1

Mainz to kompletna żenua w drugiej połowie.

14

A ja się cieszę z takiej wypowiedzi Graneruda. Widać, że Norweg zaczyna czuć presję i pojawia się frustracja. A już byli taki Jacobsen czy Tande którzy kompletnie posypali się psychiczne.
Mam wrażenie, że im mocniej Dawid czy Kamil będą naciskać w PŚ to bardziej Norweg może się rozregulować, a konkursów jeszcze wiele i wszystko może się zdarzyć, nie takie straty odrabiano.

0

@pt9 Obejrzysz jeszcze 3 razy i tak nie będziesz potrafił poskładać tej historii. Ten film to jeden wielki chaos.

3

@Kacstiff Mnie najbardziej śmieszy, że na razie to on nic wielkiego nie wygrał, a teraz wszystko jest źle tylko nie jego skoki.
Niech Norweg prześledź historię skoków i sprawdzi jak wielu w historii było takich z nagłym wystrzałem formy, a później przepadli kompletnie. Norwegów było kilku takich. Kamil to TOP3 skoków narciarskich w historii, niech Granerud osiągnie chociaż połowę tego.

5

@Janiama W drugiej serii warunki były porównywalne, a Stoch tylko powiększył przewagę. Moim zdaniem ten drugi skok to właśnie była taka mała petarda, odległość nie była jakaś niesamowita, ale styl to poziom mistrzowski i Granerudowi wiele brakuje pod tym względem

0

@Rust_Cohle Po takich wypowiedziach wiem, że Granerud szuka głupich wymówek. W skokach psychika jest bardzo ważna, a widać że Norweg zaczyna czuć frustrację. Już nie jeden zawodnik spalił się psychicznie i przepadł więc niech Granerud skupi się na dobrych skokach bo skończy się szybciej niż się zaczął.

0

@Criss18Barca XD Stoch to zdecydowanie najrówniej skaczący zawodnik w tym turnieju, nie zepsuł żadnego skoku, a Granerud w Obersdorfie i dziś mocno zawalił. Zresztą w drugiej serii warunki były porównywalne, a Kamil jeszcze powiększył przewagę.
A poza tym niech Norweg nie zapomina o "tacie Zuzanny", w Bischofshofen dobrze mu się skacze, wiec wątpię żeby Granerud przeskoczył Dawida, o Kamilu nie wspominając.

0

@Triv44 I bardzo dobrze. Skoków nigdy za wiele :) A już w szczegółowości jak nasze orły są w formie.

7

Brawo Kamil Stock ;)

6

I pomyśleć, że mogliśmy zostać wykluczeni i nie mieć żadnych szans na wygranie TCS, a teraz przy równych warunkach to Polak na 90% wygra ten turniej.

A Kamil kolejny rok kalendarzowy ze zwycięstwem. W tej klasyfikacji chyba nikt go nie przebije.

0

Niech tylko nic z belka nie kombinują. Na razie nikt nie lądował jakoś niebezpiecznie daleko, a warunki wydają się w miarę równe

1

@MesQueUnClub96 Huber skakał dobrze w próbnych skokach

0

Coś krótko zaczęli skakać

2

Mniej najbardziej cieszy wysoka i równa forma Stocha. W tamtym roku świetne konkursy przeplatał miejscami w drugiej dziesiątce. A obecnie widać, że Kamil praktycznie nie psuje skoków i na obecny moment jest najrówniejszy ze wszystkich w całym turnieju.

0

@Derean Lanisek jest w gazie, moim zdaniem to on będzie najgroźniejszy

10

Gdyby nie KO to Geiger i Granerud by się nie dostali do 2 serii.

3

@GadulkiGembulki Jak przełączysz na Real to nie ma na to szans

1

Mam jeszcze dwie Cole 1,5 l kupione przed Świętami i chyba podzielę na mniejsze dawki i zacznę handlować na czarnym rynku.

0

@Bamboleo W kwestii walki o czołowe lokaty czy o całość TCS to pary nie mają znaczenia. Jak ktoś się nie załapie do 5 przegranych to i tak raczej nic by nie zawojował.

0

@clyde Prince Polo

3

@Sulimo Ta trylogia to arcydzieło w swoim gatunku. 11 Oscarów dla PK to moim zdaniem był taki hołd bo trylogia to całość i ja te Oscary traktuje jako nagrodę za całokształt.
Może i jest wiele lepszych filmów, ale pod względem epickości i soundtracku nic tego nie przebije.

0

@NeroTFP Dawid w Austrii w tamtym roku odjechał rywalom, ta strata to przy takich skokach jak dziś jest do odrobienia jednym skokiem

3

Ale Granerud liderem TCS i nadal to on jest zdecydowanym faworytem

21

Granerud musisz. Trzech Polaków na podium na niemieckiej ziemi byłoby epickie :D

Edit: No nie udało się

1

@MesQueUnClub_87 Labirynt pewnie widziałeś?

1

Przeliczniki zwariowały xD

0

@NeroTFP Wiadomo, że Kamil już nie jest takim dominatorem, a Granerud wydaje się mocniejszy, ale zawsze trzeba mieć nadzieję

0

Przy takim kołującym wietrze powinni wyłączyć te przeliczniki w pi***

5

@RomanHoffer Sezon 17/18 sobie popatrz. A szczególnie końcówkę tego sezonu. Wygrywał jak chciał. I fakt, że oddawał wtedy dwa równe skoki, obydwa były zazwyczaj o kilka metrów dłuższe niż skoki rywali

1

A mnie cieszy, że oddalają się szanse Niemców na triumf w TCS. Wiadomo, że fajnie by było jakby Kamil znów wygrał, ale jak się nie uda to mam nadzieję, że wygra Granerud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?