ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Iga trochę stresik. Ale jak zdobędzie Wielkiego Szlema to już na spokojnie będzie nawijać i odbierać nagrodę :D
1
@MESSIah16 @cudak321 Nigdy nie słyszałem żeby obie Panie się nie lubiły. Po prostu Pani Ewa wypowiedź zwięzła i z klasą, a Ania trochę się zapętlila i w końcu musiała przeczytać z kartki.
1
@IronSanHybrid Coooo?
3
Ta Stochowa ma koronę bo wygrała dziś rywalizację na wypowiedzi z Anią :D
7
Z całym szacunkiem do Kamila, ale głosowanie powinno być do 31 grudnia. Wtedy przypuszczam, że byłby 5-6.
2
3.Stoch 2.Świątek 1.Lewandowski
2
@VamosRakieta Dał Najmana jest specjalne nagroda. Supersportowiec roku
1
Myślicie, że oni faktycznie ustalają to według głosów? Oni sobie tą listą tak manipulują jak im pasuje
8
Stoch>Lewandowski w kategorii żona
0
Mogła się nie pchać do kamer :D
1
Oj się Ania trochę zestresowała ;)
1
@VamosRakieta Skoki też w niej oglądasz? Bo jak na razie tylko Polacy wygrywają :D
1
Jakkolwiek ten sezon w PŚ się zakończy to i tak super, że w ogóle możemy się zastanawiać czy Kamil będzie nadrabiał do Graneruda i czy jest w stanie go dogonić.
Po tych 5 wygranych Norwega z rzędu myślę, że mało kto się spodziewał że jeszcze jest jakaś szansa na rywalizację Polaków o PŚ.
Patrząc na formę Stocha to myślę, że jak nie będzie jakichś zawirowań z koronawirusem to Kamil zakończy ten sezon na podium. Ajzenbiśla jest już nierówny, fantastyczne konkursy przeplata przecieciętnymi, Kubacki czy Żyła też raczej w przestrzeni całego sezon ze Stochem nie wygrają, a patrząc dalej to raczej ciężko się spodziewać że ktoś nagle w połowie sezonu wybuchnie z formą.
Wygranie PŚ przez Kamila jest bardzo trudne do zrealizowania, bez długotrwałej obniżki formy przez Graneruda będzie o to bardzo trudno. No chyba, że Stoch będzie cały czas w takim gazie jak to już było w 2018
0
@tobiasson92 Fakt, Nykanen wygrał wszystko. Ale Stoch nie wygrał tego akurat najmniej istotnego trofeum, a i medal na MŚ w lotach ma. Taki Ahonen nie ma w ogóle medalu olimpijskiego, a i tak zazwyczaj jest wymieniany jako jeden z najlepszych w historii.
0
@tobiasson92 Za rok igrzyska, nie odejdzie na bank. Ja czuję, że Kamil może właśnie planować koniec swojej kariery na przyszły sezon.
1
Stoch dziś nie odrobił dużo do Graneruda, ale forma jest, a Granerud myślę że jeszcze będzie miał dołki i słabsze konkursy
2
Uuuu Dawid niestety, szkoda że nie wpasuje się między Graneruda a Stocha
1
Stoch wygra !!!
0
Świetnie Granerud
1
no i zaczynamy koncert :)
1
Aj Ajzenbiśla świetnie i to będzie atak na pozycje Polaków
1
o co im chodziło z tymi notami dla Krafta? Moim zdaniem 18,5 byłby odpowiednie
1
Ale trzeba przyznać, że Polaków mocno popier****ło.
0
@NeroTFP Dobrze, że w tej czołowej piątce jest 4 Polaków :D
1
Żyła to mnie ostatnio zadziwia. W treningach i kwalifikacjach druga albo trzecia dziesiątka, a w konkursie odpala petardy.
0
@mekston Najważniejsze żeby sukcesywnie zmniejszać tą przewagę. Liczę, że im Kamil będzie bliżej to na Norwegu będzie większa presja i może zacząć psuć skoki jak w TCS
6
Ach ten Granerud. Polskie podium na niemieckiej ziemi to byłaby fantastyczna sprawa to nam się Norweg wpycha.
0
@Drozdu7 Hobbit to plastic fantastic. Te filmy momentami mają okropne efekty. A LOTR to absolutne klasa.
6
Już minęło prawie rok jak zaczęło napływać coraz więcej niepokojących informacji o nowym wirusie w Chinach. Dla mnie to jakoś szybko minęło.
Czy ktokolwiek z Was spodziewał się, że aż tak źle to się potoczy?
Ja myślałem, że będzie tak jak że świńską grypą, czyli trochę pokrzyczą i później temat ucichnie, w życiu nie spodziewałem się, że będą aż takie cyrki.
1
@NeroTFP Generalne się zgadzam. I faktycznie być może Polacy by odpuścili ten Rasnov. Jeżeli jednak będzie się to tak układało, że Kamil ma realne szanse walki z Granerudem i Norweg znowu nie ucieknie w PŚ to myślę, że nikt tych zawodów nie odpuści. Dawid też myślę, że będzie miał szansę na podium więc raczej odstawiam, że pojadą