0

Wnioskujac z wywiadu z flickiem to dziś broni kruciak

1

Masakra z Valencia ostatnie miejsce w tabeli. Przykro sie na to patrzy

0

@cules100pro „zart” chyba tak trzeba pisac dla niektorych osob

0

Znacie lokal do polecenia w barcelonie gdzie mozna obejrzec jutrzejszy mecz?

0

Moderacja jak Laporta. Wydadzą oświadczenie lub dadzą jakąkolwiek informację co sie dzieje ze stroną miesiąc po całej akcji xD

0

@kemyt1995 tak jak z fatiego czy blondasa? Niektorzy sa niereformowalni. Pogodzcie zie z tym a nie naprawiajcie pilkarzy.

3

Tak z ciekawości. Po co nam Rashford? Przeciez tam psycha to siedzi na rozkładanym lezaczku. Chłop nie ma etyki pracy i nie potrafi znalezc formy. Kolejna kasa w błoto jak z idiotycznym transferem Olmo. To juz lepiej zostawic w izdu tego fatiego i liczyc ze odpali (xD)

1

Nie wiem, ten bellingham to jest jakis fenomen pilkarski. Ale on mnie wurwia

5

@kibicsportu w jaki sposob?

4

Niech orzy wyierdalaniu z klubu nie zapomni nad herbem przeskoczyc. To se kapitanow wybralismy xD. To juz Douglas bylby lepszym kapitanem

0

Bedzie gdzies leciala powtorka meczu? Nie moglem niestety obejrzec

0

Szczena mial okazje cos pobronic? Czy spokoj na razie?

7

Ciekawe czy Pena dostal sraczki czy jednak plan wytworzenia nalogu nikotynowego przez JE Wojciecha Szczesnego przynioso efekt.

0

@daniel32778 dostaje. Talon na urwe i balon.

3

@Duriel naszym najlepszym obroncom jest Inigo na czele z Cubarsim

0

Koguty ćwierkają że na 99% dziś Pena aka. krutkie ronczki w bramce. Szkoda

1

Sprzedac w izdu i miec spokoj i kase.

3

@abram3k oni chyba zapomnieli gdzie byli i jak grali bez artety

0

@Arden da sie kupic tickety?

1

@PatrychoO po co to kupowac jak wszystko na necie w uczciwej cenie czyli za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Hojlund 3/4 bramki wolne a ten głąb kopie w bramkarza. Z tego United nic nie będzie z takimi zerami w skłądzie

0

@macio_944 ok, co zmieni to że ograniczy to cała EU? Azja i ameryka ma to w dupie, podobnie jak ruscy. Ja nie mam zamiaru przeżyć życia zatykając se dupe korkiem.
Każ zamknąć największe korporacje świata pokroju P&G, Coca Cola, PepsiCo, McDonalds, LPP i milion innych (w życiu się to nie wydarzy) to wtedy uwierzę, że moja cegiełka coś zmieni.

0

Amad co za łeb xD

1

@Popitek12 od 05.01.2024 roku nie przegrali?

0

@Rastafarnianin a wyebane w to ocieplenie mam i to samo polecam każdemu. Co zmieni to gadanie i co zmienimy my. Trzeba życ pełnią życia i korzystać a nie się spinaćo gówno warte tematy.

0

@ranger3120 zazdroszcze. Chcialbym nic nie znac i obejrzec kazda jedna produkcje od nowa

8

@draxidox drozyzna jak pieron, ludzie co dostaja socjal nadal narzekaja, ci co pracuja placa coraz wiecej danin. Ale tak, strasznie sie pomylil.
Nie mowie ze tylko 500plus to spowodowalo, ale to zapalnik nieszczesc.

7

Mina Fermina caly czas w tym meczu to mina przegrywa. Gdzie ten chlop ma mental

0

@miladi a co mamy z takiego kasztana jak pena xD? Jakby Real sie takimi idiotyzmami kierowal to na pewno bylby w tym miejscu w ktorym jest. Luninin bronil swietnie wystarczylo ze Kurtula sie wyleczyl i out.

1

Najsmutniejsze jest to ze znowu wrogi laliga i ten boidupa w bramce. Ehhh, a potem czekas nas powrot Ter Przeciętniaka. Ten klub jest skazany na bycie przegrywem jak sie nie decyduje tym kto jest lepszy, tylko tym zeby komus smutno nie bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?