ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Ale Neymar jest Brazylijczykiem, oni zazwyczaj mają nieco mniej profesjonalne podejście(łagodnie ujmując) do futbolu niż Ronaldo czy chociażby Lewy.
0
@LuisSalvano A tak z ciekawości zapytam. Jak Leo odejdzie to przyznasz, że na Neya nie ma już żadnych szans?
Ja uważam, że w obecnej sytuacji to nawet jak Messi zostanie to co najwyżej na rok, a Brazylijczyk w Barcie nie zagra już nigdy.
2
@Pawelsky Nie chodzi o to, że chce odejść tylko o to w jaki sposób chce to zrobić.
Ja wiem, że ten zarząd to imbecyle i Leo ma ich dosyć, ale Barca to nie tylko Bartomeu i spółka. Barca to wszyscy kibice, ja jako jeden z nich po prostu mocno się rozczaruje jeżeli Messi odejdzie przez rozwiązanie kontraktu.
3
@itmustbejoke Dokładnie. Taki Totti czy Gerrard byli świetnymi piłkarzami, ale pozostali wierni do końca, a mogli wygrywać i zarabiać dużo więcej w innych klubach.
Messi jeżeli poszedłby do City to być może zarobi więcej, być może jeszcze wygra tą LM, ale utraci coś innego, coś co dla niektórych jest ważniejsze niż pieniądze czy trofea.
1
Jeżeli Leo chce rozwiązać swój kontrakt i odejść za darmo to się na nim zawiodę.
Ja nawet rozumiem to, że chce odejść. Jest najlepszym piłkarzem w historii, dał Barcy mnóstwo goli, pucharów, i trofeów i piłkarsko nie powinno mu się nic umniejszać ani zarzucać.
Może czuję się tu zmęczony i ma dość tego zarządu, ale on chcę zostawić Barcę kompletnie na lodzie, i tu nie chodzi o Bartomeu czy zarząd, oni i tak zaraz polecą. On chcę zostawić w trudnej sytuacji cały klub który dał mu wszystko.
Przecież Messi doskonale zna swoją wartość i powinien wiedzieć, że nawet jeżeli naprawdę już nie widzi siebie w Barcelonie to da się tak rozegrać żeby City zapłaciło to 100-150 mln.
Jeżeli rozwiąże swój kontrakt to nigdy nie postawię go obok takiego Iniesty czy Puyola
1
@Salwik92 Z Lyonem było.
1
Przypomniała mi się rozmowa z kumplem z 2009 albo 2010. On jest kibicem Realu i powiedział wtedy, że z zazdrością patrzy na przyszłość Barcy. Mnóstwo wychowanków przywiązanych do klubu do tego na wielu pozycjach młodzi piłkarze. Wystarczy później tylko kolejno dokonywać kolejnych wzmocnień albo wprowadzać kolejnych wychowanków.
Jak teraz to śmieszni brzmi, w 10 lat Barca wróciła do budowania składu od nowa, a patrząc na takie United to wcale nie jest takie proste i powrót do czołówki może trwać latami.
A co do Messiego, wydaje mi się że odejdzie. Widać po Leo, że on nie ma już siły ani cierpliwości. A w City wiedzą, że Messi może być tym brakującym elementem do upragnionego triumfu w LM więc nie będą żałować kasy. Do tego Gaurdiola jako trener więc tym bardziej zwiększa to szanse na transfer.
7
@Tomo1989 Rezerwowy z taką pensją to jednak trochę problem
1
@barcelonistka1899 Wszystkie mecze z fazy pucharowej LM. Najbardziej pewnie wygrana LM w wykonaniu Barcy.
12
Ajjj Lewy w słupek!!! A przypominam, że to jest Polak rodak i do tego katolik.
I tak, mam Internet Explorer ;)
1
@damianex10 Wymyśliłeś jakiś irracjonalny scenariusz, ale jakby zakładać że się we wydarzy to uważam, że zrobiliby z Bułki bohatera i uważam, że byłby chwalony w mediach. Już widzę te tytuły Onetu czy innego WP które by pisały, że "polski pojedynek" rozstrzygnął finał LM i Polacy przyćmili Neymara
1
@JohnA Ja odpowiem czasami, ale dla mnie to raczej bez sensu. Dzień Dobry czy Cześć mówię ludziom których znam.
0
@Rudi35 Taaa, perełka. To jest przede wszystkim Francuz nawet jakby ten przebieg był prawdziwy to co z tego jak zacznie siadać elektronika? Nie jeden przypadek znam, że w Peugeotcie czy innym Citroenie pozapalały się wszystkie możliwe kontrolki
3
Piłkarze często wypowiadają się pod publikę, ale mnie strasznie drażnią niektóre wywiady. Taki Suarez dał Barcy bardzo wiele, ale teraz to już nie jest ten sam piłkarz. Gada coś, że chcę jak najlepiej dla klubu i najchętniej by został.
Wiesz Panie Suarez co byłoby najlepszym rozwiązaniem dla klubu? Jakbyś zredukował swoją pensje do kilku milionów (w sumie w Europie nikt mu nie da dużo więcej) i zgodziłbyś się na rolę zmiennika na sezon albo dwa tak aby można było wprowadzić inną 9 i jednocześnie mieć w odwodzie dobrego i doświadczonego zmiennika.
Oczywistym jest, że on by na takie coś nie poszedł bo nawet Xavi i Iniesta poszli za kasą do egzotycznych lig i też by się nie zgodzili na takie warunki. I ja ich rozumiem, jak mogą zarabiać to niech zarabiają, ale Suarez ma ogromną pensje, a daleko mu do swoich topowych sezonów, więc pozostaje odejście i wprowadzanie kogoś innego bo i tak nas to czeka.
9
Sevilla to jest taki klub który jest wręcz nieco za mocny na LE bo już kilkukrotnie wygrywali te rozgrywki, a jednocześnie są za słabi żeby zawojować coś większego w LM.
0
Jeżli Leo czuję się w Barcy nieco wypalony i naprawdę chcę z tego powodu odejść to ok. Gra w jednym klubie kilkanaście lat, jestem piłkarzem z absolutnego topu który chce walczyć o najważniejsze trofea w ostatnich latach swojej europejskiej kariery.
Niestety nie wygląda żeby Barca była najlepszym klubem do tego w najbliższych sezonach. Wracamy niestety do przebudowy składu i ciężko liczyć, że wszystko ułoży się tak dobrze jak za Guardioli. Na obecny moment Bayern, City, Liverpool czy PSG mają dużo bardziej kompletne zespoły, nawet w United znowu jest szansa na powrót do czołówki bo budują fajny skład. Barca niestety na obecny moment jest za tymi zespołami.
Jeżeli jednak Leo znowu kombinuje żeby dostać większy kontakt... to ja nie mam już na to słów.
0
@lukas10 A który to dokładnie odcinek? Aż muszę sobie przypomnieć ;)
1
@Janiama Dokładnie, on jeszcze w Bayernie pogra na pewno ze 2-3 sezony a więc myślę że w LM dorzuci conajmniej kilkanaście bramek. A co później? Ciężko stwierdzić, nie będzie to już raczej zawodnik na granie po 90 minut bo mimo, że Lewy dba o swoją formę jak może to wiek robi swoje.
Jak nie będzie miał nie wiadomo jak wygórowanych wymagań finansowych to myślę, że niemal każdy klub chciałby mieć takiego zmiennika, a jak jednak będzie chciał dobrze zarabiać to najlepszym kierunkiem będzie MLS.
1
Ale Koeman porzucając reprezentację własnego kraju zachował się nie fair. Już jednemu takiemu odbiło się czkawką takie dogadywanie się za plecami.
0
@Ghotti Jak Bayern wygra tryplet to nie widzę innej opcji niż Lewy, no bo niby kto?
4
Jaka według Was jest najlepsza piosenka filmowa w historii?
Mój wybór to "My Heart Will Go On", i choć nie jest to zupełnie mój typ muzyki, a samego filmu nie uważam za jakieś nadzwyczajne dzieło, to w tamtych czasach to niewątpliwie był hit.
To jednak ta piosenka to jest fenomenem na skalę światową, zna ją niemal każdy, wielokrotnie wykorzystywana w różnych przeróbkach(gol Roberto z PSG :D). Każdy słysząc tą piosenką od razu myśli sobie "ooo Titanic". Można jej nie lubić, można mieć jej dość, ale nie ma żadnego innego kawałka który tak mocno kojarzył by się nam z konkretnym filmem.
0
@Barca_Big_Moment A ja prezes zrobi dokładnie to co napisał Ćwiąkała to co mu zrobią? Ja w żadną ogromną rewolucję nie wierzę, teraz jest fatalnie, ale może być jeszcze katastrofalnie
0
@PatrychoO A jak to jest z tymi wszystkimi grami tylko na PS4. Będzie je można ogrywać na PS5 czy nie? Ja właśnie nigdy w nie nie grałem, ale jakbym mógł na 5 ograć te wszystkie Unchartedy, The Last od US czy God od Wary to byłoby super
0
@TR3YWAY Nawet jak Paulinho pomógł to było tylko tymczasowe rozwiązanie do tego to był jakiś wałek transferowy. To samo Vidal to tylko i wyłącznie rozwiązanie na 2-3 sezony, ale on chociaż niewiele kosztował. A za Pjanica płacimy nie mało, a pewnie za 2 sezony okaże się, że oddajemy go za frytki bo nikt go już nie chce. Takie transfery są dobre do młodej drużyny w której przydają się doświadczeni gracze, ale w Barcy tych wiekowych piłkarzy nam już nie brakuje
0
@Elosek Ja już trochę oglądałem jednym okiem, ale przez chwilę była nadzieja, że chociaż ten wynik nie będzie taki fatalny.
Gdyby to Barca prowadziła 4:1 i rywal strzelił na 4:2 to by się skończyło pewnie na dogrywce. W marnowaniu przewagi jesteśmy dobrzy, w odrabianiu strat już tak świetnie nam nie idzie.
0
@Adamski69 Do tego można dodać, że tylko cztery razy zespoły które wygrały pierwszy mecz fazy pucharowej przewagę 3 bramek ostatecznie odpadły. Dwa razy to była Barcelona
3
Jak już przegraliśmy takim wynikiem to chociaż Lewy mógł wpakować kilka bramek. Zbliżyłby się do Raula i pobiłby rekord goli w jednym sezonie LM i prawdopodobnie długo byśmy czekali na ponowne jego pobicie. Wtedy musieliby mu jednak przyznać tą ZP bo by nie wypadało inaczej.
0
2 albo 3 dni temu ktoś tu pisał, że Barca gra beznadziejnie i on się obawia, że znowu dostaniemy 7upa. Wtedy dostał odpowiedzi, że nie będzie tak źle i nawet jak przegramy to przecież to tylko jeden mecz i przecież niemożliwe stracić w nim 7 bramek.
Pamiętajcie więc, że dla Barcy niemożliwe nie istnieje :)
1
@pt9 My przed dekadą mieliśmy wszystko. Mieliśmy wspaniały skład pełen wychowanków oddanych klubowi. Mieliśmy ogromne dochody które miały sprawić, że stopniowo będziemy zastępować starą gwardię nowymi, i jak nie będą to wychowankowie to będzie nas stać na ogromne transfery. Era tamtych piłkarzy się kończy, albo wręcz skończyła, ale to zarząd swoim żałosnym zarządzaniem, frajerskimi transferami i rozdawnictwem pensji sprawił, że teraz nie mamy ani zbyt wielu przyszłościowych piłkarzy a nie kasy na nowych.
0
@insp1re Co do twojego wpisu, Barce czekają chude lata. Bardzo wątpię żeby Leo chciał tu siedzieć i bić się o wyjście z grupy LM czy w ogóle o awans. Sezon albo dwa i Leo i tak odejdzie, taka jest prawda.