ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
@NeroTFP Kurde, nie śledziłem aż tak dokładnie ile strzelał w tym roku i nie spodziewałem się, że ma jeszcze szansę ;)
0
@Rust_Cohle Serio myślisz, że gdybyś naprawdę był na celowniku ludzi mających dostęp do takich technologii to mieliby jakikolwiek problem dowiedzieć się o tobie wszystkiego?
No chyba, że jesteś jakimś tajnym agentem z fałszywymi danymi to sorry :D
5
Jak przewijam FB i trafię na jakieś teorie o mikrochipach wszczepianych ze szczepionką to już pomijając, że to wyższy poziom foliarstwa to pytam się jak? Jak będą to wszczepiać?Przecież to byłaby jakaś zaje***ta nanotechnologia. Pewnie koszt takiego czegoś byłby ogromny, i o ile byłbym w stanie uwierzyć, że można coś takiego przeprowadzić to na pewno nie na taką skalę.
I po co chipować takich emerytów chociażby?
Zresztą kto z Nas nie ma telefonu? I sami za niego płacimy. To już wystarczy, żeby wiedzieli o nas co tylko chcą.
I do tego żeby te chipy miały sens to chyba każdy musiałby mieć przypisany jakiś nr czy coś. Losowe chipowanie nie miałoby sensu bo przecież nie dało by się zidentyfikować, że akurat ten chip to ten człowiek.
0
Co oni odwalają w tym UK? Zatrzymali nawet transport towarów? Przecież takich jaj to nawet wiosną nie było
0
@Guffi To czy ze szczepionką nie będzie podobnie? A poza tym ponowne zarażenia to pojedyncze przypadki
0
Ciekawe czy na Wyspach już są jakieś zombie?
0
@Iberatista Ja to odczytuje tak, że bez wstydu może ich zaprosić do swojego stołu bo w ostatnim czasie jest "gościem" na ich poziomie.
2
@Janiama W rodzinie mojej cioci (siostry mojej mamy) zaraziło się 7 osób w wieku do 22 do 65 lat. I wszyscy mieli objawy, ale również wszyscy zgodnie twierdzili, że przebieg był bardzo łagodny i każda z tych osób twierdziła, że w ostatnich latach conajmniej raz była zdecydowanie bardziej chora.
Jedyny nietypowy objaw to całkowity brak węchu przy drożnym nosie, poza tym nic wyjątkowego.
Było to na początku października, od tamtej pory żadnych powikłań czy niepokojących objawów.
I taki to właśnie jest ten wirus
13
Stano i Najman xD Zachowanie obydwu jest żenujące, dorośli faceci, a zachowują się jak gimnazjaliści. Od dawna wiadomo, że Najman rozumem nie grzeszy, ale Stanowski udziałem w tej gównoburzy pokazuje, że jest nie lepszy :D
0
@Yanek Powrót Neymara xD Możesz mi logicznie wytłumaczyć skąd ma być kasa na to?
2
@Gosciuu Podobno się walnęli i tak naprawdę ten kalendarz kończył się 2020... także wiesz :D
21
Ta sytuacja z UK to chyba dalszy ciąg nakręcania epidemii strachu i budowania narracji, że tylko wspaniała szczepionka nas uchroni. Muszą nakręcać panikę bo inaczej większość nie będzie chciała się szczepić.
0
@MESSIah16 Cały ten rząd jest niezgodny z konstytucją.
3
Dzięki Żyle nie trzeba przełączać na kabaret, mamy 2w1
2
@itmustbejoke Głupota. Czy nie porwała was gra Borussii sprzed lat? Albo Ajaxu, Lipska czy Atalanty? W tej Superlidze nie będzie tych czarnych koni, a praktycznie co sezon ktoś nas zaskakiwał.
1
@DonAndrzejos Powie, że zawsze chciał grać w Realu, ale to Barcelona wyciągnęła do niego pomocną dłoń
0
Tak sobie latam po necie i wpadłem na newsa, że w Spider-Manie 3 będą postacie z innych serii filmowych. Czyli wykorzystają wcześniejszy dorobek filmowy aby wprowadzić do MCU multiwesum, przecież to jest genialny pomysł.
Po Endgame myślałem, że już nie będzie mi się chciało śledzić aż tak tego uniwersum i najwyżej kiedyś obejrzę w TV, a tymczasem mocno mnie interesuje jak im to wyjdzie.
To i mam nadzieję, że znowu zobaczę jedną z moich ulubionych aktorek czyli Emmę Stone.
0
Granerud pyknie ten rekord zwycięstw.
0
Jak Kamil leci nisko po wyjściu z progu to już nie będzie dobrze. Coś popsuł na progu
4
Zapowiada się ciekawa druga seria. Pierwsza szóstka bardzo blisko, mogą być przetasowania.
0
@NaFazieHitman Chiny powstrzymały gwałtowny wzrost, jeżeli dane które podają są prawdziwe. Ale oni zdusili epidemię w zarodku, Europa nigdy nie podejmie takich działań
0
Niektóre kraje zamykają połączenia z UK. Ta szopka w Europie chyba nigdy się nie skończy. Ja już naprawdę zastanawiam się czy to są jakieś celowe działania?
Na Wyspach jest jakiś nowy niezbadany dokładnie szczep? Jeżeli tak to jest on już w wielu innych krajach Europy, przecież próba zatrzymania tego to walka z wiatrakami.
6
@Khajio A moim zdaniem wszyscy biali powinni po tym incydencie wyjść na ulicę
0
@Transu96 Kontuzje Dembele to już praktycznie pewnik. Trzeba mieć to wkalkulowane, że on wypadnie.
0
@AlvaroHanso Z punktu finansowego brak LM to bardzo zła wiadomość. Nie wiadomo kiedy kibice wrócą na trybuny, LM to zawsze kilkadziesiąt milionów Euro.
2
@draxidox Uważam tak samo. A do tego Rockstar ma mnóstwo doświadczenia w tworzeniu i optymalizacji otwartych światów, a i oni potrafią czasami wydać słabo dopracowany produkt (RDR 2 czy GTA IV na PC).
Redzi celowali w tytuł który będzie oceniany gdzieś na około 90% albo wyżej. A to, że stworzyli otwarty świat w Wiedźminie 3 to jednak co innego, tam były głównie łąki, lasy i niewielkie miasta. To zupełnie co innego niż ogromne miasto z Cyberpunka z ruchem ulicznym itp.
To powinno nauczyć Redów trochę pokory, stworzyli świetnego Wiedźmina i chyba pomyśleli, że są jakimiś Bogami w świecie producentów gier. Nakręcili taki hype na tego Cyberpunka, zwodzili ludzi twierdząc, że to będzie wspaniałe ukoronowanie tej generacji konsol i że gra działa dobrze, a to było dalekie od prawdy.
2
Brawo Lewy!!!
0
@katalonczyk987 Messi to już nie może się doczekać jak Ney go po Paryżu oprowadzi.
0
@TheNekro94 Karny i czerwona dla obrońcy Valencii. Potem jednak anulowanie czerwonej i żółta.
Messi nie strzela karnego ale po podaniu Alby który dopadł do piłki dobija, wydaje się że był na spalonym, ale był idealnie w linii
0
Nie będzie ani karnego ani kartki