5

Co oni z tą decyzją? Czekają jak w skokach aż się wiatr zmieni?

3

Wszyscy którzy piszą, że najprawdopodobniej koniec kariery dla Eriksena? Kurczę czy to naprawdę jest najważniejsze? Nie można niczego teraz zakładać, ale nawet jak to będzie koniec kariery to moim zdaniem to nic takiego.
Duńczyk już trochę pograł, i się "nacieszył" futbolem, nie jest to junior u progu kariery. Na życie też już raczej zarobił, a przecież dalej mógłby być związany z piłką. Zakres jest ogromy od ekspertów telewizyjnych po różnego rodzaju dyrektorów sportowych itp.
Oby z Eriksenem było wszystko w porządku, myślę że nawet on sam wie, że dziś wygrał ten najważniejszy mecz, a wszystko inne jest mniej ważne.

2

Eriksen był ostatnio szczepiony. Nie chodzi mi o to, że to przez szczepionkę i szczepionka zła. Ale co jak to może być ten jeden przypadek na ileś gdzie organizm tak zareagował? Czysto teoretycznie, czy można w 100% wykluczyć, że to nie przez to?
Wiadomo przecież, że wiele szczepionek ma jakieś efekty uboczne u niewielkiego procenta zaszczepionych.

0

@vangoor Skąd info?

2

@kubix05 Bez przesady z tym turniejem, ten mecz nie powinien być kontynuowany ale nie rozumiem co do tego ma cały turniej.

0

Wiadomo, że terminarz napięty, ale ten mecz nie powinien być kontynuowany. Przecież tak naprawdę nie wiadomo co dalej z Eriksenem, a piłkarze dziś też na pewno są bardzo zszokowani i gdzieś z tyłu z głowy myśli będą uciekały gdzie indziej.

0

Niżej mi wyjaśniliście co się stało bo dopiero włączyłem. Chyba w takim wypadku nie ma innej opcji jak jakieś przełożenie tego meczu. Ciężko sobie teraz wyobrazić co się dzieje w duńskiej szatni.

0

Co się stało? Włączyłem mecz i nie kapuje o co chodzi. Co z Eriksenem?

5

Ten nowy format EURO denerwuje mnie głównie dlatego, że kiedyś w fazie grupowej po porażce w pierwszym meczu trzeba było się spiąć w kolejnych aby mieć szanse na awans, a z drugiej strony po wygraniu pierwszego meczu też trzeba było się skoncentrować i zapewnić sobie awans. A tak tacy Włosi to już mają praktyczne pewny awans jeżeli nie przegrają wysoko kolejnych meczy.
Do tego trochę kombinacji i czasami lepiej wyjść z 3 miejsca jak Portugalia niż wygrać grupę i trafić do trudniejszej części drabinki.

3

@VenoM Bo on jest słaby. Drzyzga gra bo w Polsce nie ma lepszego rozgrywającego, ale nie jest to Top na świecie.

1

@barcelonaLM Ale dziś nie dostał. To mówi wszystko i tej pandemii i tych wszystkich bzdurnych obostrzeniach.

1

Ależ to był fantastyczny set i ogólnie świetny mecz. Djokovic wykonał ogromny krok w drodze po finał.

0

@mekston To jednak jest Nadal i Paryż więc to Serb musi wykorzystać każdą szansę.

0

Ten set jest kluczowy. Jak wygra Nadal to Serb już raczej nie da rady, ale przy prowadzeniu ma szansę wygrać.

1

Dobrze tak tym Turkom, jeszcze ze 2 niech im wpakują.

0

Takie mecze otwarcia powinny być zakazane.

0

No i zaczyna nam się mecz od nowa. Ciężko stwierdzić w którą to pójdzie stronę.

0

Ważny gem dla tego meczu.

0

@Stagiryta Nawet jak będzie 2:1 dla Serba to absolutnie niczego nie można zakładać, ale chodzi mi o to, że dziś będzie to dla niego(Nadala) ciężka przeprawa.

1

Nole na tylko jeden triumf w Paryżu, a Nadal to arcymistrz tych kortów, ale dziś Hiszpan coraz słabiej wygląda. Oczywiście on niewątpliwie będzie walczył, ale niektórzy wróżyli gładkie 3:0 dla Hiszpana.

0

@Sysia11 No, ale jeżeli nawet w Paryżu Nadal nie będzie dokładał, a tracił przewagę to nie ma o czym gadać.

0

Nadal będzie miał dziś strasznie ciężko z Djokovicem. Jestem skłonny stwierdzić, że jeżeli Hiszpan przegra w Paryżu to już niemal na pewno Serb będzie miał najwięcej tytułów wielkoszlemowych, oczywiście jeżeli wygra finał.

0

@BartqRKO To akurat nie jest trudne do ogarnięcia. Mnie denerwuje takie coś, że drużyna która ma w grupie 3 remisy albo 1 zwycięstwo i 2 porażki może przejść dalej. Na mundialu takie coś jest raczej nie do pomyślenia bo to bardzo rzadkie przypadki gdy takie coś się udało. Tylko, że na MŚ też chcą zwiększyć liczbę drużyn i w ten sposób zabiją magię najlepszego turnieju piłkarskiego.

1

Ta zmiana formuły Euro mocno mnie irytuje. Jak było 16 zespołów to grupy były naprawdę mocne i od początku trzeba było dobrze grać. A teraz mamy cyrki jak z Portugalią w 2016.

0

@roberto1212 A ten Zambrotta to skąd? On nigdy nawet Euro nie wygrał.

0

@mariosss20 Indie to chyba w żadnym sporcie nie reprezentują jako takiego poziomu. No chyba, że w szyciu ubrań ;)

0

@BartqRKO Ja jestem w stanie wymienić 14. Kto da więcej?

10

Jutro zaczyna się Euro, a Polacy mają duże szansę na końcowy triumf. Jednak nawet jeżeli wygrają to będę czuł niedosyt. Mistrzostwo Europy to fajny akcent, ale zdecydowanie najważniejsze jest MŚ. Także mam nadzieję, że ten turniej będzie takim przetarciem przed mundialem, a w Katarze zdobędziemy Puchar Świata.

0

W filmach/serialach/grach/książkach itp. bardziej podobają wam się wizje przyszłości jako gigantycznego postępu ludzkości i bardzo rozwiniętej technologii czy bardziej wizje apokaliptyczne?
Mnie zawsze bardziej interesowały te mroczniejsze wersje gdzie świat uległ zniszczeniu i ludzkość musi walczyć aby przetrwać.
Odkąd człowiek opanował energię jądrową to posiadł już siłę do zniszczenia tej planety. A poza tym nadmiernie eksploatujemy Ziemię i coraz bardziej próbujemy ją dostosować do siebie, a tego natura nie lubi. Naszą cywilizację może cofnąć w rozwoju bardzo wiele czynników. Jakieś rozbłyski słoneczne, asteroidy czy po prostu bardzo ostre zmiany klimatu. Dlatego w takiej dłuższej perspektywie to uważam, że bliżej będzie do tego apokaliptycznego świata niż do tego, że staniemy się zdobywcami kosmosu.

1

@geass Nie kupuj jakiegoś najtańszego chłamu i będzie ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?