0

Jakaś strona do sprawdzania gdzie jest burza i w którą stronę idzie? U mnie zaczyna się coś formować, a miałem sprawę do załatwienia i nie wiem czy nie przeczekać.

1

@Triv44 Dobra źle to ująłem bo ja sam jestem z okolic Radomia, a on do Mazowsza nie należy :/ Miałem na myśli województwo mazowieckie. Jak wracałem z pracy to widząc nadchodzącą chmurę zajechałem do rodzinki mieszkającej po drodze bo wiedziałem, że to nic dobrego nie będzie, a jeszcze jakiś grad obije moją Audicę :D I dobrze zrobiłem, bo choć gradu nie było to i tak nie dało się poruszać, a samochody na jakieś pół godziny się zatrzymały.
Z tego co widzę, w Warszawie było podobnie bo wiele ulic zalanych

0

@Avada Kedavra Mazowsze też dostało potężną ulewę, chyba najbardziej intensywne pół godziny deszczu od kilku lat.

1

@Avada Kedavra U mnie ulice zalane regularnie co 2-3 dni tak, że przejazd ledwo możliwy. Można zwalać winę na kanalizację i źle zaprojektowane drogi...ale w ostatnich latach miejsca które teraz są nieprzejezdne były w sumie zalane mniej razy niż w ciągu ostatniego miesiąca. Przypuszczam, że to właśnie przez tą suszę stulecia ;)

0

Region radomski dziś kolejne potężna ulewa. Myślałem, że to co ostatnio to były ulewy, ale dziś to już normalnie wręcz lało się z nieba.

5

@prokofiew Wiesz kto wieje wiochą na kilometr? Osoby które mówią innym co mają robić, ale jak dorośniesz to może zrozumiesz.

1

@koksik2700 ja też bez bicia przyznaję, że jak będzie Duda i Trzaskowski w 2 turze to głosuje na Andrew

0

@Pewex A podobno według jakiegoś licznika na stronie Netflixa wychodzi że będzie o 7:00

1

@Danny Gaucho CR7 będzie nie do pobicia w tej statystyce.
A Leo myślę, że 1000 przeskoczy i będzie w pierwszej trójce

0

@TheNekro94 To nie lepiej obejrzeć i się nie martwić?

0

@MarioVeB! Co nie zmienia faktu, że prognozowanie suszy stulecia okazało się kompromitacją. Większość prognoz mówiła o czerwcu niemal bez opadów który miał tyłko to pogłębić. I co? Pewnie jest to jeden z najbardziej deszczowych czerwców w historii, tyle ich prognozy warte

2

@Avada Kedavra Ja to w ostatnich dniach wracam z pracy ponad godzinę, a normalnie przeważnie około pół godziny. Ale trzeba jeździć na około bo ulice pozalewane niemal codziennie

1

@Avada Kedavra zapomniałeś dodać, że w czasie suszy stulecia :D

0

@MichVeB W Warszawie to już ostatnio konkretnie dolało i to kilka razy. Na razie wystarczy

0

@reloaded to polecam Dark. W sobotę ma premierę 3 ostatni sezon, a jest to serial w którym z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon, a jak teraz zaczniesz będziesz mógł obejrzeć całość.
Nie każdemu ten serial przypada do gustu, ale większość osób którym się spodobał uważają go za absolutny TOP.

0

U mnie dziś powtórka z rozrywki. Zalane ulice, w niektórych miejscach przejazd samochodem osobowym niemal niemożliwy i konieczne było zawracanie.
Ale niektórzy na La Rambli ostatnio chwalili taką pogodę i mówili, że przecież deszcz jest potrzebny.

0

@reloaded A Dark oglądałeś?

0

@Edoss A ja myślę, że nie. A już na pewno nie będzie takiego lockdownu jak w marcu. Teraz już wiadomo, że skala zachorowań była dużo większa, ale zdecydowana większość nie na objawów albo przechodzi bardzo lekko.

0

@dominik127pl Poczekaj trochę na początek przyszłego sezonu żeby zobaczyć kto jest w formie. W tym sezonie trochę lipa byłoby być za City bo Liverpool mocno im odjechał

1

@Jakchcesz pewnie jak obejrzy się 3 sezon i znowu wyjaśnią kilka rzeczy to przy ponownym oglądaniu znowu inaczej się spojrzy na pewne sceny

0

@MichalZZZ Trzeba przyznać, że Niemcom świetnie to wyszło. To jak w pierwszym sezonie zbudowali aurę tajemniczości, mroku i niepokoju to mistrzostwo świata.

0

@MichalZZZ A tak odchodząc nieco od tematu to w przypadku takich seriali jak Dark to chyba nie wytrzymałbym czekania tydzień na odcinek. Tutaj idealnie sprawdza się udostępnianie całego sezonu od razu.
W innym przypadku po 8 tygodniach można byłoby zapomnieć co działo się w 1 odcinku, a w Dark trzeba wyłapywać każdy szczegół :D

1

@MichalZZZ Ja też czekam z niecierpliwością, a te recenzje tylko to spotęgowały. Właściwie to chyba nikt nie wypowiada się o tym sezonie w negatywny sposób, praktycznie same zachwyty.

2

Czeka ktoś z was na finałowy sezon Dark? W internecie są już recenzje bo redaktorzy dostali materiał tydzień przed nami. Za bardzo nie czytałem tych recenzji żeby wiedzieć jak najmniej, ale generalnie w większości recenzenci są zachwyceni, jest wręcz mowa o tym, że ten sezon jest wybitny i idealnie dopełnia to co widzieliśmy w poprzednich sezonach.
Ja sam Dark po raz pierwszy obejrzałem w połowie maja tego roku i sam się dziwiłem jak mogłem zwlekać tak długo. Jak dowiedziałem się, że pod koniec czerwca jest 3, ostatni już sezon to się ucieszyłem. Oznaczało to, że nie będzie to kolejna na siłę przeciągana seria, a twórcy wszystko zaplanowali już na samym początku.

Nie mogę się już doczekać niedzieli, bo w sobotę niestety do pracy i nie będę mógł obejrzeć.

0

@Avada Kedavra Myślę, że większość z Nas doskonale o tym wie. Ja czasami sobie sprawdzę, ale bardziej jako ciekawostkę jak się zapowiada lato, czy zima będzie mroźna itd. Ale tak realnie to myślę, ze te 2-3 dni jeszcze w miarę ok prognozują, a im dłuższa prognoza tym większe "zgadywanie" z ich strony.

1

Ale teraz pompa była, a już jedna wcześniej około 15 była. Zaraz się okaże, że w rok suszy stulecia będzie powódź stulecia. To tylko pokazuje jak te prognozy długoterminowe są na wyrost. To jest jak wróżenie z fusów, pamiętam jak gdzieś na początku maja przeglądałem prognozę i w czerwcu miało być rekordowo mało opadów.
To tak samo jak z zimą stulecia, jak co roku będziesz ją zapowiadał to kiedyś trafisz :D

2

@Chakalaka Nie wiem co jest pozytywnego w dusznym powietrzu i nawałnicach dzień w dzień. Opady są potrzebne, ale pogoda jaką mamy w ostatnim czasie, czyli burze, nawałnice, podtopienia to nic dobrego

0

@Pablopicasso27 Dzień Świra

0

@Jaca27 No ja się właśnie obawiam, że to nieco zbyt szybkie otwieranie gospodarki+ nadchodzące wybory mogą sprawić, że trzeba będzie przywrócić jakieś obostrzenia. W Polsce na razie tragedii nie ma, ale wyraźniej poprawy też nie, ale nasza gospodarka zostanie zaorana jak znowu będzie trzeba coś zamykać.
Pewne jest tylko jedno, lepiej już było, czas przygotować się na te "gorsze czasy".

1

@kamilos1214 Ja normalnie ostatnio byłem. W salonie było kilka osób które czekały, większość bez maseczek ,fryzjerzy bez maseczek. Można wiec powiedzieć, że już jest "po staremu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?