0

@MaziFCB Pewnie o Mass Effect Legendary Edidtion ;)

3

Barca jak ostatnio oddała Atletico napastnika za grosze(Villa) to wygrali mistrzostwo. I wtedy też w końcówce La Liga parzyła bo wszyscy trafili punkty.
Także nie oddajmy Atletico napastników bo oni dzięki nim wygrywają mistrzostwa.

0

@msmsms Wiadomo, że nikt w obecnych czasach nie chciałby polityki zagarniania, ale smutna prawda jest taka, że rozwój naszej cywilizacji opiera się głównie na takim zagarnianiu. Taka już nasza natura jako gatunku, a mocarstwa czy imperia będą powstawać i upadać.

1

@EleanoR Przede wszystkim Rosja, następnie Ukraina, Niemcy, Izrael i chyba Chiny albo Indie, musiałbym się zastanowić

0

@Uukasz_93 Na razie to w głównej mierze jest pokazówka dla świata, ale nie wiadomo w jakim kierunku to pójdzie

0

@Uukasz_93 Celowo to robią, żeby ewakuować cywili. Na razie żadna ze stron nie chce setek ofiar bo to tylko zaogni całą sytuację. Chodzi o pokazanie, że nikt się nie cofnie, ale myślę, że mimo wszystko nie dążą do otwartej wojny.

0

@fart Co nie zmienia faktu, że Hamas nawala rakietami bo wie, że większość nie dociera do celu.
Gdyby te wszystkie rakiety spadły na miasto to odpowiedź Izraela byłaby bardzo krwawa.
Na razie to takie przeciąganie liny i pokazanie, że nikt nie odpuści myślę że niedługo muszą być podjęte jakieś rozmowy bo inaczej nic dobrego z tego nie wyniknie.

0

@Kurkmen Oni doskonale wiedzą, że spadają tylko pojedyncze pociski. Gdyby tarcza przestała działać i wszystkie te rakiety spadłyby na miasto to byłaby jawna deklaracja wojny, świat tak by tego nie zostawił. A przypominam, że Izrael ma atomówki a więc odwet mógłby być naprawdę krwawy.
A tak strzelają sobie tymi badziewnymi rakietami, a Izrael sporo to kosztuje bo tarcza tania nie jest.

1

@Mr8lack My też jesteśmy poszkodowani. A więc czemu nie możemy od tak bombardować sobie Niemiec? Oczywiście pomijając, że nie mamy czym bo nawet gdybyśmy mieli to nadal byśmy nie mogli bo Europa by nas zmiotła.

2

@Peszko07 W dłuższej perspektywie to pewnie nic dobrego z tego nie wyniknie, ale nie dzieje się też coś nadzwyczajnego. Choć brzmi to przygnębiająco to oni tam regularnie się ostrzeliwują z mocniejszymi akcentami co jakiś czas.

0

@daniel32778 Ja rozumiem, że ciężko wyskoczyć z rękoma przy sobie, ale on tam wykonał jeszcze ruch dłonią. To był oczywisty karny i nie wiem jak niektórzy mogą sądzić inaczej.

0

@Uukasz_93 To co tam się dzieje to nic nowego dlatego media wiedzą, że to mało chwytliwy temat. Tak samo jak z wydarzeniami na Ukrainie. Kilka lat temu codziennie były relacje co się tam dzieje, a teraz mało o tym mówią bo ludzie coraz mniej to śledzili.
A co do sytuacji Izrael-Palestyna to jest to niepokojące, ale co zrobić? Oby tylko jak najdłużej ten konfliktu nas nie dotyczył.

0

@Transu96 Też nie wiadomo, PS4 od początku pandemii nie ma ludzkich cen.

0

@Progressive Mocno zaskoczyła mnie obecność Dudka

0

@DaPidejpi No, ale hala mniejsza i zamknięta. Logiki to akurat w tym naprawdę mało :D

5

@Ansufati123 Nie ma potrzeby, on sam przybiegnie i jeszcze zrobi kilka rundek wokół Camp Nou.

2

Podobno w Chinach ma być wprowadzony cyfrowy pieniądz, ale będzie on miał czasowe ograniczenie na jego wydanie. Dokąd ten świat zmierza? Powolutku realizują się scenariusze które kiedyś były nazywane teoriami spiskowymi.

2

@tomek8756 Tak jak wyżej pisali. Jak zamkniesz oczy to nawet nie poczujesz, że się rozbijas.... znaczy, że się przemieszczasz.

0

@Ratamahatta Ja też już dawno to zauważyłem. Do tego straszenie kolejnymi mutacjami żeby i narracja strachu żeby uzasadniać kolejne lockdowny i szczepienia. Pojawia się info o 3 dawce szczepionki co już naprawdę jest śmieszne.

1

Zidane miał jako trener Realu wygrane 3 LM na 3 starty. Mógł już na zawsze się tym chlubić bo naprawdę była to niesamowita sprawa. A tak wrócił i popsuł sobie statystykę

2

@Kgorecki2500 A mnie zawsze denerwował ten współczesny wątek w Asasynach.

4

@krzyrzak69 Żeby gdzieś iść to jeszcze ten klub musi Cię chcieć. City na tamten moment raczej nie dałoby tych 222 mln, a myślę że Ney pensji też by takiej jak w PSG nie dostał. Z perspektywy czasu najlepszym wyjściem byłoby zostanie w Barcy i tyle. Gdybyśmy mieli Neya być może udałoby się wygrać którąś edycję LM.

4

@krzyrzak69 A do jakiego klubu miał odejść? Jedyne kluby w których miał by jakieś sukcesy od tamtej pory to Bayern, Real i może City. Bayern takich transferów nie robi, City nie zaburza aż tak swojej drabinki płacowej, a do Realu nie poszedł z wiadomych względów, a poza tym wtedy jeszcze był tam CR7. Oprócz klubów które wymieniłem to jeszcze może Juve i Liverpool, ale do Włochów nie pasuje, a Liverpool w tamtym momencie nie był na topie.

0

@Chaoss No niestety budowa domu czy zakup mieszkania to obecnie ciężki orzech do zgryzienia. Ja też miałem dylemat czy odkładać jak najwięcej czy brać większy kredyt, zaryzykowałem z kredytem i mieszkam już od 3 lat. Siostra ze szwagrem czekali żeby jaki najwięcej odłożyć i niestety się przejechali. Styropian 100% więcej niż ja płaciłem, stal jakieś 70-80% drożej to samo cegła, murarze też ładnie sobie śpiewają. A mam na myśli tylko surowy stan, wykończenie dopiero przed nimi, a przypuszczam że tam równie będą kolosalne podwyżki w materiałach.

1

@messiandiniesta Generalnie nieruchomości to raczej drożeją, a nie tanieją bo teraz ludzie w ten sposób lokują swoje pieniądze.
Jak działki w dobrej lokalizacji i było zainteresowanie to myślę, że obecnie sprzedałbyś drożej, a na pewno byś nie stracił.

0

Jak wam się podoba to co obecnie dzieje się z cenami? Szwagier zaczął stawiać dom i ceny praktycznie wszystkiego wystrzeliły w górę, takie budowanie się w obecnej chwili to jest niemal studnia bez dna.
Mocno drożeje również żywność, prąd, ropa, samochody, podobno mają być podwyżki cen sprzętu AGD, no cóż taniej to już było.
Ja mam w miarę dobrą pracę i już wybudowany dom, w innym wypadku chyba spoglądałbym w kierunku innego kraju bo w Polsce to czeka tyranie do śmierci skoro system emerytalny też pewnie w przyszłości nie wydoła.

0

@TheHeisenberg Nie w wirusa a w skuteczność tych lockdawnów. Co chwilę nowa wersja, ta może być odporna na szczepionki. Przecież to jest jak zwykle budowanie narracji strachu żeby ludzie nie pomyśleli czasem, że wraca "normalność".

3

Kolejna mutacja? Niemożliwe. Brytyjskiej nikt się już nie boi to teraz czas postraszyć indyjską? Jeżeli jeszcze ktoś naprawdę w to wierzy to jest bardzo naiwny.

1

Ostatnio zastanawiało mnie na jakiej podstawie bukmacherzy obliczyli, że Barca ma największe szanse na tytuł. Ja przypuszczałem, że się jeszcze gdzieś wyłożymy, ale gdzieś po cichu liczyłem że po drodze rywale zaliczą więcej wpadek.
Z Realu jak zwykle były śmiechy, a tymczasem ograli nas dwa razy i są na dobrej drodze do tytułu, a jeszcze przecież mają LM.
W Barcelonie największym problemem jest obecnie nastawienie i mentalność. My nawet jak gramy dobry i ładny futbol to zespół w kluczowych i najważniejszych momentach zawodzi. Dlatego średnio trafiają do mnie jakieś argumenty o sezonie przejściowym.

0

@Nocturno A co chcesz założyć bloga o PLANdemii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?