1

@Janiama No dobra mają takie procedury. Ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że gdyby to była niemiecka kadra to by te procedury nagięli.
To byłaby dla nich porażka gdyby ich najlepsi skoczkowie nie mogli wystartować.
Więc albo przepisy są równe dla wszystkich albo ich nie ma

0

@Ascend No wiadomo, że szkoda bo nasi pomimo, że skaczą trochę nierówno to o podium TCS mieli szansę powalczyć. Ale jeżeli ich wykluczą z tego konkursu to jak opuściliby pozostałe konkursy to aż takiej tragedii nie będzie.
Wolałbym żeby później nie było problemów przed zawodami w Zakopanem czy właśnie na MŚ.

0

@Pianist00 No w 2021 są MŚ w narciarstwie klasycznym w Obersdorfie. Nic nie słyszałem żeby coś odwołali

1

Może zabrzmi to dziwnie, ale jeżeli w Obersdorfie nasi i tak nie wystartują to lepiej żeby mieli tego Covida. W TCS już będzie po zawodach, a są jeszcze MŚ i zawody w Polsce. Szkoda, żeby wtedy zabrakło kogoś z naszych czołowych skoczków.

1

@Foro Mam podobnie, 3 sezon to już było przegięcie. Najbardziej nie podobało mi się to, że już kompletnie odeszli od zasady skoku w czasie o 33 lata. Moim zdaniem to było pójście na łatwiznę bo gdyby trzymali się tej zasady to poskładanie tej historii w całość byłoby nie lada wyzwaniem dla scenarzystów.
Dzięki tej kuli można było dowolnie skakać w czasie i między światami, trochę to popsuło ten serial. Jednak zawiązanie tej historii z pierwszego sezonu to było mistrzostwo świata. Tajemniczość i niesamowity klimat to coś na 5 z plusem. Pierwszy sezon i większość drugiego to po prostu arcydzieło.

14

@BarcaInfo Uwielbiałem konferencję Lucho. Od jego odejścia z Barcy żaden z trenerów nie potrafi mnie tak przekonać jak on.
Traktuję go na równi z Pepem

0

@lukaszbarca15 Wojny czy głód to "nauczka" Boga. Szkoda tylko, że zdecydowana większość nie wie za co to wszystko. Cierpienia wielu ludzi nie wynagrodzi jakaś obietnica lepszego życia po śmierci.

3

@kamilop A jak ja nie potrafię dostrzec żadnych działań Boga to znaczy, że mam na siłę wierzyć? Łatwo przypisuje się Bogu wszystkie "cuda" czy zasługi, ale jakoś nie wielu dostrzega to, że Bóg nie "interweniował" kiedy ludzie go potrzebowali.
Ale przecież zapomniałem, że Bóg ma we wszystkim swój cel i wszystko jest jego planem. Nawet cierpienie i nieszczęście ludzi którzy niczym sobie nie zasłużyli.

0

@koksik2700 Ale jednocześnie człowiek jest istotą która w większości bardzo łatwo przyswaja różnego rodzaju religie.
Po prostu wielu z Nas łatwiej jest zaakceptować, że zostaniemy nagrodzeni bądź ukarani po śmierci niż to, że tak naprawdę to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia.

1

Co do wiary w Boga to dla mnie kluczowe jest jedno zdanie. "Błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli" Tak proste zadanie, a wprowadza w wielu w konsternację bo przecież co to za sztuka wierzyć jakby się zobaczyło? To zdanie ma nas nauczyć nie doszukiwać się dowodów bo przecież wiara "jest w Nas" i na to wszystko nie trzeba dowodów. To zdanie to jeste wręcz idealna manipulacją ludem.
Nie nazwałbym się ateistą, ale w żaden sposób nie potrafię oprzeć swojej wiary na Biblii czy Ewangelii. Są to po prostu bardzo mądrze i sprytnie napisane ksiegi które idealnie potrafią zmanipulować większość społeczeństwa.

1

@PatrychoO Najgorszą nakładkę ma chyba Xiaomi. Ich telefony mają teoretycznie dobre parametry, a w praktyce po pewnym czasie mocno zamulają. Czysty Android to dla mnie jedna z największych zalet w telefonach.

0

@gontex Nic nie odwołano bo to była kompletna bzdura. Bez stanu wyjątkowo to żadnych godzin policyjnych nie mają prawa wprowadzać.
A to co ten rząd sobie smęci to zupełnie inna sprawa. Prawda jest taka, że może się bez problemów przemieszczać w Sylwestra i nikt nie ma prawa was ukarać.

1

@PatrychoO Ja mam jako jeden z telefonów Moto Z3 Play. Pod względem specyfikacji szału nie robi, ale Motka ma czystego Androida i to robi robotę bo telefon śmiga aż miło. Miałem do czynienia z Samsungiem A50 i moja Motorola wydaje się dużo płynniejsza

0

@Szakalaka12369 Ze względu na jego kontuzje nie nazwałbym Vermalena dobrym zmiennikiem. Piłkarsko było dobrze i poniżej pewnego poziomu nie schodził, ale co z tego skoro często kiedy trzeba było rotować to Belg leczył kontuzje.
Niestety jak piłkarz ma takie problemy to ciężko opierać na nim drużynę, nawet kiedy jest tylko zmiennikiem.

1

@AlexDark00 Mi nie chodzi o sytuację, że ktoś nie wyjawia swoich tajemnic. Każdy z nas ma jakieś sekrety o których nie wie nikt oprócz najbliższych. Bardziej miałem na myśli ludzi którzy mówią jedno, a wiem że jest dokładnie na odwrót i myślą zupełnie co innego.

3

@NaFazieHitman I do tego zawsze mają rację ;)

4

Jakich cech w ludziach najbardziej nie lubicie? Mnie najbardziej denerwuje hipokryzja i kłamstwo. Dziś miałem okazję zasiąść do stołu z ludźmi u których co drugie słowo to blef albo mydlenie oczu.
Nigdy nie uważałem się za jakoś wyjątkowo dobrego czy nieskazitelnego człowieka, ale w relacjach z ludźmi zawsze staram się być szczery. Jak z kimś nie mogę się dogadać to próbuję w miarę pokojowo wyjaśnić o co kaman. A jak ktoś mówi jedno, a wiem że tam w środku myśli coś innego to najlepiej się nie odzywam. Wolę przemilczeć i sam nie być hipokrytą niż powodować niezręczne sytuacje przy innych osobach przy stole.

1

@DaPi Przecież jak ryba pływa w rzece czy jeziorze to ma zimną wodę. Także staram jej się stworzyć odpowiednie warunki ;)

0

@DanielOOL Biegali jak krowy na pastwisku. Nie przypadkowo Setien jest farmerem

1

@VenoM Sporo rybki dziś zjadłem i stwierdziłem, że powinna mieć w czym popływać.

2

@Ojciec5tkidzieci Kolega widzę trochę uszczypliwy. Ale grzecznie odpowiem, że fajnie jest i generalnie polecam ;)

1

Powiem wam, że zazwyczaj w Wigilię nie piję, ale dziś sobie pozwoliłem. Tak delikatnie dla smaku i lepszego trawienia, nie do przesady.

0

@Nihas A więc po szczepionkach też nie będzie. To kiedy przestaniemy chodzić w maseczkach?

0

Skoro Duda przeszedł już chorobę to po co mu maseczka?

0

@Davvd A tam od razu wygrywać. Mi wystarczy żeby w każdym meczu strzelali więcej niż rywale

2

@Mario96w Ja już się nie mogę doczekać aż Bill Gates zacznie sterować moim życiem... bo ja sam nie bardzo potrafię :D

0

Co do upadku Kingi Rajdy to zaraz zostanę dojechany, ale jak patrzę na ten skok to stwierdzam, że Panie nie powinny skakać na tak dużych obiektach.
To jest jedna z najlepszych naszych zawodniczek, a wcale w nie tak groźnej sytuacji kompletnie spanikowała. Wielokrotnie ogląda się takie sytuacje u mężczyzn i praktycznie wszyscy by to wylądowali

0

@Naturopata Ale ja doskonale wiem, że można wszczepić taki chip i jak to będzie działać.
Mnie tylko zastanawia jak wg tych wyznawców teorii spiskowych ma się to odbywać? Chip w szczepionce to jakiś absurd, a już zastosowanie tego na milionach/miliardach ludzi to kompletna abstrakcja.

2

@norbi77 Za taką kasę to się nie opłaca wg mnie. Za jakieś 30 zł to może, ale miej w głowie że to nie najlepszy remaster prawie 15 letniej gry. A do tego na zwykłym PS4 cudów bym się nie spodziewał.

0

@Kapitan_SW W ostatnim czasie pełno takich wysrywów w necie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?