2005) dziś już nie miałby prawa istnieć :D

0

@kerouac la times tez o tym pisal bodajże

6

@Tomek_TF najlepszy w historii piłki nożnej zaraz po krulu douglasie*

2

Serio, robienie szopki z tego koronawirusa już trochę śmieszy. 30 osób bez masek, reszta na ławce w maskach jakby to miało coś zmienić. Wiem - wielu napisze, że to pod publiczkę, ale wygląda to trochę jak kabaret, sorry but no sorry.

0

@PatrykBarca Nie za bardzo chyba zrozumiałes o co mi chodzi :)

4

> 3 miesiące bez piłki
>Na Eleven dyskusja, że Mallorca ma jakies szanse bo z kimś tam kiedyś zremisowali/wygrali, nie zwracając uwagi że minęlo ponad 100dni od ostatniego meczu

nie lubie tej stacji

0

@DanielOOL powiem ci po pom po kolego pomyliłeś pomyliłeś pomyliłeś odwagę z odważnikiem, pozdrawiam Cie serdecznie

2

@ksobi oj, chciałbym żebyście sie wszyscy niedługo nie rozczarowali tym super wujem taktykiem Setienem :D

0

@ArdoFCB o cie luju xDDD co tu sie wydarzyło

1

there will be magician, I suspect there will be magician in 2 years

3

@Jakchcesz mnie to zawsze zastanawia.. po co wy tak czekacie na tą mityczną emeryturę? Co ona zmienia, co ona daje?

0

@cudak321 Robinho miał byc crackiem, Sergi Roberto mial wylądować w Elche w moim przypadku.

0

@malicinho Nie wiem do której części mojej wypowiedzi odnosiłeś swój iście coachowski wykład, ale ja to wszystko wiem. Mimo wszystko nie zmienia to faktu, że nawet prowadząc firmę/mając stanowisko/robiąc cokolwiek dochodowego (daj losie z pasji) w 8h dziennie nie zrobisz nic i nie zarobisz normalnych pieniędzy.
Zależy też co dla kogo jest normalnym pieniądzem, dla jednego to 5k miesięcznie to cud miód i orzeszki, a dla innego 100k miesięcznie :)
Wykładów do tego jak mam się prowadzić finansowo w sumie nie potrzebuję, także dzięki :)

Ps. mój komentarz głównie odnosił się od głupoty jaką napisałeś, że Anglia to kraina mlekiem i miodem płynąca, gdzie mam kontrahentów i znajomych i kupno domu owszem jest łatwe, ale dla takiego samego człowieka co w polsce - i mean, Elena z Wallmartu

0

@malicinho ludzie w anglii nie maja problemu kupic dom pracujac normalna ilosc godzin
Ps tak chcesz miec latwiej i wiecej w zyciu to niestety w 8h dziennie tego nie osiagniesz. Sory za zniszczenie fantazji

XDDDDD SORY ALE CZY TY WIESZ CO TY NAPISALES

0

@Mesi12 z ucha beda strzelac pseudo prymusy

1

I tak to życie sie toczy : )

1

@DonMatteo901 chyba w cuda wierzysz, Ukrainców do pracy na produkcji jest nadwyżka.

0

Czy ktoś wie czy działa już kino samochodowe w Wwa i gdzie mozna ew kupic bilety? Szukam na necie i wszedzie jakies bezsensowne artykuly

0

@cata_luna Jak piszę z telefonu z us keyboard to ciężko, żebym miał znaki tak jak teraz na klawiaturze :)
Zdenerwowany? Nieee, bardziej zażenowany że stąpasz po tej samej ziemi co ja, no ale taki już ten świat - lubi zaskakiwać :D

2

@cata_luna jesteś tu od kwietnia i dajesz same posty o polityce. Masz tak zryty czerep, ze reagujesz tylko na posty ktore obrazaja twojego wodza i partie ułomów, czy ktoś ci kwit dał, żebyś spróbował zindoktrynować tą strone trollu?

2

@Ghostface no nie doczytałem - błąd moj :)

0

@AllBundy Chodzę z ręką w gaciach tak jak Al Bundy

0

@MESSIah16 Ronaldo 10 - rozumiem, że fenomeno? A gdzie CR7? Beka z typów

0

Jest tu ktoś, kto zna się/ma quada i może pomoc w wyborze? Jak coś privek :)

0

Najlepsza wg. was płyta oraz utwór artysty Quebonafide?

0

@FCMichalo Jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie

0

@tekken9 To są te śmieszne pseudo-brutalne walki bez rękawic, co w sumie polega to tylko na wypychaniu się? Jeżeli to jest to, to pozderki dla wszystkich którzy dają się dymnąć na pare złotówek :>

1

@Shapiro Te są udolne :D?

6

@Mns21 niewygodne info - nawet moj iphone zauwazyl co to za gowno i zablokowal mi dostęp do tego xD

1

@Mns21 miej pretensje do polaków ktorzy sprzedali to bo chcieli szybko hajs. Nie do rzadu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?