SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno to przedłużą, już jest za późno na zmiane zdania.
0
Co on chce bronić przez 15minut?
1
@AlexDark00 a teraz mozemy np zremisowac lub przegrac przez Pedriego i Fatiego i Dembele i kazdego. Debilnych argumentów uzywasz ale dla beki stwierdzilem ze Cie oznacze
2
Busquets przeszkadza chlopom tylko xD
1
@AlexDark00 jak tam, bez lewego lepiej gramy w ataku nie? Dembele, Fati i sędzia Kurdystanu strzelili tą sytuacje sprzed chwili?
8
Matka sedziego byla urwą
4
Roberto 3 razy spozniony w jednej akcji
5
@JohnnyBarca daily mail no shit sherlock xD
0
Kolejna która się "niczego nie spodziewała" xD przewariatki są
3
@BulaKG miękki jak aksamit
5
@Bartula spod napleciarza
7
@HighestInTheRoom a nawet i o to w tych czasach ciężko
5
Ten Ferran to sie nadaje do Dolcana Ząbki
7
@Sulimo no Gomes to bez przesady, ale Paulinho półka wyzej
0
Kessie, Roberto, Garcia totalne dno ebane na tle takiej druzyny
20
Mental kessiego to dno. Ja rozumiem nie miec formy, ale on pozorów nie stwarza ze mu sie chce grac.
0
@Gitarkafcb ja lubie z francuskim/hiszpańskim ale smoka to sie niestety nie da słuchać. Muzyka gra w tle, ale po prostu komentarz mi daje klimat :)
0
Jak to jest zeobione ze EA wszystko potrafi koncertowo spier@@lić? Przez ich kretyńsko wymuszoną aplikacje która zastąpiła origin teraz w fifie nie da sie zmienić komentarza z beznadziejnego polskiego na jakikolwiek inny bo klient nie oferuje pobrania dodatkowego jezyka komentarza O.o. Co za debile tam pracują to głowa mała
1
@Fenelon ciezary bo obydwaj super do nas pasują. Ale obecnie chyba Bruno
0
@barteq przecież Balde gra w lidze to po co ma grac z ogórami?
1
Ferrana wywieźć do Choroszczy. Szkoda miejsca w składzie
1
@Ojciec5tkidzieci kobiety myślą że poród boli to chyba nigdy nie wstawały na 8 rano do szkoły
0
Panowie jest szansa ze dostane w „dzisiejszych czasach” taka koszulke Francji?
https://www.ebay.com/itm/224205982436
Place jak za prezydenta
0
@tristan87 hodis? Dobry ziomek jakis?
0
@SeWo77 co? Zjarałeś krzak trawki?
1
@Roobo tak to zrobiłem, żeby Wam utrudnić
@Kidd coś w tym jest
0
https://iv.pl/image/GZ5GyeY
Ktoś ma rozeznanie co to może być za but? Bo szukam szukam i znaleźć nie mogę.
6
@mm_ to sie musi fazka nieźle odkleić żeby z okazji sukcesu akurat takiej piosenki organizować impreze xDD
2
@mateusz1989VeB that fucking dembuś
2
@TridenteMSN dzieciok, co Ty do mnie piszesz. Poluzuj rajtuzy