ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To, że może wyjść 3 zespoły sprawia, że ostatni mecz nie będzie tylko o honor więc nasi nadal będą mieli splątane nogi. Także 3 porażki się szykują. Ciekawe czy w ogóle coś strzelimy?
1
Prosty człowiek jestem. Wytłumaczy mi ktoś naszą taktykę i ogólny pomysł na grę? Bo ja widzę jakąś kopaninę jak na Pucharze Wójta czy innego Sołtysa
6
Mówi się, że w Europie nie ma już słabych drużyn, ale oglądasz Polskę i już wiesz że są.
1
@fart Ja już dawno wiedziałem :D
0
Przez pół godziny żadna reprezentacja nie grała tak chaotycznie i bez żadnego pomysłu. Dla postronnego kibica jesteśmy jednym z najgorszych zespołów
0
Pytali wczoraj niektórzy dlaczego niby mielibyśmy przegrać ze Słowacją? Nie minęło pół godziny a macie wszystko wyłożone na tacy dlaczego możemy to przegrać i prawdopodobnie przegramy.
3
Z tą parodią obrony to możemy sobie z San Marino czy innymi Wyspami Owczymi grać
4
Nie dzieje się nic nadzwyczajnego. To po prostu tradycyjny mecz otwarcia Polaków
0
Dobra jednak nie wina Szczęsnego.
5
To i mamy Wojtka na bramce xD
1
@Cobra303 przeczytaj dokładnie
0
Pisałem, że początek będzie dobry, ale musi coś wpaść. W innym wypadku będzie ciężko bo zazwyczaj im dalej w las tym gramy gorzej.
0
Początek pewnie jak zwykle będzie dobry w naszym wykonaniu. Oby nie skończyło się jak zwykle na 20-30 minutach.
3
@Janiama 2:1 dla Słowacji
2
@Kamiloza91 2-1 dla Słowacji tak realistycznie do tego podchodząc . Oby jednak nasi mnie pozytywnie zaskoczyli i wynik był odwrotny.
1
@kuz 3 gole tych chyba w całej fazie grupowej, a i to niekoniecznie :D
1
@blaugrana1980 Składu nie wiem, ale wynik to 2:1 dla Słowacji.
4
@Gwyn A więc zaczyna się ukrywanie prawdy :D
0
Swoją drogą fajnie jakbyśmy wpadli na Portugalię na tym Euro. Byłaby okazja, żeby powtórzyć karnego, tylko trzeba Kubę ściągnąć.
1
@Zoker Skoro ich poprosił żeby dograli to tym bardziej nie powinni teraz odwracać kota ogonem. Moim zdaniem ten mecz nie powinien być dograny tego dnia, ale termin niedzielny był odpowiedni. Wiadomo, że pewnie Duńczycy mieli za sobą ciężką noc, ale od całego tego zdarzenia sytuacja stała się nietypowa i jasne jest to, że w normalnych okolicznościach ten mecz przebiegał by inaczej.
2
Coraz więcej wypowiedzi duńskich piłkarzy, że oni nie chcieli wtedy grać. To była absolutnie szykująca sytuacja i to chyba każdy rozumie. Ale czy takie głosy pojawiłyby się gdyby oni wygrali ten mecz? Ten mecz nie powinien być dogrywany tego dnia, ale skoro mogli zagrać w niedzielę to była przecież jedyna sensowna opcja. Zespół duński przeżywał ciężkie chwilę, ale turniej musi trwać, a terminarz jest jaki jest.
1
To co Ukraina dzisiaj w stylu Djokovica z 0:2 na 3:2?
0
No cóż w przypadku Polski to taki comeback byłby niemożliwy. Brawo dla Ukrainy za walkę do końca
1
No chyba spalony był.
1
@michal26 Do tego bezsensowna faza grupowa która eliminuje tylko 8 z 24 drużyn. Tyle meczy żeby wyeliminować drużyny które w ogóle nie powinny tu grać.
4
Za co oni chwalą bramkarza w tej akcji? Przy tak dalekim wyjściu musi złapać piłkę albo ostatecznie wybić do boku, a nie wypluć przed siebie.
0
A to 5 zmian to już na stałe zostaje?
0
@kolo123 Było coś takiego? Jakoś przegapiłem.
0
Co ten Alaba? Chciał go udusić? To dlatego, że jest biały?
5
W Europie już nie ma słabych drużyn :D