1

Kumpel z roboty właśnie mi powiedział, że mamy najbardziej dotkliwą zimę od lat bo w zeszłym roku latało mało samolotów i nie ogrzaly powietrza.
Ach te Facebookowe teorie :D

0

@D10SLEO Nie tą parę założył.

0

A w ogóle co to jest dyskwalifikacja za narty? Wczoraj w innych skakał?

2

Polski sędzia to idiota. Rozumiem, że nie wypadało dać 19 czy 19,5 ale 18,5 to nie byłaby jakaś kontrowersja.
Już tyle fatalnych lądowań niemieckich czy norweskich skoczków było zbyt wysoko oceniane, że nikt by nie miał pretensji.
Już kiedyś polski sędzia w ten sam sposób pozbawił Stocha medalu na IO w 2018.

4

Trzeba wywieźć na taczkach tego sędziego

7

Aj wydało się Stękała przegrał podium, a tymczasem notami przegrał swoje pierwsze zwycięstwo w karierze.
Tu niestety zawalił Polak bo nie dał 18,5

44

TVN to już od wielu lat nie znoszę, ale wczorajszy pstryczek był mistrzowski bo wyemitowali zlepek materiałów TVP bez żadnego komentarza. Dziś na TVP oczywiście redaktor przed każdym fragmentem musiał mówić czego dotyczył dany materiał z TVN i w co ma uderzać bo przypuszczam, że większość wyborców PiS-u nie zrozumiałby o co chodzi.

23

Dzisiejsze wydanie wiadomości to jest jakiś kosmos. To już jest aż absurdalnie głupie a najgorsze, że to wcale nie jest śmieszne bo na to gówno idą moje pieniądze.

1

Co do kolejnych wyborów to mocno wątpię, że coś się zmieni. Docelowa grupa wyborców PiS-u to emeryci i ludzie mniej wykształceni. A większość z nich jest tak ogłupiona przez tą żenującą propagandą, że oni naprawdę wierzą w tym co oni im powiedzą
A w TVP i TVN to już od dawna główne wydania wiadomości to obrzucanie się zarzutami i wyciąganie swoich wzajemnych brudów. Takiej żenady to dawno nie widziałem.

0

Ceny kart graficznych to jest jakiś kosmos. Mam tylko nadzieję, że nikt nie znajdzie sposobu na kopanie na konsolach bo wtedy tanie granie upadnie.
Na obecny moment dużo bardziej opłaca się kupić nową konsolę pomimo trudnej dostępności niż kartę za te absurdalne ceny.

1

@Chakalaka Dlaczego akurat "Ajzenbiśla" miał pokazać formę na Raw Air? Jak nie Granerud to już prędzej wierzę, że Kamil znów mógłby zbudować niezłą formę.

0

Mieszkam w małym miasteczku. Właśnie obok mojego domu przejechało kilka straży. Przypuszczam, że albo pożar albo jakieś zaczadzenie. No cóż przy takich temperaturach różne sprawy sposoby dogrzewania ludzie wymyślają.

6

Mam w rodzinie ludzi którzy czerpią swoją wiedzę tylko z kanałów TVP, ale nie to jest najgorsze. Ci ludzie ślepo wierzą we wszystko co im powiedzą. Propaganda na TVP jest na żenującym poziomie, ale PiS nie musi się silić na coś bardziej wyrafinowanego bo ich elektorat czyli głównie emeryci oraz ludzie z niskim poziomem wykształcenia kupują to co im tam powiedzą. Rządy PiS to katastrofa, ale cóż zrobić skoro w tym kraju są ludzie którzy ich wybrali i to po raz drugi.

PS. Na TVP nie przypadkowo są często docinki na Trzaskowskiego. Większość wyborców PiS-u wręcz go nie znosi, a więc lubią jak w niego uderzają. A że większość tych materiałów na niego to totalny debilizm i bzdury wyssane z palca to już nie ma znaczenia. Sam za nim nie przepadam, ale jeszcze bardziej drażni mnie tak żenująca propaganda.

8

Coraz więcej słyszę głosów, że zima już mogłaby się skończyć. A co najlepsze dużo z tych osób narzekało na wcześniejsze lata i taką "zgniłą pogodę" jaka ostatnich lat była.
Oczywiście taka aura jak obecnie jest nieco uciążliwa, ale bez przesady. Trzeba mieć dobrze przygotowane auto, na ogrzewanie też trochę więcej grosza pójdzie, ale przypominam że Polska to nie Afryka i 15 lat temu to takie zimy jak obecnie to były standardem. Wielokrotnie jak zmroziło i napadało w grudniu to odwilż przychodziła dopiero w marcu

0

@mati10333 Hmmm media w większości to to jest wielkie propagandowe szambo, niezależnie o jakim kraju mówimy. A, ze propaganda TVPiS jest na żenującym poziomie to inna sprawa. Tyle, że nawet te marne prowokacje i materiały wystarczają żeby ogłupić i przekonać główny elektorat PiS czyli emerytów i ludzi nie wykształconych.

18

@DaPi Jak nie wysłałeś tego SMS-a to znaczy, że jesteś mądry i masz wysokie IQ.

2

@tomek8756 Myślę, że od 4 rano biegał by z łopatą i wszystko ładnie odśnieżył. Nie to co Trzaskowski, ten to na pewno nawet nie wie co to łopata :D

0

@mat32 Trzaskowski to akurat kompletny pajac i go nie lubię, ale te materiały TVP, że prezydent powinien wyjść i osobiście sprawdzić sytuację to jakaś kpina. Może jeszcze powinien mieć łopatę i od razu odśnieżać?
To samo w lato jak Warszawę zalało i Trzaskowskiego nie było w mieście to TVP zrobiło i tym materiał. Rozumiem, że powinien on posiadać dar jasnowidztwa żeby wiedzieć kiedy akurat oberwie się chmura nad Warszawą i w tym czasie nie wyjeżdżać?

0

@Bobo25 Po południu już nie wiało tak mocno, a momentami zaspy tak duże, że trzeba było się dobrze rozpędzić. Fajne zaspy są w niektórych miejscach, ponad pół metra nawet

34

W Wiadomościach dziś mówili, że Trzaskowski nie wyszedł na ulicę i nie zobaczył jak naprawdę wygląda sytuacja. Do tego dorzucili 2 wypowiedzi emerytów, że prezydent nie interesuje się sytuacją w mieście i materiał jak trzeba.
Od zawsze powtarzam, że za taką propagandę powinno być więzienie. Toż to kłamstwo prosto w oczy

2

Napadało, nawiało, a do tego spory mróz. Wreszcie zima jak trzeba, a nie jakieś pluchy jak w tamtym roku.

1

@4drian0 Może ktoś chciał gdzieś pojechać bez większej potrzeby i dzięki mojej relacji tego nie zrobi :D

3

Warunki na drogach są fatalne. Śniegu nie napadało aż tak dużo, ale wiatr spowodował, że miejscami są duże zaspy. Do tego za innymi samochodami unosi się tuman śniegu i widoczność jest momentami bardzo słaba.

8

Są prognozy wg których w połowie przyszłego tygodnia temperatura nocami może spaść do -30 stopni niemal w całym kraju, a w najzimniejszych rejonach do niemal -40. Jakby to się sprawdziło to można powiedzieć, że po wielu łagodniejszych latach, tym razem zima da trochę popalić.

1

Dziś to był konkurs wyższej matematyki i przeliczników, a nie skoków narciarskich.

5

Byłem na spacerze, ale szybko wróciłem. Muszę przyznać, że faktycznie najgorszy jest wiatr :D

3

@peetwithbarca Z Chelsea jak prowadziliśmy 2:0 w rewanżu i grali w 10 też nie było opcji żebyśmy odpadli. Z Romą i Liverpoolem po pierwszych meczach też szansę na odpadnięcie były nieduże.
W sporcie nie ma nic pewnego. Oczywiście jeżeli przejdziemy Sevillę to myślę, że wygramy PK bo będą walczyli najprawdopodobniej o jedyne trofeum w tym sezonie, ale daleki byłbym od stwierdzeń, że jak wejdziemy do finału to mamy triumf w kieszeni.

4

No i git, dzisiaj Granerud poza zasięgiem. Kamil kolejne podium więc nie ma co narzekać.

1

Aj obniżona belka o 2 pozycje. Kamil może mieć problemy z prędkością. Głupia decyzja jury

0

@msmsms Oczywiście, że sprawa KK jest już praktycznie zamknięta. Ale są jeszcze MŚ, jest Raw Air, są konkursy w Zakopanem, a zawsze fajnie jak nasz skoczek tam wygrywa. Jest jeszcze dużo do wygrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?