ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 Wczoraj już widziałem. Fajna sprawa, ale jakoś kompletnie nie potrafię sterować w tym locie
1
Jak tak dalej pójdzie to niedługo Koeman będzie musiał zostać grającym trenerem :D
0
@damiano996 może o utrzymanie od razu?
0
Mam takie smutne przeczucie, że ten sezon może być naprawdę kiepski i będziemy się bić nie o majstra a o TOP4
0
Głupiej straconego gola nie widziałem od dawna. Większa kompromitacja niż różny z Liverpoolem
2
@Yosemite Ja wyżej od Guardioli stawiam Kloppa. Gość zdobył najważniejsze trofea w klubach w których nie było to oczywiste. W Borussii dawno przed nim nikt nie zrobił takich wyników i po nim też nie mogą tego powtórzyć. Podobnie będzie w Liverpoolu
2
Prawda jest taka, że do tej tzw. tiki-taki to trzeba mieć wybitnych wykonawców. Guardiola w kolejnym klubie chce grać to samo, a futbol poszedł do przodu. Lepiej już grać z kontry niż bezsensownie klepać
0
No poproszę teraz ten filmik z golem bo akurat wyszedłem do kuchni ;)
2
@michaleu Czasami jak było głębiej wiercone to bolał do kilku godzin po zabiegu, ale nie jakoś mocno. To chyba w miarę normalne, gorzej jak będzie bolał dłużej
0
@viscajasiek Czyli premiera za 57 lat? A ja preodera kupiłem. Nawet jak dożyję to nie wiem czy będę w stanie pada w rękach utrzymać ;)
90
Jak nie grałem w poprzednie 2076 części Cyberpunka to w najnowszej dużo stracę?
0
@Pogba A jak to omijają? Czy po prostu mają to gdzieś bo i tak nie ma żadnych kontroli?
0
@FC1899Barca Przecież to fake. Ziemia jest płaska
44
Brakuje wam czasami takiej zimy z mrozami po -20 stopni i sporą warstwą śniegu?
Mi trochę tak, szczególnie w tym okresie świątecznie-sylwestrowym, miało to swój niepowtarzalny klimat.
Oczywiście najlepiej żeby to trwało max 2-3 tygodnie bo później przestało by cieszyć, a zaczęłoby być uciążliwe.
3
@patataj To można skomentować tylko w jeden sposób. XD
0
@max1982 A zatem spróbuję. Serial ma tylko 6 odcinków, a nie mam obecnie ochoty na nic dłuższego.
1
Ktoś może coś powiedzieć o serialu Bodyguard na Netflix? Widze, że ma niezłe oceny, a sam serial jest krótki a to mi pasuje.
Dodam, że lubię bardziej seriale nastawione na ciekawą fabułę, jakieś tajemnice w tle niż typowe akcyjniaki.
Warto obejrzeć?
1
@Krystian_mix Dziewczyna która nie wie jaką konsolę wybrał jej chłopak jest na tyle ogarnięta w temacie, że zamówiła PS5 w preoderze bo nie ma innej opcji żeby to już miała. Na pewno uwierzę :D
1
@polishtoaster A może koledze po prostu podoba się gra Atletico ;)
0
@Klaudix Ja uwielbiam taki surowy klimat to Kanada. Myślałem nad Islandią, ale jednak Kanada daje chyba nieco lepsze perspektywy.
0
@Hrzan Tyle, że coraz mniej ludzi posiada PC. Większość ma laptopy bo wygodniejsze i poręczniejsze. A żeby kupić dobrego gamingowego lapka to pewien z 5 koła minimum.
2
@LuisSalvano No jeżeli liczyć piracenie to faktycznie PC się szybko zwróci. Tyle, że z tego co kojarzę to teraz gry potrafią być niezłamane przez rok a nawet dwa, a poza tym to raczej taki sposób do uczciwych nie należy.
Ja mam Xboxa One X i często kupuje gry na zagranicznych regionach, a to jednak nie to samo co piractwo.
8
Ale trzeba przyznać, że ceny obecnych konsol są naprawdę nie wygórowane jak na to co mają w środku.
Za te pieniądze ciężko złożyć jakiegoś konkretnego PC z SSD.
1
@BarcaInfo A tak niektórzy wieszczyli, że po sezonie odejdzie ;)
0
@Aureczek PS4 SLIM? Bo za fata bym w życiu tyle nie dał.
1
@Hubso Dlaczego? Myślę, że taki Franz drugiej szansy by nie zmarnował i teraz jego doświadczenie by zaowocowało xD
0
Ale o co chodzi? Przecież prowadzimy teraz wystarczy się murować i 3 pkt nasze. Tylko 80 minut zostało nie ma co ryzykować i nie potrzebnie się otwierać ;)
0
@Hubso Ale wiesz ten mecz jest o nic. A z tym trenerem w meczu o coś to będzie tylko płacz. Także czasami lepiej przegrać i niech polecą głowy, a nowy treneiro doprowadzi Nas do Mistrzostwa Europy :D
0
@Fabik Przecież to dzięki nim wygrywamy ;)
0
Jest lepiej. Dobiegliśmy dalej niż przez pierwsze pół godziny z Włochami :D