1

Patrzcie i się nacieszcie bo na Euro czegoś takiego nie uświadczycie. No dobra żartuje :D Całkiem fajna akcja

0

@mat32 Chyba jakąś bieda wersję z malutkim silnikiem. Za 80 tysięcy to sobie możesz Punto kupić

0

@LeoMessi1994 Mój ojciec to typowy Janusz i mieszkałem z nim 19 lat. No cóż tak długi okres czasu zrobił swoje i przez te wszystkie smęty i narzekania oraz to, że on wszystko wie najlepiej to teraz go nie znoszę. Tak nie znoszę własnego ojca, tak bardzo upierdliwy jest.

0

@marcin000019 Szkoda, że w Barcie zaczyna się robić posucha z trofeami bo tak Leo zostałby liderem.

0

@macio_944 Rozwój społeczny w tym kraju wstrzymuje głównie pokolenie 50 i 60-latków. Są to bardzo liczne grupy wiekowe, a to pokolenie w dużej części ma w sobie zakorzenioną komunę która odcisnęła na nich spore piętno.

2

@Bykunn Dani Alves pomimo wielu trofeów nie ma MŚ więc to automatycznie stawia go niżej od kilku innych zawodników.

0

@Bykunn Tylko, że Japonka pewnie przyjmuje całe wynagrodzenie i nie odmawia tego. Kasa w tenisie jest tak duża bo to sport popularny na całym świecie. Konferencje to zawsze była i zawsze będzie część sportu na najwyższym poziomie. Jeżeli Osaka nie chcę brać w nich udziału to niech nie gra w najważniejszych turniejach. Ja rozumiem, że osoba która jest introwertykiem może się źle czuć, ale gdyby organizatorzy zgodzili się na takie akcje to zaraz wszyscy byliby introwertykami i nie przychodziliby na konferencję.

0

@kamil295 Nie wiem, ja oglądałem na HBO GO, ale pewnie gdzieś na necie jest
@elmayakos Lisa zestarzała się z prawdziwą klasą. Nie widać po niej żadnej sztuczności. Zawsze w serialu bardziej podobały mi się Rachel i Monica, ale teraz wyglądają jak spuchnięte i Lisa jest najpiękniejsza.W ogóle to najlepiej wypadła Kudrow i LeBlanc, Schwimmer też w miarę ok. Niestety Aniston i Cox były mniej aktywne i trochę tego nie czuły, a Perry to cień postaci Chandlera. Zawsze jego postać mnie rozbawiała, a tutaj był najbardziej przygnębiony z całej obsady.

3

Obejrzałem sobie właśnie Friends: The Reunion bo dla mnie Przyjaciele to zawsze był najlepszy sitcom. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie widziałem, że taki specjalny odcinek z rozmowami aktorów może wyjść tak świetnie. Genialnie to zmontowali, było z czego się pośmiać, były takie sentymentalne sceny, świetna robota.
Swoją drogą Lisa Kudrow pięknie się zastarzała, u Aniston i Cox niestety za dużo botoksu. A David Schwimmer nic się nie zmienił

3

@Qexi To nie żaden defensywny styl. Po prostu to idealny styl do taktyki Guardioli. Co mają grać otwarty futbol żeby City ich poklepało w grze kombinacyjnej? Na takie klepanie jakie preferuje Graudiola to trzeba grać w ten sposób i nikt nie będzie wymyślał nie wiadomo czego.

0

@Vebrol Tylko, że ta Chelsea w pierwszej połowie kiedy było 0:0 stworzyła sobie kilka wyśmienitych okazji i dyktowała warunki

1

Cóż Chelsea wygrała tą LM w pełni zasłużenie. W fazie pucharowej nie mieli łatwej drogi, a dotarli do finału bez większych problemów. W finale też pokazali klasę i zdominowali City. Brawo dla nich, zdecydowanie lepszy triumf niż ten z 2012 gdzie do tej pory zastanawiam się jak oni to wygrali, zdominowani przez Bayern i Barcelonę, ciężka przeprawa z Benficą, to było najbardziej farciarskie zwycięstwo w LM w ostatnich latach.
Za to w 2008 grali bardzo dobrze, ale karny Terrego odebrał im zwycięstwo.

0

@Criss18Barca Fakty są takie, że w tej grupie co Szwecja to byśmy się nie utrzymali. Mieliśmy farta, że się nam trafiła słabsza Bośnia i tyle.

1

@MesQueUnClub96 W eliminacjach do Euro 2004 :D No dobra, może nie gramy za często z tymi Szwedami, ale to dobry zespół, a to Polska po zmianie trenera to jest niewiadoma. Nie twierdzę, że przegramy ale po takich turniejach jak 2018 to głupotą byłoby zakładanie, że na pewno awansujemy do 1/8. Na MŚ Senegal i Kolumbia też miały być do ogrania, a dostaliśmy srogie lanie.

1

@DonMatteo901 Kurczę jak teraz nie wygramy tych IO to nie wiem kiedy. To byłoby piękne podsumowanie naszych ostatnich lat w siatkówce gdzie wygraliśmy wszystko oprócz tego.

0

Kolejna porażka City z Chelsea pokazuje, że jak znajdziesz sposób na taki styl gry jaki preferuje Guardiola to ciężko coś z tym zrobić. Pep mógł kombinować jak chciał, ale to zmienia faktu, że Chelsea im na ten moment kompletnie nie leży i City nie potrafi kontrolować tych meczy.

0

@Criss18Barca 1/8 może i będzie, ale z trzeciego miejsca co najwyżej. Hiszpanów nie wyprzedzimy, a od Szwecji zawsze dostajemy baty.

1

Czy w ostatnich latach ktokolwiek wygrał LM bez napastnika w podstawowym składzie?

1

Na Euro też będzie można robić 5 zmian?

3

Myślicie, że ile dziś Chelsea przegra?

4

@Kamilos84 Z całym szacunkiem do Szpaka, ale niech już odejdzie i da komentować lepszym od siebie.

0

@Encore Może chcą się zabezpieczyć. Jeżeli Marc będzie miał słaby sezon jak ten to out. A w przyszłym sezonie będą grali obydwaj jak kiedyś Bravo i Ter Stegen.

0

@Encore Polska tam nie pojedzie imo

0

@Barcakolcz Czy ja wiem? Bez Lewego dostaliśmy się na MŚ 2002 i 2006 oraz Euro 2008 więc niekoniecznie musi być tak źle.

1

@Messibestplayerintheworld Co za bzdury? Skoro Ter Stegen jest nietykalny to po co nam aż tak dobry rezerwowy bramkarz?

0

Kurczę chciałbym teraz trenera z prawdziwego Topu. Barca zawsze zatrudnienia trenerów z nieco niższej półki licząc, że się wybiją. Ale nie każdy to drugi Guardiola.
Nasze transfery piłkarzy za ponad 100 mln okazały się kompletnym niewypałem. Może więc sypnąć trochę grosza na jakiegoś treneiro?

0

@Rust_Cohle Cierpliwości, zaraz ma być konferencja jego i Verattiego.

0

@RobiS A na pierwsze 3 części nie ma szans?

2

@michal26 Jakby wygrało United to Monaco już miałoby pewny udział.

0

W przyszłym sezonie LM uniknąć City albo Bayernu z pierwszego koszyka bo pewnie będzie łomot. A poza tym jak Chelsea wygra LM to ich też lepiej uniknąć bo ciężko będzie z nimi. A poza tym reszta może być, nawet jak przegramy to może chociaż wstydu nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?