ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Granerud to ma farta, że w tym sezonie wielu zawodników przeplata lepsze konkursy gorszymi bo on ma coraz więcej słabych występów. Gdyby był jakiś regularny zawodnik jak w tamtym roku Kraft to mógłby się żegnać z Kryształową Kulą.
1
@MesQueUnClub96 Stękała też trochę zadziera te narty bo zazwyczaj leci dość wysoko.
6
U Dawida trochę powrócił problem, że leci wysoko, ale trochę zadziera narty i to go hamuje na końcu. W swoich świetnych skokach z tego sezonu to pięknie wykładał się na nartach. Gdyby połączyć wybicie i wysokość lotu Dawida z tym jak Kamil potrafi się ładnie ułożyć na nartach to dopiero mielibyśmy kozaka.
0
@MesQueUnClub96 No pewnie tak, ale kurcze to jest wiatr, nie przewidzi się co do sekundy jak się zmieni, mają jakiś korytarz i puszczają. W takim Titisee Polacy mieli najlepsze warunki w 1 konkursie z tego co zaobserwowałem po pkt i wtedy nie było tu głosów, że zajęliśmy wysokie miejsca dzięki szczęściu do warunków. W takim Bischofshofen Kamil miał najwięcej dodane a i tak przeskoczył rywali. Tutaj obserwując Stocha widać, że troszkę na progu nie wszystko gra bo ma dosyć niski pułap lotu od początku.
3
Ja bym tu niczego nie zwalał na warunki. To, że ktoś miał 2 pkt więcej dodane nie znaczy, że faktycznie miał gorsze. Czołowa 5 od piątku skacze różnie, nie widać tej stabilności i powtarzalności. Oczywiście na pewno jest tak, że jeden ma trochę lepsze, a drugi trochę gorsze warunki, ale dziś nie wydaje się żeby to aż tak mocno wypaczało rywalizację. Kamil i Dawid w serii próbnej też skoczyli przeciętnie, Granerud to i tak świetnie po jego piątkowych skokach, Ajzenbiśla to skoczek zagadka może wygrać albo nie wejśc do 30. Moim zdaniem dziś warunki nie wpływają jakoś mocno na rywalizację, jest w miarę ok.
4
Dziwny konkurs. Teoretycznie warunki w miarę podobne, a czołówka skacze kompletnie bez błysku. Kamil zawsze lubił Zakopane, a tu znowu wygląda, że coś mu nie do końca wychodzi w jego skokach. Geiger od TCS kompletnie zgasł, Kubacki coraz bardziej nie równy, Ajeznbiśla to jak to on, raz lepiej, raz gorzej. Biorąc to pod uwagę to myślę, że Norweg raczej dowiezie ten PŚ. Po prostu nie wydaje się, że którykolwiek z zawodników będzie potrafił na dłużej zbudować stabilną i wysoką formę.
1
@kubix05 To chyba porady jak jest już -30 stopni
2
@tristan87 No to trochę brakło temu Skupniowi do 10. Trzeba jednak zaznaczyć, że miał o to walczyć "jak mu wyjdzie", no cóż chyba mu nie wyszło.
7
@NGTRX Jak przepijałeś to się nie liczy. Prawdziwa sportowa rywalizacja tylko bez przepijania
0
@Jarema2000 JK siedzi w polityce już tyle lat, że pewnie na większość ma jakieś teczki więc boją się go ruszyć ;)
6
@LuisSalvano Często nie zgadzam się z tym co piszesz, ale tym razem popieram w 100%.
Od siebie dodam jeszcze, że chłopak początkowo uczestniczył w poszukiwaniach, a więc musiało to po nim spłynąć i w sumie nic sobie z tego nie zrobił.
To się skończy tak, że chłopak wyjdzie z ośrodka dla nieletnich w wieku 21 lat i bardzo wątpię, że taki zwyrol ogarnie swoje życie. Pewnie zostanie patolem który zacznie kraść itp.
2
@FC1899Barca To Polacy przecież mogli wejść z tlenem. Najwyżej jakby weszli jako pierwsi to po jakimś czasie mogli próbować już bez tlenu.
12
Jak czytam na La Rambli wpisy o tym co nam przedstawia TVP to stwierdzam, że to powinno być zakazane.
To nawet nie jest zgrabna propaganda. To jest tak żałosne i to są tak żałosne kłamstwa i manipulacje wypowiedziami, że aż czasami się za głowę muszę złapać. To co PiS zrobił z telewizji publicznej to jest hańba.
A najsmutniejsze jest to, że emeryci to łykają.
3
@BigVu Niemcy robią krótką przerwę zimową. Gdyby było 20 zespołów ciężko by było upchnąć 4 dodatkowe kolejki.
0
Trochę szkoda dzisiejszego konkursu, ale to mimo wszystko "tylko" konkurs PŚ. W tym roku MŚ i wierzę, że tam już nic nie przeszkodzi naszym.
0
@krefi10 Gdzie to?
0
@Gruzin94 Pewnie tak, ale sami widzimy jak te wskaźniki się zmieniają z sekundy na sekundę. Ciężko przewidzieć jak to się może zmienić. Stękale pokazało wiatr w plecy już po zapaleniu zielonego światła.
Trochę pech, trochę popsuty skok.
3
Bardzo lubię Andrzeja i wiadomo, że trochę loteryjne warunki, ale to po prostu był słaby skok w jego wykonaniu.
Od razu po wyjściu z progu miał niski pułap lotu. Przy dobrym skoku miał szansę przelecieć 120 metr. Kamil czekał 5 minut, miał dodane punkty i skoczył 126,5 m. Najlepszym się zdarza, ale nie można mówić że to tylko przez warunki.
0
To był konkurs z cyklu "Jak przegrać wygrany konkurs". No cóż zdarza się. Oby na MŚ sobie odbili.
0
W końcu będziemy trzeci xD
23
Warunki miał gorsze, ale to nie zmienia tego, że Andrzej popsuł ten skok. Gdyby skoczył to 120-125 metrów to jakaś przewaga by została.
1
No trochę u Andrzej chyba głowa nie wytrzymała:(
0
Chyba Keiichi zabrał energię swojemu bratu.
14
Uff, w tych warunkach Kamil zrobił swoje. Przewaga utrzymana.
1
Oj będzie problem chyba z rozegranie tego konkursu. Pech, że tylko Kamil został i musi czekać
1
Pierwszy normalny skok Graneruda w Zakopanem.
0
Ile Polacy do tej pory wygrali konkursów drużynowych?
0
@MesQueUnClub96 Tydzień temu w 1 konkursie byśmy zmaskrowali innych, a w 2 konkursie to Norwegowie zamietli wszystkich.
2
Szkoda, że to już nie są MŚ.
14
Ale Granerud miał rację co do Stocha. Wczoraj Kamil słabiej,a dziś już lepiej. Widać, że Polak jest niestabilny. Nie to co Norweg, u niego każdy skok jest na bardzo podobnym poziomie :D