ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz też sędzia źle się zachował? ;)
3
Ładnie Kamil. Dziś wieje w plecy to zawsze lepiej dla naszych bo rywale tak nie odlatują.
0
Myślicie, że Euro będzie przy pełnych trybunach? Pewnie tak, będą wpuszczać zaszczepionych :D
0
@Janiama Dzięki. Będę oglądał mecz i nie chce przegapić
0
Wiadomo jaki nr startowy ma Stoch?
0
@Barca1992 12 browarów? Panie na Święta to się 12 flaszek kupuje :D
1
To, że żaden kandydat na prezydenta nie rozmawiał z Leo to normalne. Moim zdaniem są większe szanse na jego odejście niż na pozostanie.
Nikt nie chce opierać kampania na Messim, namowy na pozostanie w klubie będą już po wyborach.
1
@Hasszz @Foton Może trochę źle to ująłem. Aby stworzyć ładną grę z otwartym miastem na Xboxa One i PS4 trzeba ją naprawdę dobrze dopracować. Rokcstar ma już na tym polu mnóstwo doświadczenia bo stworzyli mnóstwo takich gier.
Redzi stworzyli grę na PC, a później chcieli to przenieść na stare konsole. To było porwanie się z motyką na słońce bo sprzedali mnóstwo pre-orderów i nie mogli tego przekładać w nieskończoność.
Oczywiście, że to ich wina i co do tego nie ma wątpliwości. Do tego trochę ludzie narzekają na mechaniki strzelania i pusty świat. Moim zdaniem popełnili błąd próbując robić grę w tym kierunku. Tak jak Rokcstar jest mistrzem sandboksów tak Redzi mogli zostać mistrzami Action RPG
3
@kerouac Niestety projekt otwartego miasta przerósł obecną generację konsol.
Gdyby Redzi zagrali bezpiecznie i stworzyli jakiegoś Action RPG w świecie fantasy to może nie byłoby takiego sukcesu sprzedażowego, ale obracali by się w temacie który lepiej znają więc mieliby szansę lepiej to dopracować i zoptymalizować.
A chcąc wydać Cyberpunka na starej generacji konsol rzucili się z motyką na słońce.
12
Zarażenia mocno spadły, a tu dowalili nam narodową kwarantannę i jeszcze są jakieś pogłoski, że mogą zaostrzać obostrzenia.
Moim zdaniem robią to po to aby zmusić ludzi do szczepień. Teraz będzie budowanie narracji, że tylko szczepionka przywróci wszystko do normalności, a gdyby wszystko funkcjonowało normalnie to zdecydowana większość miałby gdzieś tą szczepionkę.
0
@Kukiz FCB No jasne, że musisz mieć jakieś źródło sygnału. Chyba, że chcesz tylko że Smart TV korzystać. Są różne opcje: kablówka, telewizja satelitarna, cyfrowa telewizja naziemna, telewizja internetowa. Do wyboru do koloru, sam musisz zdecydować co dla ciebie najlepsze.
0
@DonMatteo901 No też tak nie do końca. Wiadomo, że wyszedł nie dopracowany bubel, ale wydawanie za rok gry która już teraz nie zachwyca pod względem mechanik czy grafiki to zły pomysł. Do tego czasu wyjdą już gry stricte pod nową generację. Do tego sami nasprzedawali pre-oderów i nie mogli w nieskończoność tego przekładać.
Redzi sami się wkopali bo do końca zapewniali, że wersje konsolowe działają dobrze co było dalekie od prawdy.
0
@Coutinho007 Gorzej? W pierwszym sezonie to był dobry zmiennik i świetnie się sprawdzał w tej roli. Niestety z sezonu na sezon było gorzej
10
@maatiixx Bo został wcześniej poinformowany, że wygra?
3
@BarcaInfo Gdzie Setien?
7
Pamiętam jak Robert przechodził z Lecha do Borussii to były głosy, że powinien pograć w Polsce dłużej, a nie się za granice po kasę pcha. Miał przepaść jak inni, nie przepadł.
Potem jak przechodził do Bayernu to były głosy, że powinien zostać w Borussii bo tam jest gwiazdą, a w Bayernie będzie jednym z wielu, a jak będzie miał słabszy okres to przepadnie. Nie przepadł.
Lewandowski swoją karierą pokazał, że talent i dużo ciężkiej pracy pozwalają spełniać marzenia wbrew temu co mówią inni.
Według mnie jest to piłkarz który poradziłby sobie praktycznie każdym klubie. Sporo mu brakuje do Messiego czy CR7, ale jest jedną z najlepszych 9 ostatnich lat, a do tego nie obniża lotów, a z roku na rok jest coraz lepszy.
0
Tylko CR7, Lewandowski nigdy tak wysoko nie wyskoczy, a Messi to w ogóle nie strzela głową.
Jestem rozczarowany ;)
0
@Kamilos84 Już działa. Dzięki ;)
1
@Kamilos84 Film niedostępny
0
Gdzie ta gala jest transmitowana?
1
Może w Sylwestra wreszcie przejdę Shadow of Tomb Raider :D
3
Trochę taki przygnębiający ten okres świąteczny w tym roku.
0
@Kusco15 Tylko, że w przeciwieństwie do tych filmów tu wirus jest wielokrotnie mniej groźny.
0
Przypuszczałem, że na okres tych ferii czymś dowalą żeby ludzie się nadmiernie nie przemieszczali, a tu proszę zostało to dumnie nazwane kwarantanną narodową.
2
@FC1899Barca W Atletico naprawdę nauczył się świetnie grać w obronie, zachował się jak rasowy stoper :D
0
Koeman odważnie. Z jednej strony fajnie, a z drugiej z takimi eksperymentami możemy nie załapać się do TOP 4 na koniec. Biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową to naprawdę byłaby bardzo zła wiadomość.
0
@tristan87 PH Why?
0
@Jakchcesz @TheNekro94 Może źle się wyraziłem, nie chodzi mi o to że ta gra jest tak słabo oceniania przez to w jakim świecie się dzieje.
Po prostu stworzenie gry z dużym miastem, ruchem ulicznym i ładną grafiką to wyzwanie innego rodzaju niż lasy czy polany z Wiedźmina. Ten projekt przerósł możliwości konsoli obecnej generacji.
A do tego to ich pierwsza gra FPS, jako wada często wymieniany jest system strzelania.
0
Średnia ocen z recenzji Cyberpunka na konsole to około 50%, czyli bardzo słabo.
To pokazuje, że czasami lepiej zostać w swoich klimatach i robić coś co się potrafi niż porywać się na głęboką wodą.
Myślę, że kolejny Action RPG w klimatach fantasy od Redów sprzedawał by się świetnie bo mieli już wypracowaną pozycję dzięki W3.
0
Przez przypadek kliknąłem "Kup licencję przez Internet" w WinRarze. Co teraz? Czy laptop może mi wybuchnąć? ;)