0

Na pewno to przedłużą, już jest za późno na zmiane zdania.

0

Co on chce bronić przez 15minut?

1

@AlexDark00 a teraz mozemy np zremisowac lub przegrac przez Pedriego i Fatiego i Dembele i kazdego. Debilnych argumentów uzywasz ale dla beki stwierdzilem ze Cie oznacze

2

Busquets przeszkadza chlopom tylko xD

1

@AlexDark00 jak tam, bez lewego lepiej gramy w ataku nie? Dembele, Fati i sędzia Kurdystanu strzelili tą sytuacje sprzed chwili?

8

Matka sedziego byla urwą

4

Roberto 3 razy spozniony w jednej akcji

5

@JohnnyBarca daily mail no shit sherlock xD

0

Kolejna która się "niczego nie spodziewała" xD przewariatki są

3

@BulaKG miękki jak aksamit

5

@Bartula spod napleciarza

7

@HighestInTheRoom a nawet i o to w tych czasach ciężko

5

Ten Ferran to sie nadaje do Dolcana Ząbki

7

@Sulimo no Gomes to bez przesady, ale Paulinho półka wyzej

0

Kessie, Roberto, Garcia totalne dno ebane na tle takiej druzyny

20

Mental kessiego to dno. Ja rozumiem nie miec formy, ale on pozorów nie stwarza ze mu sie chce grac.

0

@Gitarkafcb ja lubie z francuskim/hiszpańskim ale smoka to sie niestety nie da słuchać. Muzyka gra w tle, ale po prostu komentarz mi daje klimat :)

0

Jak to jest zeobione ze EA wszystko potrafi koncertowo spier@@lić? Przez ich kretyńsko wymuszoną aplikacje która zastąpiła origin teraz w fifie nie da sie zmienić komentarza z beznadziejnego polskiego na jakikolwiek inny bo klient nie oferuje pobrania dodatkowego jezyka komentarza O.o. Co za debile tam pracują to głowa mała

1

@Fenelon ciezary bo obydwaj super do nas pasują. Ale obecnie chyba Bruno

0

@barteq przecież Balde gra w lidze to po co ma grac z ogórami?

1

Ferrana wywieźć do Choroszczy. Szkoda miejsca w składzie

1

@Ojciec5tkidzieci kobiety myślą że poród boli to chyba nigdy nie wstawały na 8 rano do szkoły

0

Panowie jest szansa ze dostane w „dzisiejszych czasach” taka koszulke Francji?

https://www.ebay.com/itm/224205982436

Place jak za prezydenta

0

@tristan87 hodis? Dobry ziomek jakis?

0

@SeWo77 co? Zjarałeś krzak trawki?

1

@Roobo tak to zrobiłem, żeby Wam utrudnić
@Kidd coś w tym jest

0

https://iv.pl/image/GZ5GyeY

Ktoś ma rozeznanie co to może być za but? Bo szukam szukam i znaleźć nie mogę.

6

@mm_ to sie musi fazka nieźle odkleić żeby z okazji sukcesu akurat takiej piosenki organizować impreze xDD

2

@mateusz1989VeB that fucking dembuś

2

@TridenteMSN dzieciok, co Ty do mnie piszesz. Poluzuj rajtuzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?