ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Koncepcja inwersji czasu mnie też zaintrygowała i jak dla mnie to pomysł fajniejszy niż w Incepcji, ale sporo rzeczy w tym filmie zostało zrealizowanie co najwyżej przeciętnie.
@AlexDark00 Ja nie twierdzę, że w tej historii są jakieś błędy logiczne czy, że pod względem tych wszystkich cofnięć cokolwiek się nie zgadza. Po prostu jest to w wielu momentach źle pokazane.
UWAGA SPOILER !!!
Weź sobie taką ostatnią bitwę. To, że nasi bohaterowie walczą z jakaś inną grupą to wiemy tylko dzięki temu, że na początku nam powiedzieli że będą z nimi walczyć. W filmie wygląda to tak jakby czerwoni walczyli z niebieskimi, a jedynym przeciwnikiem którego zapamiętamy to ten łysy który coś tam robił z algorytmem. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos.
1
Oglądał ktoś z was Tenet? Bardzo lubię zdecydowaną większość filmów Nolana, ale nie w tym przypadku. Co za chaotyczny i ciężki do oglądania film. Jak pierwszy raz obejrzałem Memento, Incepcję czy Interstellar to rozumiałem zdecydowaną większość z tych filmów, a ponowne oglądanie pozwoliło wyłapać kolejne smaczki. Po jednokrotnym obejrzeniu Tenet nie potrafię sobie poukładać tego filmu. Jest to wydmuszka bez sensownego scenariusza i z bohaterami bez jakiejkolwiek logicznej motywacji. Drugi film Nolana z rzędu który kompletnie mi nie podszedł. Wcześniejsza Dunkierka była technicznym majstersztykiem, ale to był film bez fabuły.
1
Na TVP pokazali wypowiedzi dwóch osób i powiedzieli, że ludzie są chętni na szczepienia xD
0
@meteo100 Moim zdaniem to nie do końca dopracowane tak jak piszesz. Przy 228 m powinny być pełne punkty za obniżenie belki, ale np. przy 227 powinno to być 90% tych punktów i co metr to mniej
0
Swoją drogą czy ten przepis o nie przyznaniu punktów za brak odległości ma sens?
Trochę zepsujesz skok jak Gaiger albo źle zawieje i skoczysz słabo to tracisz podwójnie bo jechałeś po krótszym rozbiegu i mimo słabego skoku nie masz punktów za belkę.
0
Schalke XD Oni już chyba nigdy nie wygrają
0
Ten konkurs pokazał, że czasami lepiej nie kombinować z belką :D
2
Po prostu zielona linia nie uwzględniała, że można nie dostać punktów za belkę
1
Przecież to na 100% źle policzone, komputer chyba zgłupiał przez belki bo nie ma takiej opcji, że to taka strata
1
Szwabów nie lubię, ale moim zdaniem skrzywdzeni przez sędziów trochę. Granerud bardzo wysokie noty, a Gaiger nie dostał 19, a za ten skok wg mnie powinien.
0
@kamilop Jakbyś oglądał uważnie konkursy indywidualne to byś wiedział, że tam żaden Niemiec nie zawalił skoku i każdy skakał na swoim aktualnym poziomie.
Za to Stoch i Kubacki zawalili po jednym skoku więc dziś nie stało się nic nadzwyczajnego.
A złoto Kubackiego było w konkursie kompletnie wywróconym przez fatalne warunki . Dziś jest bardzo stabilnie i dlatego "cuda" się nie dzieją.
2
Kolego od straconego złota nadal uważasz, że mieliśmy jakiekolwiek szanse z Niemcami? Jedyna szansa to była powalczyć z Norwegami, ale Niemcy dziś poza naszym zasięgiem nawet jakby Kamil w pierwszej skoczył tak jak w drugiej serii
0
@kamilop Na złoto nie, Niemcy są poza naszym zasięgiem. Z Norwegami mogliśmy powalczyć o srebro
0
@kamilop Ja to odpisałem. Zrozum, że my mamy na początku najmocniejszego Żyłę, a na końcu najsłabszego Kubackiego który skacze 30 metrów krócej od Gaigera i Graneruda.
Stoch skakał tu średnio około 220m, a więc swoim skokiem stracił około 17-18 pkt. Sprawdź sobie różnice na koniec konkursu i zrozum, że Niemcy i Norwegowie byli poza zasięgiem. Kamil zawalił, ale to i tak najprawdopodobniej nie zmieniłoby naszej pozycji.
3
Od razu mówiłem, że na złoto i tak nie było żadnych szans, nawet jakby Stoch skoczył powyżej 220, ale nie zmienia faktu, że zawalił
0
@HolyGoalie97 Przestańcie z tym złotem. Gaiger skoczy ponad 230 a Kubacki ile? Szanse na złoto i tak były niewielkie
2
Zaraz jeszcze na 4 spadniemy
0
@kamilop xddd Nie nie było takiej szansy
4
Ajj Kamil. Od razu miał niską parabolę i było widać, że nie będzie to daleki skok. Szkoda bo to praktycznie przekreśla szansę na coś więcej niż brąz
0
Wczoraj Fabiański obronił karnego, ale dosłownie minimalnie nie był na linii. Sędzia powtórzył karnego, czy zrobił by to samo jakby gol padł? Bardzo wątpię.
Ten przepis jest strasznie bzdurny, bramkarz trzymający się linii ma zdecydowanie mniejsze szansę na obronę karnego. Do tego to wszystko zależy od widzi misie sędziego, jeden tego przestrzega, dla drugiego ten przepis w ogóle nie istnieje. Czy nie można w polu bramkowym zrobić linii około 60-70 cm przed linią bramkową?
Z tym, że tutaj musiałoby to być bezwzględnie egzekwowane. Bramkarz nie mógłby nadepnąć na tą linię, a przede wszystkim najważniejsze żeby ten przepis nie był martwy tylko rzetelnie kontrolowany tak jak spalony.
1
@Mr8lack To było dostosować tworzony świat do możliwości sprzętu na który gra miała się ukazać. A jak chcieli stworzyć coś bardziej złożonego to było to zrobić tylko na PC albo nastawić się na nową generację konsol, nie ma sensu ich tłumaczyć.
Nakręcili taki hape, tak to wszystko rozdmuchali, że niedzielni gracze którzy widzą reklamy w TV pójdą kupią sobię grę na swoje PS4 i wielu będzie miało takie problemy, że wcale mnie nie dziwią te oceny
1
Nie wiem o co tym ludziom chodzi, przecież między zaprezentowanym na E3 materiałem, a rzeczywistą rozgrywką nie ma aż takiej różnicy xD
1
@leonek160 Idą po tryplet
7
Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch i Dawid Kubacki w takiej kolejności będą skakać Polacy.
Trochę nie rozumiem czemu na końcu Dawid, a nie Żyła czy Stoch. W ostatniej grupie mogą jechać z krótszego rozbiegu, a Kubacki nie skacze za super w Planicy. Przy krótszym najeździe tym bardziej może stracić
7
Ja nie zamierzam kupować na razie Cyberpunka, niech to połatają i wypuszczą wersję na nowe konsole wtedy dopiero ogram.
Ale to co Redzi stworzyli na zwykłej PS4 czy na Xboxie One to jest żenada. Pojawiają się głosy, że czego się spodziewaliście po kilkuletnich konsolach? Taki RDR2 wyglądał pięknie i chodził znośnie, można więc było oczekiwać czegoś podobnego po Cyberpunku.
A skoro to były tak słabe konsole to było stworzyć tylko wersję na nową generację.
Tylko, że gra powstawała lata i pewnie pierwotnie chcieli się wyrobić conajmniej z rok albo dwa przed zmierzchem generacji. A tak na rynku są już nowe konsole, a my dostajemy przestarzałego potworka z okrutną ilością bugów. Aż strach pomyśleć jakby to wyglądało gdyby wyszło na wiosnę.
0
Słaby Real nadal nie jest tak słaby jak słaba Barcelona. Coś jest takiego w naszym klubie, że co jakiś czas zaczynamy mocno dołować i później potrzeba lat na to aby wrócić do TOPU.
4
Chyba Austriak za słabo żeby zaatakować podium
0
@Ascend Murańka skacze dobrze, ale on tak ma, że mógłby się spalić w decydującym momencie. Dawid bez rewelacji, ale kiedy trzeba potrafi się zmobilizować i skoczyć najlepiej jak w danym momencie jest w stanie.
0
@NeroTFP A to byłoby coś nadzwyczajnego? Myślę, że odpowiednie zmobilizowana Borussia jest w stanie nas ograć.
0
Kamil bardzo stabilnie, szkoda pierwszego skoku wczoraj bo myślę że 5-6 miejsce było w zasięgu.
Edit. Jednak nie było w zasięgu, reszta już mocno odlatuje.