ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po 4 skokach w Bischofshofen to nawet gdyby wybrać 2 najlepsze skoki Graneruda i 2 najgorsze Stocha to nadal byłoby zdecydowanie za mało żeby odrobić straty :)
1
@Janiama To będzie dobrze :D
3
Jak w ogóle warunki w serii próbnej po punktach za wiatr? W miarę równo?
0
@masq Chcesz nr do Anne?
0
@MESSIah16 Dokładnie. Jak wygrywał na MŚ i IO zawsze był liderem po pierwszej serii i nigdy się nie spalił. Do tego jak w 2017 i 2018 walczył o TCS to ostatnie konkursy wygrał.
Wiadomo, że z dzisiejszym miejscem może być różnie, ale przy równych warunkach myślę, że Kamil pewnie obroni tą przewagę.
0
@panczo Ale czego Ty się boisz? Kamil to nie nowicjusz, już trochę w karierze nagrywał i z presją to on potrafi sobie radzić.
Jak ma wygrać to wygra i nie zmieni tego to, że dziennikarze jak zwykle pompują balonik.
Gdyby w TCS liderował Stękała czy Murańka to można byłoby się zastanawiać czy ich to nie przerośnie, ale nie w tym przypadku
0
Jak 2020 był pod wieloma względami fatalny tak myślę, że 2021 może być jeszcze gorszy.
Zanim uwolnimy się od tych wszystkich obostrzeń minie jeszcze trochę czasu, a do tego konsekwencje jesiennego lockdownu dopiero w tym roku mocno w nas uderzą.
Pod względem ekonomiczno-gospodarczym czeka nas kolejny ciężki rok.
0
Jak będzie wyglądać najlepsza 10 najlepszych polskich sportowców 2020?
Moim zdaniem na pewno będą w niej:
1 Robert Lewandowski
2 Bartosz Zmarzlik
3 Iga Świątek
4 Jan Błachowicz
5 Dawid Kubacki
6 Marcin Najman
7 Kamil Stoch
8 Michał Kwiatkowski
Ci sportowcy raczej na pewno będą w 10, a kto ją dopełni, jak myślicie?
5
@Yanek A mi się wydaje, że on czeka na przyszłoroczne igrzyska i może planować zakończenie kariery. Kamil nie wygląda na zawodnika który chce to ciągnąć aż będzie skakał tak jak Amman czy Ahonen w ostatnich latach. Na razie nic o tym nie mówi bo cały czas jest w czołówce, a za rok Igrzyska i szansa dołożenia kolejnego medalu zarówno indywidualnie jak i w drużynie.
Takie mam wrażenie, ale może się mylę.
1
@Triv44 To samo robiliśmy za dzieciaka. W mojej rodzinnej wsi był jeden taki naprawdę ekstra pagórek który kończył się stawem w lekkim zadołowaniu. Po udoskonaleniach to była swojego rodzaju mini skocznia. Brało się worek z sianem i biło się rekordy :D Cały dzień potrafiliśmy tam spędzić.
P.S Nikt się nie utopił, nie pamiętam również żeby ktokolwiek się polamał chociaż stluczeń było dużo :D
1
@NeroTFP Nie ma też nic o medalach MŚ w lotach
1
@FC1899Barca Indywidualnie nadal Adaś lepszy, ale uwzględniając sukcesy drużynowe to jednak Kamil jest bardziej utytułowany. Szkoda, że Małysz nic nie zdobył z drużyną, ale jakich miał kolegów do skakania każdy wie.
0
@AssisMoreira W Polsce przy tej temperaturze to pewnie paraliż połowy państwa. Tak dawno nie było dużych mrozów, że pewnie pół samochodów by nie odpaliło.
5
Maciej Kot to jest przykład zawodnika który widać cały czas myśli o swoich skokach. To jest dyscyplina sportu w której najważniejszy jest automatyzm i powtarzalność. Kombinować z odbiciem pozycją najazdową to można sobie w skokach treningowych między konkursami , a skoki przed konkursem i w konkursie to powinien już być przede wszystkim ten właśnie automatyzm.
8
Mnie najbardziej śmieszyła wypowiedź Granerud, że Kamil jest niestabilny gdzie Stoch jest najrówniej skaczącym, zawodnikiem podczas tego TCS, nie zepsuł żadnego skoku, a te nieco słabsze próby i tak były dobre.
2
Coraz bardziej cieszy równa forma Stocha. Ajzenbichla już nie skacze jakoś super więc jest do łyknięcia w PŚ, szkoda trochę że Granerud aż tak nastukał tych punktów na początku. Tyle tylko, że jakby Kamil dalej tak dobrze skakał i naciskał Norwega to może przestać skakać na luzie, a jak w skokach głowa nie funkcjonuje to można szybko się rozregulować.
2
Granerud jak zwykle marne lądowanie, on zazwyczaj notami za styl traci już około 2m.
5
Kamil pewnie. Moim zdaniem jutro przy równych warunkach raczej nic nie może się stać.
2
@NeroTFP To muszę przyznać, że zupełnie inaczej to kojarzyłem. Wydawało mi się, że Kamil przeskoczył Norwega w Innsbrucku
2
@NeroTFP Do tego trzeba zaznaczyć, że Kamil te 2 razy wygrał jak był liderem TCS i bronił przewagi :)
0
@Ratamahatta Ale lokomotywy podobno staniały :D
2
W UK to która już fala zachorowań? 7? Zastanawia mnie ile my jeszcze będziemy mieli tych wzrostów
0
@pawelfcb2010 Dobrze, że w tym sezonie nie ma tych konkursów w Azji. Nie przepadałam za nimi, tam często było strasznie loteryjne konkursy. Klingenthal fajne, większa szansa na Polski hymn na niemieckiej ziemi.
3
Wiadomo coś już gdzie będą konkursy zamiast Sapporo bo tam podobno odwołali? Była coś mowa o tym, że być może te konkursy odbędą się w Zakopanem. Byłoby fajnie, Stoch lubi tam wygrywać. Im więcej konkursów tym większa szansa, a w ostatnich latach jeden konkurs to drużynowy.
2
@eckov W puszce miał ;)
20
Przed chwilą podszedł do mnie jakiś podejrzany koleś na ulicy i pyta czy chcę jakiś towar. Już chciałem odpowiedzieć, że to nie dla mnie, ale on wyciągnął zza kurtki naprawdę niezłe towary. Było tam wszystko... Coca-Cola, Fanta, Pepsi itd. Powiedział, że brał hurtowo po starych cenach i ma tego całe palety. Tak właśnie działa wolny rynek, podnieśli ceny to teraz kwitnie podziemny handel słodkimi napojami.
1
@KapiFCB Ja wiem, że zawsze ktoś musi zamykać tabelę, ale przez tyle kolejek nie wygrać nawet razu to to jest już frajerstwo.
A Barca to już 3 sezony z rzędu wygrali tytuł Frajerów roku w LM i to bez walki bo konkurencji nie było.
3
Tak sobie myślę, że powinni zorganizować jakiś Superpuchar Frajerów dla Schalke i Sheffield United. Pewnie skończyłoby się remisem, ale chociaż po karnych ktoś by wygrał :D
0
@herbblaugrana Nie wiem, aż tak się Bundesligą nie interesuje. Ale w drugiej połowie to zagrali jak zespół z ekstraklasy
0
@lukaszbarca15 Na razie absolutnie za wcześnie by o tym mówić, ale moim zdaniem Ajzenbiśla to zbyt nie równy zawodnik by włączyć się do walki, Geiger też chyba nie jest aż w takiej formie. Ze względu na przewagę to nadal uważam, Graneruda za zawodnika z największą szansą , ale jak się znacznie regularnie wpadać z TOP6 to przewaga szybko topnieje