ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co ze szczepieniem ludzi którzy przeszli już chorobę, ale nie zostali zdiagnozowani? W Polsce jest mnóstwo osób bo robimy niewiele testów. Mi samemu wydaje się, że na 90% to przeszedłem ale oprócz utraty węchu nie miałem żadnych innych poważniejszych objawów.
Skoro ktoś to przeszedł to chyba ma odporność więc po co ma się szczepić w najbliższym czasie?
6
Ostanie mecze pokazują, że na boisku musi być 9. Aby grać bez nominalnego napastnika jak kiedyś Barca czy Hiszpania to trzeba mieć z tyłu wybitnych wykonawców, inaczej to bicie głową w mur.
11
@NaFazieHitman Każdy z tych zasiadających w Sejmie powinien tak od czasu do czasu prewencyjnie dostać tym gazem po oczach.
8
Ten rok przejdzie do historii. Najpierw przekręcili Trumpa, teraz Polskę za walkę o praworządność, jeszcze tylko powtórki karnego Błaszczykowskiego brakuje.
5
Podobno sfałszowali. Kurski już złożył wniosek o ponowne przeliczenie
0
@tadzik447 to jury było :D
1
To Ukraińcy chamy, do roboty to się pchają ale Polsce nawet punktu nie dali
3
@Sulimo przecież głosuje się przez internet
1
Z kart incognito można wielokrotnie :D
0
Kto zaśpiewał beznadziejnie? Nie chcę oddać głosu na kogoś kto ma szansę :D
1
Ciekawe czy znowu z kart incognito będzie można głosować w nieskończoność. Jeżeli tak to zwycięstwo wśród głosów telewidzów mamy pewne. Jedynie przez głosy jury możemy to przegrać :D
3
@patry295 Skoki to z każdym rokiem tracą popularność i nic tego nie zmieni. Ale to byłaby ciekawa odmiana jakby taki Estończyk był w czołówce więc niech mu się wiedzie.
1
@BrzydkiAS Ciekawe co teraz wymyśli żeby było o nim głośno.
17
Dziś dowiedziałem się, że kumpel z klasy z gimnazjum się powiesił. Wpadł w kłopoty finansowe, a rodzice(głównie ojciec) powiedzieli, że w ich domu nie ma czego szukać. Na tyle na ile go znałem, to był taki lekkoduch, żył chwilą nie myślał zbytnio o przyszłości stąd pewnie te kłopoty. Ale zawsze wydawał się dosyć miłym rozmownym i radosnym człowiekiem.
Nie lubię nikogo osądzać tym bardziej jeżeli nie mogę potwierdzić tego co się o kimś mówi, ale jeżeli to prawda z tym, że rodzice się od niego odwrócili pomimo tego, że akurat pod względem finansowym im się raczej dobrze wiedzie to już skur*****stwo.
Jego ojciec miał jednak miano buca i bardzo zawistnego człowieka więc pewnie to prawda :(
1
@MasnyTed Jakieś źródło??? Bo śmierdzi fakem na kilometr
2
@Kamilos84 No wiadomo, że Atletico ich rozniesie 1:0
3
Obejrzałem sobie przed chwilą skróty spotkań z eliminacji Euro 2008. Ebi był wtedy w takim gazie, że Lewy nigdy nie wszedł na taki poziom w reprezentacji. Fakt nie opinia :D
0
Panowie znajdę coś lepszego od tego monitora https://www.morele.net/monitor-acer-nitro-vg270ubmiipx-um-hv0ee-007-5260501/ w tych pieniądzach?
Na wyższym odświeżaniu mi nie zależy bo na Pc mało gram. Budżet też jest mocno naciągnięty i więcej już nie dam rady zapłacić.
Myślałem nad 27 calami i Full HD, ale obawiam się że to będzie okrutna pikseloza.
Ewentualnie praktycznie za pół ceny jest 24 cale Full HD, ale jednak większy ekran nie zginie.
0
@barcowy1899 Za co?
1
@Bykunn W sumie masz rację ;)
2
Ten wirus i tą cała pandemia to jedno wielkie XD. W tych wzrostach i spadkach często nie ma jakiejkolwiek logiki
0
@NaFazieHitman Nie sądzę, żeby Polacy to przestrzegali. Przecież nie będą kontrolować ludzi po domach. Może takich dużych zjazdów rodzinnych w tym roku nie będzie ale wątpię, że dzieci nie pojadą do swoich rodzinnych domów.
0
@Bykunn Ja absolutnie nie neguję żadnego skoku cywilizacyjnego. Od 1990 roku zmieniło się mnóstwo, wejście do do UE tylko to wszystko napędziło.
Piszesz o rolnikach którzy są anty-unijni a wiesz może o ile podrożał sprzęt rolniczy, środki ochrony roślin czy inne niezbędne produkty? W ramach WPR Niedługo po wejściu do UE ceny podskoczyły o 100-150%. Polecam poczytać. Mam w rodzinie trochę rolników i generalnie nastawienie jest negatywne ponieważ to co musieli oni "dołożyć" jest później oddawane w postaci dotacji czy innych programów unijnych. Nie chcę też grać tutaj jakiegoś eksperta, dzięki akcesji do UE polskie rolnictwo zyskało ogromne rynki zbytu i duże szanse na rozwój, ale nie wszystko jest takie piękne jak się wydaje.
Rozumiem, że sprowadzasz nieudolność rządów PO do zegarków za 10 tysięcy? Więc proszę głosuj na nich znowu. Namieszają Ci w głowie takimi historiami, a prawdziwe miliardowe przekręty będą szły bez rozgłosu, ważne że społeczeństwo mówi o tych "ochłapach".
2
@Bykunn To czemu ta postępowa PO nagle spadła ze stołka? W Polsce mnóstwo jest osób które uważają, że Unia nie jest Polsce potrzebna.
Oczywiście nie mają oni pojęcia o czym mówią, ale to nie zmienia faktu, że znaczna część wyborców PiS popiera ich politykę anty unijną.
Zgodzę się, że rządy PiS to katastrofa, ale nigdy nie powiem, że wcześniej mieliśmy wspaniałe perspektywy. Poprzednie rządy były zdecydowanie dalekie od idealnych, a PO pluło nam w twarz chyba jeszcze gorzej niż cała ta świta Jarka.
0
@Bykunn Nie, nie i jeszcze raz nie. Nasze społeczeństwo ledwo przegłosowało wejście do Unii. Ostanie lata i rządy PiS tylko to wszystko zaogniają, ale to nie zmienia faktu, że ten kraj ostatni raz to był solidarny jak obalano komunę.
Nie jestem zwolennikiem żadnej skrajności, ale naszemu społeczeństwu daleko do solidarności w ważnych kwestiach.
Cieszmy się dopóki mamy mamy pokój w Europie. Jak kiedyś to się skończy(oby nie w naszych czasach) to inni będą sobie ustalać nasze granice, a my jak zwykle będziemy mądrzy po fakcie.
3
Może wyrażę bardzo nie popularną opinię, ale do tego służy internet.
Uważam Polskę za bardzo dziwaczny kraj i nie dziwię się, że na przestrzeni wieków byliśmy zawsze dymani.
W obecnych czasach żyjemy pomiędzy wschodem i utopijnym zachodem.
W naszym kraju Kaczafi nadal ma ogromne poparcie i to wśród ludzi którzy kilkadziesiąt lat temu dumnie szli obalać komunę. Daleko mi do lewackiej i nadmiernie nowoczesnej Europy, ale rzygać mi się chcę jak widzę ludzi którzy ślepo bronią instytucji która od lat już tylko i wyłącznie szkodzi Polsce i społeczeństwu. Instytucja ta nie potrafi przyznać się, że jej czas przeminął i nadal robi co tylko może aby jej głos nadal miał znaczenie.
Religia i państwo, te dwie rzeczy powinny być absolutnie oddzielne od siebie.
Ale w Polsce nadal nie brakuje wyznawców już dawno przestarzałej formułki pod tytułem "BÓG, HONOR, OJCZYZNA". Smutne jest, że Ci ludzie w większości to zwykli bandaci którzy obili by ryj za to, że ma się inne poglądy od nich, a kościół to ostatni raz widzieli na zdjęciu.
Smutno to przyznać, ale ja i moja narzeczona z każdym rokiem jesteśmy coraz mniej związani z tym krajem. Mamy po prostu dość komunistycznych elit które nie potrafią się oderwać od koryta i sukcesywnie niszczą ten kraj. Średnio wyobrażamy sobie przyszłość tutaj.
Owszem, Europa też jest zepsuta i nie będę tutaj robił z siebie lewaka czy fanatyka politycznego. Tylko, że nasz kraj zmierza w przepaść. My praktycznie nie mamy sojuszników. W razie zawirowań na świecie to będziemy dymani z każdej strony, i po prostu prędzej uważam, że niemal wszyscy dogadają się przeciwko nam niż my dogadamy się z kimkolwiek.
Polacy nie potrafią rządzić sami sobą i to jest smutny fakt.
Wiem jedno. Tu się nic nie zmieni. Prędzej doczekamy się wojny domowej niż solidarności w tym kraju. Znam zbyt dużo skrajnych lewaków jak i zbyt dużo pseudo "patriotów" którzy będą bronić kompletnie zepsutej instytucji kościoła. Te dwie grupy prędzej skoczą sobie do gardeł niż podadzą sobie ręce.
Nie chcę się wywyższać, ale mało optymistyczna jest przyszłość tego kraju. Zawsze będą tu "wojenki". Kraj będący wiecznie w rozkroku, nie wiedzący czego chce. Taka już chyba nasza mentalność :(
1
@marcin62 Do wiadomo czego to było genialne. Ceniłem bardziej niż Grę o Tron. Później był zjazd. Co prawda wszystko próbowała ratować wiadomo jaka postać, ale to nie zmieni faktu, że to już nie było to samo.
0
Ta kontuzja Pique to może być w praktyce koniec jego poważnej kariery w Barcie. Ten sezon praktycznie będzie już do zapomnienia, a nie wiadomo jak długo później będzie dochodził do dobrej dyspozycji.
Młodzikiem to on już nie jest, powrót na wysoki poziom to nie taka prosta sprawa w tym wieku.
0
Patrząc jak nam się posypał skład i jakie mamy natężenie spotkań to najważniejsze żebyśmy nie potracili jakoś mnóstwo punktów. Teraz trzeba bardziej patrzeć na to pod kątem TOP4, a nie walki o mistrzostwo. Dobrze, że chociaż w LM udało się zdobyć komplet punktów i awans jest praktycznie pewny.
0
@ShinobiQWE Ja wiem, że trzeba korygować telefonem, ale najczęściej albo pochylę skoczka za mocno albo za słabo. Jest to zdecydowanie dużo mniej intuicyjne niż skakanie myszką na PC. Grałem wczoraj z godzinę i kompletnie mi to nie wychodzi, zmieniałem czułość w ustawieniach nawet, ale nadal nie potrafię wyczuć tego sterowania