ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mainz to kompletna żenua w drugiej połowie.
14
A ja się cieszę z takiej wypowiedzi Graneruda. Widać, że Norweg zaczyna czuć presję i pojawia się frustracja. A już byli taki Jacobsen czy Tande którzy kompletnie posypali się psychiczne.
Mam wrażenie, że im mocniej Dawid czy Kamil będą naciskać w PŚ to bardziej Norweg może się rozregulować, a konkursów jeszcze wiele i wszystko może się zdarzyć, nie takie straty odrabiano.
0
@pt9 Obejrzysz jeszcze 3 razy i tak nie będziesz potrafił poskładać tej historii. Ten film to jeden wielki chaos.
3
@Kacstiff Mnie najbardziej śmieszy, że na razie to on nic wielkiego nie wygrał, a teraz wszystko jest źle tylko nie jego skoki.
Niech Norweg prześledź historię skoków i sprawdzi jak wielu w historii było takich z nagłym wystrzałem formy, a później przepadli kompletnie. Norwegów było kilku takich. Kamil to TOP3 skoków narciarskich w historii, niech Granerud osiągnie chociaż połowę tego.
5
@Janiama W drugiej serii warunki były porównywalne, a Stoch tylko powiększył przewagę. Moim zdaniem ten drugi skok to właśnie była taka mała petarda, odległość nie była jakaś niesamowita, ale styl to poziom mistrzowski i Granerudowi wiele brakuje pod tym względem
0
@Rust_Cohle Po takich wypowiedziach wiem, że Granerud szuka głupich wymówek. W skokach psychika jest bardzo ważna, a widać że Norweg zaczyna czuć frustrację. Już nie jeden zawodnik spalił się psychicznie i przepadł więc niech Granerud skupi się na dobrych skokach bo skończy się szybciej niż się zaczął.
0
@Criss18Barca XD Stoch to zdecydowanie najrówniej skaczący zawodnik w tym turnieju, nie zepsuł żadnego skoku, a Granerud w Obersdorfie i dziś mocno zawalił. Zresztą w drugiej serii warunki były porównywalne, a Kamil jeszcze powiększył przewagę.
A poza tym niech Norweg nie zapomina o "tacie Zuzanny", w Bischofshofen dobrze mu się skacze, wiec wątpię żeby Granerud przeskoczył Dawida, o Kamilu nie wspominając.
0
@Triv44 I bardzo dobrze. Skoków nigdy za wiele :) A już w szczegółowości jak nasze orły są w formie.
7
Brawo Kamil Stock ;)
6
I pomyśleć, że mogliśmy zostać wykluczeni i nie mieć żadnych szans na wygranie TCS, a teraz przy równych warunkach to Polak na 90% wygra ten turniej.
A Kamil kolejny rok kalendarzowy ze zwycięstwem. W tej klasyfikacji chyba nikt go nie przebije.
0
Niech tylko nic z belka nie kombinują. Na razie nikt nie lądował jakoś niebezpiecznie daleko, a warunki wydają się w miarę równe
1
@MesQueUnClub96 Huber skakał dobrze w próbnych skokach
0
Coś krótko zaczęli skakać
2
Mniej najbardziej cieszy wysoka i równa forma Stocha. W tamtym roku świetne konkursy przeplatał miejscami w drugiej dziesiątce. A obecnie widać, że Kamil praktycznie nie psuje skoków i na obecny moment jest najrówniejszy ze wszystkich w całym turnieju.
0
@Derean Lanisek jest w gazie, moim zdaniem to on będzie najgroźniejszy
10
Gdyby nie KO to Geiger i Granerud by się nie dostali do 2 serii.
3
@GadulkiGembulki Jak przełączysz na Real to nie ma na to szans
1
Mam jeszcze dwie Cole 1,5 l kupione przed Świętami i chyba podzielę na mniejsze dawki i zacznę handlować na czarnym rynku.
0
@Bamboleo W kwestii walki o czołowe lokaty czy o całość TCS to pary nie mają znaczenia. Jak ktoś się nie załapie do 5 przegranych to i tak raczej nic by nie zawojował.
0
@clyde Prince Polo
3
@Sulimo Ta trylogia to arcydzieło w swoim gatunku. 11 Oscarów dla PK to moim zdaniem był taki hołd bo trylogia to całość i ja te Oscary traktuje jako nagrodę za całokształt.
Może i jest wiele lepszych filmów, ale pod względem epickości i soundtracku nic tego nie przebije.
0
@NeroTFP Dawid w Austrii w tamtym roku odjechał rywalom, ta strata to przy takich skokach jak dziś jest do odrobienia jednym skokiem
3
Ale Granerud liderem TCS i nadal to on jest zdecydowanym faworytem
21
Granerud musisz. Trzech Polaków na podium na niemieckiej ziemi byłoby epickie :D
Edit: No nie udało się
1
@MesQueUnClub_87 Labirynt pewnie widziałeś?
1
Przeliczniki zwariowały xD
0
@NeroTFP Wiadomo, że Kamil już nie jest takim dominatorem, a Granerud wydaje się mocniejszy, ale zawsze trzeba mieć nadzieję
0
Przy takim kołującym wietrze powinni wyłączyć te przeliczniki w pi***
5
@RomanHoffer Sezon 17/18 sobie popatrz. A szczególnie końcówkę tego sezonu. Wygrywał jak chciał. I fakt, że oddawał wtedy dwa równe skoki, obydwa były zazwyczaj o kilka metrów dłuższe niż skoki rywali
1
A mnie cieszy, że oddalają się szanse Niemców na triumf w TCS. Wiadomo, że fajnie by było jakby Kamil znów wygrał, ale jak się nie uda to mam nadzieję, że wygra Granerud