0

@PIWOSZ89 Wczoraj już widziałem. Fajna sprawa, ale jakoś kompletnie nie potrafię sterować w tym locie

1

Jak tak dalej pójdzie to niedługo Koeman będzie musiał zostać grającym trenerem :D

0

@damiano996 może o utrzymanie od razu?

0

Mam takie smutne przeczucie, że ten sezon może być naprawdę kiepski i będziemy się bić nie o majstra a o TOP4

0

Głupiej straconego gola nie widziałem od dawna. Większa kompromitacja niż różny z Liverpoolem

2

@Yosemite Ja wyżej od Guardioli stawiam Kloppa. Gość zdobył najważniejsze trofea w klubach w których nie było to oczywiste. W Borussii dawno przed nim nikt nie zrobił takich wyników i po nim też nie mogą tego powtórzyć. Podobnie będzie w Liverpoolu

2

Prawda jest taka, że do tej tzw. tiki-taki to trzeba mieć wybitnych wykonawców. Guardiola w kolejnym klubie chce grać to samo, a futbol poszedł do przodu. Lepiej już grać z kontry niż bezsensownie klepać

0

No poproszę teraz ten filmik z golem bo akurat wyszedłem do kuchni ;)

2

@michaleu Czasami jak było głębiej wiercone to bolał do kilku godzin po zabiegu, ale nie jakoś mocno. To chyba w miarę normalne, gorzej jak będzie bolał dłużej

0

@viscajasiek Czyli premiera za 57 lat? A ja preodera kupiłem. Nawet jak dożyję to nie wiem czy będę w stanie pada w rękach utrzymać ;)

90

Jak nie grałem w poprzednie 2076 części Cyberpunka to w najnowszej dużo stracę?

0

@Pogba A jak to omijają? Czy po prostu mają to gdzieś bo i tak nie ma żadnych kontroli?

0

@FC1899Barca Przecież to fake. Ziemia jest płaska

44

Brakuje wam czasami takiej zimy z mrozami po -20 stopni i sporą warstwą śniegu?
Mi trochę tak, szczególnie w tym okresie świątecznie-sylwestrowym, miało to swój niepowtarzalny klimat.
Oczywiście najlepiej żeby to trwało max 2-3 tygodnie bo później przestało by cieszyć, a zaczęłoby być uciążliwe.

3

@patataj To można skomentować tylko w jeden sposób. XD

0

@max1982 A zatem spróbuję. Serial ma tylko 6 odcinków, a nie mam obecnie ochoty na nic dłuższego.

1

Ktoś może coś powiedzieć o serialu Bodyguard na Netflix? Widze, że ma niezłe oceny, a sam serial jest krótki a to mi pasuje.
Dodam, że lubię bardziej seriale nastawione na ciekawą fabułę, jakieś tajemnice w tle niż typowe akcyjniaki.
Warto obejrzeć?

1

@Krystian_mix Dziewczyna która nie wie jaką konsolę wybrał jej chłopak jest na tyle ogarnięta w temacie, że zamówiła PS5 w preoderze bo nie ma innej opcji żeby to już miała. Na pewno uwierzę :D

1

@polishtoaster A może koledze po prostu podoba się gra Atletico ;)

0

@Klaudix Ja uwielbiam taki surowy klimat to Kanada. Myślałem nad Islandią, ale jednak Kanada daje chyba nieco lepsze perspektywy.

0

@Hrzan Tyle, że coraz mniej ludzi posiada PC. Większość ma laptopy bo wygodniejsze i poręczniejsze. A żeby kupić dobrego gamingowego lapka to pewien z 5 koła minimum.

2

@LuisSalvano No jeżeli liczyć piracenie to faktycznie PC się szybko zwróci. Tyle, że z tego co kojarzę to teraz gry potrafią być niezłamane przez rok a nawet dwa, a poza tym to raczej taki sposób do uczciwych nie należy.
Ja mam Xboxa One X i często kupuje gry na zagranicznych regionach, a to jednak nie to samo co piractwo.

8

Ale trzeba przyznać, że ceny obecnych konsol są naprawdę nie wygórowane jak na to co mają w środku.
Za te pieniądze ciężko złożyć jakiegoś konkretnego PC z SSD.

1

@BarcaInfo A tak niektórzy wieszczyli, że po sezonie odejdzie ;)

0

@Aureczek PS4 SLIM? Bo za fata bym w życiu tyle nie dał.

1

@Hubso Dlaczego? Myślę, że taki Franz drugiej szansy by nie zmarnował i teraz jego doświadczenie by zaowocowało xD

0

Ale o co chodzi? Przecież prowadzimy teraz wystarczy się murować i 3 pkt nasze. Tylko 80 minut zostało nie ma co ryzykować i nie potrzebnie się otwierać ;)

0

@Hubso Ale wiesz ten mecz jest o nic. A z tym trenerem w meczu o coś to będzie tylko płacz. Także czasami lepiej przegrać i niech polecą głowy, a nowy treneiro doprowadzi Nas do Mistrzostwa Europy :D

0

@Fabik Przecież to dzięki nim wygrywamy ;)

0

Jest lepiej. Dobiegliśmy dalej niż przez pierwsze pół godziny z Włochami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?