ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomo1989 Wcale się nie zdziwię jak ich ktoś i tym razem pogodzi. Nie skreślałbym Krafta, myślę że Polacy też mogą się włączyć do walki, ale naszym trochę regularności brakuje.
1
@MesQueUnClub96 Myślę, że tak to nie. Jednak wiek już nie ten. Ale Kamil w locie najczęściej robi wszystko w miarę ok, popełnia sporo błędów na progu.
Często od razu w pierwszej fazie lotu jest bardzo nisko i wiadomo, że już cudów z tego nie wyciągnie. Przy dobrym odbiciu najczęściej wychodzą mu bardzo fajne próby.
1
@Nano22 Ja rozumiem, że to piosenkarki. Tylko, że śpiewają one głownie dla osób w swoim wieku i nie rozumiem po co aż tak stylizować ich na dorosłych. Wiadomo, że makijaż to nie odłączny element dla wielu nastolatek, nie tylko dla tych znanych. Jednak wydaje mi się, że czasami jest to zbyt przesadzone.
W Święta leciały kolędy i była Roksana, nie pamiętam dokładnie na jakim kanale, ale tam miała taką lekką i stonowaną kreację i makijaż. Wyglądało to lekko i dziewczęco, co moim zdaniem świetnie jej pasuje bo do dorosłości jeszcze jej trochę brakuje.
Natomiast Wiktoria to od Eurowizji gdzie jej nie zobaczę to z twarzy wygląda jakby miała minimum ze 25 lat.
2
Stoch jak zwykle najwolniejszy na progu, a pomimo tego najdalej. Gdyby Kamil osiągał trochę lepsze prędkości to wydaje mi się, że regularnie byłby w czołówce.
0
@Nano22 Obydwie z tych "mam" wyglądają bardzo sztucznie. Roksana moim zdaniem ma w sobie jeszcze jakąś naturalność, ale ta Wiktoria z twarzy to wygląda strasznie plastikowo. Ta Ala przy nich wygląda właśnie jak dziecko, a nie pomalowana lalka.
A poza tym tak mocny makijaż u takich nastolatek to totalna głupota ;)
0
@Gall Zadzwoniłem od pewności i dowiedziałem się, że jutro jeszcze okulista przyjmuje. Zmyliło mnie bo było w internecie było napisane, że dziś ostatni dzień w tym roku.
Od pewności się zapisałem na rano, jak do jutra w jakiś sposób się tego pozbędę to po prostu odwołam wizytę. Nie będę kombinował za bardzo z omijaniem okulisty bo później nieczynne,a w końcu mi się jakieś zapalenie zrobi.
0
@Gall No kupiłem te krople wpuszczałem 2 razy i na razie nie wypłynęło. Pewnie dziś bym nie odwiedzał okulisty, ale problem jest taki że jutro i w sylwestra już nie przyjmuje. Czyli jeżeli nie będę mógł tego w żaden sposób usunąć to później nie będę miał możliwości iść do okulisty. Gdyby jutro normalnie przyjmowała to dziś pewnie bym się wstrzymał bo nie dokucza to aż tak mocno.
0
@chudymc Ale tak dużo wpuszczałeś tych kropli żeby wypłynęło czy po prostu kilka?
2
@Chwytliwy Jednak na metodę z igłą chyba się nie skuszę :D Będę próbował z kroplami, ale w nocy oko łzawiło, a i tak ten paproch nie wypłynął.
1
Niemcy sami sprawili, że znaleźli się w niewygodnej sytuacji. Mogą teraz zrobić kwalifikacje od nowa, ale w ten sposób najprawdopodobniej wtedy Polacy "wyrzucą" innych którzy się wczoraj zakwalifikowali. Mogą dorzucić Polaków do konkursu, ale wtedy Ci co odpadli w kwalifikacjach będą wyrolowani no bo oni musieli skakać, a Polacy mogą skakać bez kwalifikacji. Najprawdopodobniej dopuszczą wszystkich zgłoszonych, a wiec te wczorajsze kwalifikacje nie miały sensu.
Brawo Niemcy tak usilnie starliście się nie dopuścić naszych, że sami najwięcej na tym straciliście.
0
@dawidw4 To muszę skoczyć do apteki po te krople i spróbować. Krople nie powinny w żaden sposób zaszkodzić. Trzeba popróbować tych łagodnych metod zanim pojadę do okulisty bo w sumie dyskomfort nie jest aż tak duży, i pewnie to coś bardzo małego, ale umiejscowiło się w bardzo niewygodnym miejscu.
1
Mam pewien problem. Przez ten wczorajszy wiatr to coś mi wpadało do oka. Najprawdopodobniej znajduje się pod spodem górnej powieki bo kiedy nią poruszam czuję lekkie ocieranie.
Prywatna okulistka w mojej okolicy przyjmuje dziś od 15:00. Czy znacie może jakieś sposoby na usunięcie tego, ale żeby ewentualnie nie pogorszyć sytuacji? Najprawdopodobniej to jakiś paproch, oko lekko łzawiło mi w nocy ale nic nie wypłynęło.
Teraz próbowałem płukać oko przegotowaną letnią wodą wkładając je do kieliszka i otwierając, ale też nie pomogło.
Jeżeli do 15:00 nie pozbędę się tego, to muszę iść do tej okulistki, ale na pewno ma upisane wizyty i mam nadzieję, że przyjmie mnie po wszystkich.
Jakby ktoś miał jakiś sposób, ale taki żeby ewentualnie nie zrobić większej szkody to myślę, że warto spróbować.
5
Niemcy sami się wyrolowali. Nie wierzę, że jakby zrobili te wcześniejsze testy w trybie pilnym to, że wyników nie byłoby przed kwalifikacjami. Ale oni pewnie byli pewnie, że Murańce znowu wyjdzie pozytywny. Teraz wyszedł tylko niesmak i niekompetencja z ich strony.
34
Mocne słowa Małysza. Ewidentnie coś się szykuje, trzeba rozlokować nasze lotniskowce i zadać pierwsze uderzenie. Niech zobaczą co to WIELKA POLSKA :D
1
@socha Oby wygrali tą LM. Jak ręczni wygrywają to i w piłkę zdobywamy ten puchar
6
Niemcy zazdroszczą nam WIELKIEGO Lewandowskiego bo oni nie mają takiego napastnika. Ale głupio byłoby go wykluczyć bo strzela gole dla niemieckiego klubu, a więc stwierdzili więc, że wykluczą skoczków żeby w inny sposób nam dowalić.
1
@NaFazieHitman A swoją drogą mam podobnie z kredytami. To fajny zastrzyk gotówki na inwestycję czy spełnianie marzeń. Ale za cholerę nie rozumiem czemu trzeba je oddawać ;)
1
@NaFazieHitman Złóż wiosek o kartę kredytową. Nadal będzie pobierało pieniądze, ale te których Ty i tak nie masz. Cwane co nie?
0
@Tomo_95 Niemcy słabo wypadli to wcale się nie zdziwię jak powtórzą. A poza tym to trochę dziwne dodawać do konkursu zawodników bez kwalifikacji. Co na to Ci co odpadli? Tym sposobem musieliby pozwolić skakać wszystkim zgłoszonym.
0
@Pressinho Gdyby chcieli kombinować w ten sposób to dzisiaj daliby pozytywny i nie byłoby tematu.
1
@Janiama A jak sobie to inaczej wyobrażasz jak Murańce jutro wyjdzie znowu negatywny? Mają wykluczyć jedną z czołowych kadr w skokach z powodu testów o wątpliwej skuteczności?
Jeżeli jutro znowu będą wszyscy mieli negatywny to byłaby kompromitacja z niemieckiej strony jeżeli nie próbowaliby tego naprawić w jakiś sposób.
12
Moim zdaniem jeżeli nie dopuszczą Nas do konkursy to 1 stycznia powinniśmy najechać Niemcy. To jedyna słuszna decyzja ;)
0
Gdyby tu nie było par to założę się, że dorzuciliby naszych do konkursu. A skoro są pary to nie ma kompletnie sensu. Żałosna sytuacja i moim zdaniem to jest kompromitacja z niemieckiej strony
0
@pawelfcb2010 Ma negatywny. Jeżeli nie dopuszczą Polaków do tych zawodów, a co się wiąże z ponownymi kwalifikacjami to będzie kompletne dyskryminowanie polskich skoczków. Pomijając już aspekt sportowy to dochodzi aspekt finansowy, sponsorzy itp.
3
Niech teraz Niemcy myślą co zrobić. Albo było robić szybciej testy albo poczekać z kwalifikacjami. To jest kompletna farsa, zawsze chcą nas przerobić
3
Jeżeli Murańka miałby negatywny wynik to wg mnie niech robią kwalifikacje od nowa. A wy jak myślicie? Moim zdaniem nie można wykluczyć całej kadry na podstawie testów które mogą wskazywać błędnie pozytywne wyniki.
4
@MesQueUnClub96 Wtedy powinniśmy najechać Niemcy
6
Chciałbym żeby Niemcy mieli kogoś z pozytywnym wynikiem w kadrze. Już widzę jak kombinują na wszystkie sposoby aby ominąć te "procedury".
5
Mnie mogą chipować tymi szczepionkami. Może Bill Gates ogarnie moje życie lepiej niż ja sam :D
1
@kibicsportu Pisałem o tym wcześniej. Ok, mają swoje procedury, ale jestem pewien, że w przypadku niemieckich czy austriackich skoczków mogłyby być one nagięte Jak istnieją jakieś przepis to niech będą równe dla wszystkich albo niech ich nie będzie wcale.