16

Iga trochę stresik. Ale jak zdobędzie Wielkiego Szlema to już na spokojnie będzie nawijać i odbierać nagrodę :D

1

@MESSIah16 @cudak321 Nigdy nie słyszałem żeby obie Panie się nie lubiły. Po prostu Pani Ewa wypowiedź zwięzła i z klasą, a Ania trochę się zapętlila i w końcu musiała przeczytać z kartki.

1

3

Ta Stochowa ma koronę bo wygrała dziś rywalizację na wypowiedzi z Anią :D

7

Z całym szacunkiem do Kamila, ale głosowanie powinno być do 31 grudnia. Wtedy przypuszczam, że byłby 5-6.

2

3.Stoch 2.Świątek 1.Lewandowski

2

@VamosRakieta Dał Najmana jest specjalne nagroda. Supersportowiec roku

1

Myślicie, że oni faktycznie ustalają to według głosów? Oni sobie tą listą tak manipulują jak im pasuje

8

Stoch>Lewandowski w kategorii żona

0

Mogła się nie pchać do kamer :D

1

Oj się Ania trochę zestresowała ;)

1

@VamosRakieta Skoki też w niej oglądasz? Bo jak na razie tylko Polacy wygrywają :D

1

Jakkolwiek ten sezon w PŚ się zakończy to i tak super, że w ogóle możemy się zastanawiać czy Kamil będzie nadrabiał do Graneruda i czy jest w stanie go dogonić.
Po tych 5 wygranych Norwega z rzędu myślę, że mało kto się spodziewał że jeszcze jest jakaś szansa na rywalizację Polaków o PŚ.
Patrząc na formę Stocha to myślę, że jak nie będzie jakichś zawirowań z koronawirusem to Kamil zakończy ten sezon na podium. Ajzenbiśla jest już nierówny, fantastyczne konkursy przeplata przecieciętnymi, Kubacki czy Żyła też raczej w przestrzeni całego sezon ze Stochem nie wygrają, a patrząc dalej to raczej ciężko się spodziewać że ktoś nagle w połowie sezonu wybuchnie z formą.
Wygranie PŚ przez Kamila jest bardzo trudne do zrealizowania, bez długotrwałej obniżki formy przez Graneruda będzie o to bardzo trudno. No chyba, że Stoch będzie cały czas w takim gazie jak to już było w 2018

0

@tobiasson92 Fakt, Nykanen wygrał wszystko. Ale Stoch nie wygrał tego akurat najmniej istotnego trofeum, a i medal na MŚ w lotach ma. Taki Ahonen nie ma w ogóle medalu olimpijskiego, a i tak zazwyczaj jest wymieniany jako jeden z najlepszych w historii.

0

@tobiasson92 Za rok igrzyska, nie odejdzie na bank. Ja czuję, że Kamil może właśnie planować koniec swojej kariery na przyszły sezon.

1

Stoch dziś nie odrobił dużo do Graneruda, ale forma jest, a Granerud myślę że jeszcze będzie miał dołki i słabsze konkursy

2

Uuuu Dawid niestety, szkoda że nie wpasuje się między Graneruda a Stocha

1

Stoch wygra !!!

0

Świetnie Granerud

1

no i zaczynamy koncert :)

1

Aj Ajzenbiśla świetnie i to będzie atak na pozycje Polaków

1

o co im chodziło z tymi notami dla Krafta? Moim zdaniem 18,5 byłby odpowiednie

1

Ale trzeba przyznać, że Polaków mocno popier****ło.

0

@NeroTFP Dobrze, że w tej czołowej piątce jest 4 Polaków :D

1

Żyła to mnie ostatnio zadziwia. W treningach i kwalifikacjach druga albo trzecia dziesiątka, a w konkursie odpala petardy.

0

@mekston Najważniejsze żeby sukcesywnie zmniejszać tą przewagę. Liczę, że im Kamil będzie bliżej to na Norwegu będzie większa presja i może zacząć psuć skoki jak w TCS

6

Ach ten Granerud. Polskie podium na niemieckiej ziemi to byłaby fantastyczna sprawa to nam się Norweg wpycha.

0

@Drozdu7 Hobbit to plastic fantastic. Te filmy momentami mają okropne efekty. A LOTR to absolutne klasa.

6

Już minęło prawie rok jak zaczęło napływać coraz więcej niepokojących informacji o nowym wirusie w Chinach. Dla mnie to jakoś szybko minęło.
Czy ktokolwiek z Was spodziewał się, że aż tak źle to się potoczy?
Ja myślałem, że będzie tak jak że świńską grypą, czyli trochę pokrzyczą i później temat ucichnie, w życiu nie spodziewałem się, że będą aż takie cyrki.

1

@NeroTFP Generalne się zgadzam. I faktycznie być może Polacy by odpuścili ten Rasnov. Jeżeli jednak będzie się to tak układało, że Kamil ma realne szanse walki z Granerudem i Norweg znowu nie ucieknie w PŚ to myślę, że nikt tych zawodów nie odpuści. Dawid też myślę, że będzie miał szansę na podium więc raczej odstawiam, że pojadą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?