ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzymam mocno kciuki za Żyłę. Co prawda fajnie by było jakby Dawid obronił tytuł jak kiedyś Małysz, ale Piotrek kilkunastokrotnie stawał na podium PŚ, ale wygrał tylko 2 razy. Żyła nie jest zawodnikiem na tyle młodym i regularnym by wygrać PŚ czy nawet taki TSC. Indywidualny tytuł MŚ byłby takim ukoronowaniem całkiem fajnej kariery. Wreszcie Piotrek mógłby powiedzieć, że był najlepszy, a patrząc jak cieszył się z brązu w 2017 to już wyobrażam sobie jego euforię po złocie. A więc oby Piotrek wygrał, a Dawid był drugi :)
0
Kamil niestety słabo i dziś będzie daleko. Stoch już tak ostatnio ma, że skacze strasznie nierówno. Piotrek wyśmienicie, a Dawid do podium traci niewiele więc jest ogromna szansa. Czołowa trójka puszczona w gorszych warunkach i to trochę wypaczyło wyniki, ale Granerud może jeszcze zaatakować. Co prawda potrzebowałby jakiegoś genialnego skoku, ale jest w stanie to zrobić.
0
Aj Kubacki chyba ciut za mało, musi dołożyć w drugiej serii
2
Żyła odpalił petardę, zaraz belka w dół.
2
@Janiama to tak samo jak w skokach, wygra ten który skacze najdal... a nie czekaj.
0
Jak dziś typujecie skoki? Jak warunki będą w miarę równe to chyba Granerud jest nie do pokonania, a na podium to już na pewno powinien stanąć. A więc jeżeli tak założymy to zostają 2 miejsca na pudle i walczyć będzie o nie kilku zawodników: Lanisek, Kobayashi, Kraft, Stoch, Tande, Kubacki, Johansson, Eisenbichler, może jeszcze Lindvik czy Pavlovcic.
A więc jakikolwiek medal dla Polaka to będzie bardzo dobry wynik bo jest naprawdę szerokie grono zawodników skaczących podobnie, zadecyduje dyspozycja dnia i pewnie trochę szczęście do warunków.
1
@AmigoBlancos Mecz i śledzenie skoków w internecie. Później przełączenie na najlepszą 10
4
Granerud wydaje się być poza zasięgiem. Po wyjściu z progu leci dużo wyżej niż inni. 6.8 pkt przewagi nad drugim Laniskiem to jest bardzo dużo na normalnej skoczni.
3
@DaPi Do tej pory nie wiem jak Chelsea to wygrała. Cisnął ich Bayern, cisnęła Barcelona, mieli problemy nawet z Benficą, ale jakimś cudem nikt nie był w stanie ich pokonać.
4
@sebo939 Pepe często odłączało prąd, ale akurat w tym przypadku Alves popisał się wybitnym aktorstwem.
1
Po pierwszych meczach LM wniosek jest jeden. Jesteśmy na poziomie Lazio. I tego nie wiadomo do końca bo być może z Bayernem znowu dostalibyśmy więcej niż 4:1
5
Sędzia popłynął. Faul i żółta bez wątpienia, ale bezpośrednia czerwona to gruba przesada.
2
@Ojciec5tkidzieci Chyba to jest fan "Ajzenbiśli". Ostatnio twierdził nawet, że jakby nie odwołali Raw Air to Niemiec miałby największe szanse na jego wygranie.
Nie wiem na jakiej podstawie do tego doszedł :D
2
@tobiasson92 Już latem zeszłego roku mówili, że drugiego lockdownu nie będzie, a tymczasem ciągnie się on w nieskończoność.
0
@Drozdu7 Problem z zawodnikami bez klubu jestem taki, że najczęściej oczekują długiego kontraktu i wyższych zarobków z tego względu, że klub nie musi wykładać na nich kasy. W Barcy już wielu piłkarzy się nie sprawdziło, a tacy z wysokimi kontraktami są kulą u nogi której ciężko się pozbyć.
Co Garcii i Depaya jestem na tak, ale Wajnaldum już swoje lata ma i gdyby chciał przyjść na 2 lata to niezła opcja, ale tu już zdarzały się bardzo długie kontrakty dla takich piłkarzy.
0
@Krystian_mix Też obstawiam Djoko, Nadal ma szansę, ale muszą go omijać kontuzję. Federer będzie miał ciężko, z roku na roku widać że już wiek robi swoje i Szwajcar tego nie przeskoczy.
0
Myślicie, że z trójki Djokovic, Nadal, Federer kto ostatecznie będzie miał najwięcej tytułów wielkoszlemowych?
5
@Bartosz85 Patrząc na to, że w tym sezonie nie potrafimy wygrać z żadnym zespołem z czołówki to chyba jednak daleko nam do faworyta w lidze.
2
@tmQbassive Nie zazdroszczę ludziom których może zalać. Będzie błyskawiczna odwilż, a ziemia nie pije wody bo jest zmarznięta, na pewno będą podtopienia, oby tylko nie jakaś większa powódź.
1
@Maniek9444 A nawet +80 :D
3
Myślę, że to pokazówka przed MŚ. W ten sposób wszyscy będą się starać bardzo mocno pilnować aby wszystko było ok
5
Ale o o co wam chodzi? Miał skoczyć 98 m przy notach 18 za styl, skoczył 96,5 m i nadrobił tą stratę bardzo dobrymi notami, wszystko się zgadza
8
Komentator się skompromitował. Idioci nie wiedzą, że odległość pokazuje przy notach 18, a Granerud miał dużo wyższe. To są jacyś amatorzy
2
Kubacki stracił notami w obydwu skokach. Niestety Dawid na skoczni normalnej musi skakać dalej od rywali bo stylowo to on nigdy jakoś ładnie nie skakał.
3
Wszyscy odjęte, Granerud dodane xD
1
@KimBassinger1 Wszystko ok, ale w ostatnich latach Barca wydawała na transfery równie dużo co City czy PSG. Do tego płaciliśmy piłkarzom najwięcej na świecie, a więc trochę nie na miejscu jest wytykanie tego innym.
0
@Tomo_95 IO normalnej? Skąd wiesz w jakiej formie będzie za rok?
5
I to jest ta potężna Sevilla przeciwko której Barca nie była w stanie nic pokazać? Smutna prawda jest taka, że my niezależnie od losowania przerznęlibyśmy z każdym z rozstawionych zespołów. Gdybyśmy wygrali grupę to rywale byliby łatwiejsi, ale mam wrażenie, że jeżeli byśmy przeszli to po bardzo zaciętym dwumeczu. Ze wszystkich zespołów w LM to tylko Barca wygląda jakby grała za karę.
To samo było w poprzedniej edycji, ze wszystkich zespołów które były w ćwierćfinale to przypuszczam, że żaden z pozostałych zespołów nie dostałby 8:2 od Bayernu.
2
@Patrykl145 Na tej stronie nie zauważyłem nawet jednego wpisu, że ktoś się łudzi. Większość to po prostu nie chce kompletnego blamażu i liczy, że w rewanżu pokażemy się z dobrej strony.
1
A więc znowu sytuacja z wirusem się pogarsza. Najprawdopodobniej będą kolejne lockdowny, a więc kolejny dodruk pieniądza i rujnowanie gospodarki.
Reset gospodarczy trwa w najlepsze. Po prostu nie wierzę, że jakikolwiek kraj chciałby tak rujnować dobytek ostatnich lat w celu ochrony osób po 80. To już dawno zmieniło się w coś innego, a co najgorsze wszyscy z czasem na to przystaliśmy.