ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PanZagadka Śpiewać nie potrafią, ale tych dwóch bym z łóżka nie wygonił:D
5
Szwagry już się zaczynały martwić czy nam % wystarczy do tej 6:00, a ja elegancko wyciągam 2 chłodne flaszki z bagażnika. Tak trzeba żyć. Najlepszego:D
1
@Majkmajki Nie wiem jak w dużych miastach, ale w moim małym mieście naprawdę było lepiej niż zawsze. Do tego spore grupki ludzi przed domami i blokami więc nie zauważyłem wielkiej różnicy do innych lat.
2
Serio ktokolwiek myślał, że ludzie nie pójdą puszczać fajerwerek przez jakieś śmieszne zalecenie tego pseudo rządu? Było jak zawsze, a nawet lepiej. I prawidłowo :)
4
W mojej mieścinie pokaz fajerwerków jakby bardziej intensywny niż zawsze. Chyba ludzie mieli już serdecznie dość tego 2020 i z utęsknieniem spoglądają na ten 2021.
0
@lucas/catalan Jeszcze 13 minut więc ja bym się zastanowił z takimi deklaracjami ;)
1
@NeroTFP To widocznie takie było założenie żeby w większości wytypować osoby które będą wyglądały jak debile z ADHD
0
To Ibisz dopiero będzie teraz pilotował ten helikopter? Myślałem, że to było na początku. Ciekawe czy będzie alkomacik przed startem? :D
7
Na tym TVP ta publiczność to musiała dostać niezłe dragi. Ruszają się jak poje**** od 3 godzin i nie przestają. A te ich ruchy jakieś takie chaotyczne. To ja jakimś dobrym tancerzem nie jestem, ale na pewno mam w sobie więcej luzu i lepiej mi to wychodzi :)
1
@daniel32778 Jak Roksana Węgiel nie zacznie wydawać żadnych nowych sensownych utworów to za 3 lata świat o niej zapomni.
A uroda? Pany tam jest tyle makijażu, że nie wiadomo co się dokładnie za nim kryje. Nie twierdzę, że jest jakaś brzydka czy coś w ten deseń, ale codziennie na ulicy można spotkać mnóstwo piękniejszych kobiet w młodym wieku ;)
1
@4drian0 U mnie podobnie :D
0
@MarFan Ja z tego co pamiętam to od 4 albo 5 klasy już browarki coś tam się sączyło.
0
@4drian0 Ja jestem tylko pasażerem, nie wiem jak się zachowa kierowca :D
Ja jak coś to daję nogę. Nie spędzę reszty życia w pierdlu
2
Powiem wam, że jeszcze się przemieszczam, a mogę już tylko przez 5 minut. To się nazywa życie na krawędzi :D
0
@4drian0 Na pewno lepiej niż pić ciepłe, ale ja osobiście wolałbym wrzucić do zamrażarki i poczekać tej 20 minut, no chyba że jesteś aż tak spragniony :D
Jak Ci takie smakuje to pij, dla mnie byłoby zbyt wodniste, z lodem to preferuję wódkę albo whisky ;)
1
@VamosRakieta a co jak zremisuje? ;)
0
Na razie ciężko wskazać aż tak wyraźnego faworyta. Różnice w pierwszym konkursie nie były duże. Geiger, Granerud, Stoch, Eisennbichler, Kraft. Wygra ktoś z nich, kolejność też nie przypadkowa bo mniej więcej tak oceniam kto ma największe szanse.
1
@Tomek54321 Ma już doświadczenie w prezydentowaniu Barcy. U nas już nie chodzi o aspekt tylko sportowy, ale również finansowy. Skończyły się środki żeby wydawać na lewo i prawo tak jak robił Bartomeu. Teraz trzeba rozważnie podejmować decyzje, Laporta już raz sobie z tym poradził.
Ma swoje grzeszki, ale moim zdaniem jest lepszym kandydatem
2
@Bartunek No przecież wiadomo, że ten cały kosmos, planety, gwiazdy itp. to tylko bitmapa
2
Co do Fonta i jego planu z Xavim to co jak to nie wypali? Mówił coś o innych opcjach czy wszystko opiera na tym?
Xaviego uwielbiam i bardzo szanuję, ale nie znaczy że będzie on potrafił ogarnąć to co się teraz w Barcy dzieje. Nie takie legendy już poległy na trenerskim polu. Piłkarzem był świetnym, ale niekoniecznie musi być takim dyrektorom/managerem czy trenerem.
2
@NeroTFP Można się z Krzysia pośmiać, ale trzeba mu przyznać, że się świetnie trzyma.
Nie wiem ile ma dokładnie, ale wiem że dałbym mu mniej niż ma bo on od 20 lat wygląda tak samo :D
A co do tego pomysłu z Ibiszem jako pilotem to może Polsat chcę z pompą zakończyć ten rok i ich atrakcją będzie rozbicie się(z przymrużeniem oka). Wtedy wszyscy by przyłączyli na ich kanał :D
5
Co ja właśnie usłyszałem. Jedną z atrakcji Sylwestra w Polsacie będzie to, że Krzysztof Ibisz będzie pilotował helikopter z prowadzącymi. Odbył on 44 godzinne szkolenie, no cóż mają szczęście, że to nie było 4 godzinne szkolenie :D
0
W Czechach i UK rekordy zachorowań. Oj coś czuję, że ta nagłaśniana trzecia fala nas nie ominie :/
0
@Pogba Narazie nie. Jak do tej pory to chip synchronizuje się z organizmem, sprawdza jakie ma wersje narządów.
A z tego co usłyszałem to niektórych funkcji nie będzie na IOS-ie, dobrze że mam telefon z Andkiem
0
@cules100pro To bardziej była wina Messiego
13
Szwagier pracuje w policji i dziś się zaszczepił. Zapytałem go co i jak i mówi, że z tymi teoriami spiskowymi to ściema bo jest zaszczepiony od 4 godzin, a Bill Gates jeszcze nie nawiązał z nim kontaktu.
0
@Yosemite Czemu?
0
@FCBMati10 Kto kupi gościa który słabo grał, a teraz będzie pauzował niemal do końca sezonu?
0
@Janiama A to z taką grą to jeszcze są jakiekolwiek nadzieję? Bądźmy realistami, niezależnie od dzisiejszego wyniku Barca nie zdobędzie mistrzostwa.
0
Są może u jakiegoś buka zakłady jak szybko Dembele się połamie?