0

@jeyx77x Jak to nie? A wizyty u ginekologa które bardzo często są prywatne? Nie bezpośrednie utrzymanie, ale jednak ;)

1

@Foton Do końca tego tygodnia? Nie ma opcji. Ewentualny duży wzrost zachorowań związanych z protestami to najwcześniej koniec przyszłego tygodnia albo jeszcze później.
To tak jak z obostrzeniami, na efekty trzeba czekać 2-3 tygodnie.

0

@macio_944 Chcesz mi powiedzieć, że głowa państwa powinna poprzeć tą absurdalną wypowiedź prezesa? Duda powiedział to co musiał, w innym wypadku to wywołałoby jeszcze większe oburzenie niż słowa Kaczyńskiego.

9

Od początku zastanawiam się o co chodzi i dlaczego PiS odpalił bombę w takim newralgicznym momencie? Wiadomo, że nie są nieomylni ale jakieś pojęcie o sytuacji w państwie to oni mają.
Skoro decyzja TK jest ostateczna to może w tym wszystkim chodzi o zmianę konstytucji? A jak zmiana konstytucji to może chcą sobie przyzwolić na pogłębianie długu publicznego? Przypuszczam, że oni po coś to zrobili i na pewno dzięki temu chcą coś przepchnąć.

0

@Kajtek77 Ja chcę być ministrem ds. La Rambli

4

@NaFazieHitman A mecze wspomnianych Ajaxu i Atalanty czy również takiego Lipska nie były zajebiste? Wielokrotnie lepiej się to oglądało niż mecze gigantów.

11

@Encore PO do czasu jak ludzie będą mieli ich dosyć, a później znowu PiS.

8

Prezydent dziś w Gościu Wydarzeń. Coś długo zeszło Jarkowi z przygotowaniem "długopisa" do publicznej wypowiedzi.

1

Komentarz usunięty

2

@tobiasson92 Takie newsy są jedynie ciekawostką. Żaden z polityków nie miał żadnych poważniejszych objawów, chyba jedynie Johnson trochę ciężej to przechodził.

3

@Comentateiro Mimo wszystko nie powinni dewastować świątyni. Niech pod nimi protestują, niech wnoszą transparenty i niech wyrażają swoje zdanie.
Ale niech mają jakieś poszanowanie dla tradycji i ważnego elementu naszej kultury.

0

Chciałbym wierzyć, że może wreszcie to pójdzie dalej i rząd poda się do dymisji. Ale najprawdopodobniej koniec końców skończy się jakimś kompromisem, a ludzie z czasem zapomną o tym wszystkim.

0

Myślicie, że do kiedy potrwają te protesty? Zakończą się samoistnie czy bez ustępstw ze strony władzy się nie obejdzie?

1

O proszę Kinga Duda się wypowiedziała https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/prawa-kobiet/kinga-duda-wydala-oswiadczenie-ws-wyroku-tk-i-aborcji-wybor-nie-przymus/x1bnl5j I muszę przyznać, że akurat teraz się z nią w zupełności zgadzam. Mądre i rozsądne słowa.
Szkoda tylko, że ani ona ani jej tatuś nie mają żadnego wpływa na pewnego karła.

0

@D1OS Mam nadzieję, że to fake

2

@tobiasson92 Jarek w obecnej chwili nie próbuje załagodzić niczego. Widać, że całkiem mu się poprzestawiało

0

@Wiktorek2002 Ludzie nawoływali w marcu. Od tego czasu to większość już przejrzała na oczy i widzi, że to media rozdmuchały to zagrożenie jakby to jakaś ebola była.
Poza tym ciągle się słyszy, że zdecydowana większość osób przechodzi to bezobjawowo więc nie dziwi mnie to, że ludzie mają na to wyje****.

0

@Cobra303 Dembele xD

1

@patataj Moim zdaniem przesadziłeś z wymienieniem tych wszystkich sukcesów, nie było ich aż tak dużo ;)

5

Jarkowi po śmierci brata odwaliło. Wygląda na to, że miał po prostu długoterminowy plan na to aby skłócić własny naród.

0

@patataj A jako kibice Barcy których kiboli musimy się najbardziej obawiać? :D

2

@PawkoFCB A myślisz, że ten koronawirus u Niego w takim momencie to przypadek.

4

Myślę, że każdy kto zagłosował na PiS tylko i wyłącznie z powodu 500+ albo innych świadczeń powinien się wstydzić. Po prostu się sprzedali za nędzne grosze, a dali władzę JK który chyba naprawdę dąży do wojny domowej i całkowitego podziału społeczeństwa.

0

Było o zwolennikach i przeciwnikach PiS-u. A teraz przyznawać się kto na nich głosował, ale jest teraz totalnie zszokowany tym co oni wyprawiają.

8

@clyde Myślę, że każdy zdrowo myślący i potrafiący analizować powinien być przeciwnikiem PiS-u

3

Już Jarek gada, że protesty w takim momencie będą kosztowały życie wielu ludzi.
Czyli wychodzi, że większość dobrze przypuszczała. Kaczor odpalił bombę w takim newralgicznym momencie po to aby zwalić winę za wzrost zarażeń i ewentualny lockdown na protestujących.
Już widzę te paski na info :D

3

@szymonbarca10 To, że ktoś tu jest wyborcom PiS-u to rozumiem. Ale jak taka osoba nie potrafi przyznać, że decyzja TK w takim momencie była skrajnie głupia to już podchodzi pod fanatyzm polityczny. A już kwestia tego, że chcą naruszyć kompromis aborcyjny który dla większości był najrozsądniejszym rozwiązaniem to już w ogóle osobna kwestia.

5

@RIP_IABC Też mam takie przeczucia, ale zawsze można się łudzić.

2

Myślicie, że jest szansa na obalenie tego rządu czy skończy się jak zwykle?

8

@prokofiew Odnosząc się to katolików. To widziałem głosy takich osób, że to fake pandemia i na jej potwierdzenie rzadają twardych dowodów. Jednocześnie wierzą oni ślepo w Boga na którego istnienie nie ma nawet najmniejszego dowodu.
Gdyby od urodzenia wmawiać dziecku, że istnieje groźny wirus i na całym świecie jest pandemia to po latach taki człowiek by w to wierzył nawet jakby okazało się, że to kłamstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?