2

@tristan87 Niech ta psedu-pandemia się skończy bo takich sytuacji będzie więcej. A jeżeli w tym przypadku faktycznie byłby walkower to już nie jest sport, ale również polityka.

0

@chudymc Z ciekawości za ile miał chodzić taki zestaw? Ja sam mam Xboxa One X od 1,5 roku i jestem mega zadowolony z tej konsoli to na obecny moment jednak poszedłbym w next-gena.

0

@Majkel34 Więdlocha. Moja kobieta jest do niej podobna, a do tego Agnieszka ma fajny uśmiech. Dobra laska

1

@tobiasson92 Mimo wszystko Szwecja to jest kraj w którym ludzie żyją nieco inaczej niż w większości krajów w Europie. W marcu mówiło się, że Włosi to romantyczny naród i zapłacili za to swoją cenę, po części się z tym zgadzam.
W Szwecji bez żadnych izolacji ludzie utrzymują ze sobą większy dystans itd.
Jednak kwarantanna jaka była od marca do maja to była skrajna głupota która przyniosła więcej szkody niż pożytku. Uważam, że w Polsce powinny być jakieś obostrzenia bo ani nasza służba zdrowia nie jest na poziomie szwedzkiej ani nasze społeczeństwo nie utrzymuje takiego "dystansu".

4

Dla mnie Guardiola to przede wszystkim trener do wygrywania ligi.
W LM on zawsze ma problemy. Ok z Barcą wygrał 2 razy ale wtedy mieliśmy zdecydowanie najlepszą kadrę na świecie, a też nie obyło się bez problemów. A LM wygrana z Lucho jako trenerem i tak była dla mnie najlepsza, nawet przez chwilę w fazie pucharowej nie pomyślałem że możemy to przegrać.
Kiedy Pep nie ma zdecydowanie najlepszych piłkarzy na świecie to nie potrafi sprawiać, że jego zespół zagra coś ponad inne.

0

@Yosemite A dla mnie genialnym trenerem jest Klopp. Doprowadził do mistrzostwa Borussię, a od tej pory nikt nie może zrzucić Bayernu z tronu. Z Liverpoolem LM po 14 latach i to mityczne mistrzostwo. Do tego jego zespoły grają miło dla oka i potrafi on stworzyć kolektyw w którym nawet "rzemieślnicy" wyglądają jakby byli najlepsi na swojej pozycji.

10

Mi to naprawdę szkoda, że w tym roku nie ma ZP. Najprawdopodobniej Lewy bym ją zgarnął. Ja wiem, że ta nagroda nie zawsze trafiała do faktycznie najlepszych piłkarzy w danym roku, ale niewątpliwie jest to wielki prestiż. A tak taka szansa na nagrodę dla polskiego piłkarza może się nie potworzyć przez naprawdę wiele lat.

1

@JohnA W każdej grupie dwa pewniaki? Grupa B Real raczej bez problemów wyjdzie, ale czy Inter to nie byłbym taki pewien. Grupa D Liverpool pewniak, ale myślę że rywalizacja Ajax-Atalanta będzie ciekawa. Grupa H tu myślę, że Lipsk powalczy o awans.

0

Coś czuję, że dziś pojawi się już magiczny wpis #KoemanOut. Do tej pory jeszcze na La Rambli takiego wpisu nie widziałem

17

Polski rząd jest całkowicie niekompetentny. Czemu jeszcze nie zamknęli lasów? Przecież to oczywiste, że ten wzrost przypadków to przez grzybiarzy.

0

@NeroTFP No cóż, obawiam się że czekają nas niedługo kolejne ograniczenia

2

Najważniejsze jest to, że wreszcie mi się dobrze ogląda mecz Barcy. W ostatnim sezonie było jak na lekarstwo takich meczów, zazwyczaj było męczenie i gra na utrzymanie wyniku.

1

@YayaToure24 I w sumie zastanawia mnie czy City albo PSG wreszcie wygrali LM, no i czy Guardiola wygrał jeszcze z jakimś klubem LM?

3

@Encore Zrobili by wreszcie jakiegoś porządnego RPG AAA w Śródziemiu. To jest jedno z moich ulubionych uniwersum, a dobrych gier jak na lekarstwo. Shadow od Mordor u Shadow od War były niezłe, ale szybko stawały się monotonne i nudne.

1

@YayaToure24 Jestem ciekaw czy któryś z zawodników który w 2012 był uważany za młody talent z potencjałem na bycie najlepszym, a w życiu przepadł to czy FM został takim zawodnikiem z absolutnego TOPU?
W drugą stronę też może być, czyli czy są jacyś piłkarze co w życiu stali się świetnymi piłkarzami z Topu, a w FM przepadli i bujali się po średniakach?

0

@Kubox Skoki stają się pod względem finansowym bardzo nie atrakcyjnym sportem. Żeby mieć z tego niezłą kasę to trzeba być zawodnikiem z Topu. Do tego spore ryzyko kontuzji bo to niebezpieczny sport.
A więc właściwie wchodzą w to tylko ludzie z ogromną pasją, a część która jest przeciętna i nie wybija się ponad poziom po prostu przepada i rezygnuje bo lepiej się utrzymasz ze zwykłej roboty niż z bycia przeciętnym smoczkiem.

1

@FC1899Barca Na twojej liście przede wszystkim brak Breaking Bad. dla mnie to nr 1. A tak to w moim TOP 10 też byłyby Dark, Czarnobyl i Gra o Tron

2

@YayaToure24 Ja jestem ciekaw, także jak coś to jak będziesz robił jakieś ciekawostki to mnie oznaczaj.

0

@FCBMati10 Zależy co ma się na myśli określając Suareza najlepszą 9 w historii. Moim zdaniem trochę lepszych piłkarzy od niego było.

1

Ale to jak nasz zarząd nie umie w transfery to można grubą książkę napisać. Z topowych klubów to wypadamy zdecydowanie najgorzej pod względem sprzedaży, a i zakupy coraz mniej nam się udają.

0

Cała ta sytuacja z Suarezem to jedno wielkie XD. Ale to tylko pokazuje jak spore kłopoty finansowe ma Barca, że podejmuje się tak desperackich kroków jak wzmocnienie groźnego rywala byle tylko pozbyć się pensji Suareza.
Nikt mi nie wmówi, że on nie nadawałby się na zmiennika który wejdzie na 30 minut, albo zagra ze słabszymi rywalami i strzeli te kilkanaście bramek w sezonie.

6

Kepa i pieniądze jakie za niego danio to żenua XD

0

To był świetny strzał Mane. Co prawda nikt go nie atakował, ale wycelował idealnie.

0

Dobra decyzja. Mane miał szanse trącić piłkę i mieć przed sobą pustą bramkę.

1

@Bartek22 A ja bym zobaczył grę w stylu Wiedźmina w uniwersum z LOTR-a. Uwielbiam ten świat, a dostajemy tak niewiele dobrych gier. Shadow od Mordor choć fajne to z czasem staje się monotonne, a fabuła ma tam raczej drugorzędne znaczenie

0

@Suzu Jeżeli Vidal miałby odejść przez rozwiązanie kontraktu, a my mielibyśmy mu płacić jakąś pensję to niech faktycznie przesiedzi na trybunach.
Barca tak się kompromituje w ostatnich latach, że już nawet nikt nie myśli płacić za takich piłkarzy jak Suarez i Vidal bo inne kluby wiedzą, że nam zależy tylko na tym aby uwolnić się od ich pensji.

5

@FATIlity31 Ja kiedyś schowałem Xboxa w sklepie i wstydziłem się do tego przyznać. A więc założyłem drugie konto i nie zszargałem swojego dobrego imienia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

A można było sprzedać za 170 mln. Bartomeu znowu się skompromitował. Szkoda, że u Nas nie rządzi Kowal

0

@Kubox Największy sentyment mam do eliminacji EURO 2008, a więc Smolarek i może Krzynówek za gola z Portugalią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?