ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomijając już kwestię na ile koronawirus jest groźny to w Polsce decyzje są jakieś rządu są jakieś dziwne. Zamknęliśmy się jako jedni z pierwszych, ale nie poradziliśmy sobie aż tak dobrze jak Czesi czy Węgrzy. Pomimo tego otwieramy gospodarkę bardzo szybko bo trzeba ją ratować. Kibice na stadiony też wracają w Polsce bardzo szybko.
Mam wrażenie, że to się nie skończy dobrze. Koronawirus nie jest groźny dopóki nie przekroczy się pewnej granicy zachorowań i nie zapcha się szpitali. Drugi lockdown zmasakrowałby naszą gospodarkę, a na razie nie ma pewności czy po poluzowaniu obostrzeń wirus nie uderzy równie mocno za jakiś czas.
0
Co sądzicie o tym, że w Chinach znów pojawiły się ograniczenia ze względu na sytuację w Pekinie? W Polsce epidemia nie została na tyle zduszona co na Zachodzie Europy i mam obawy, że u Nas też mogą powrócić jakieś ograniczenia. O pełnym lockdownie nie ma już mowy, ale jakieś mniejsze rystrykcje mogą się pojawić.
I mam wrażenie, że teraz to chcą dociągnąć do wyborów żeby skończyła się ta szopka, a później może być różnie
0
@Gosciuu Raczej nie. Poczekam na kolejne wersje tych konsol bo pierwsze modele pewnie jak zwykle będą miały jakieś mniejsze czy większe wady. A podczas tego czekania ogram jeszcze tytuły z tej generacji bo mam trochę zaległości.
0
@AssisMoreira Czyli na razie do 2 lat dopóki jest gwarancja nie rozkręcać, a później można i najlepiej czyścić odkurzaczem do kompa?
0
Mam pytanie do posiadaczy Xboxa One. Ja akurat mam wersje One X. Rozkręcacie swoje konsole i czyście z kurzu w środku? Ja mam Xboxa niecały rok i staram się żeby nie zbierał się na nim kurz, pólka na której stoi też jest w miarę regularnie przecierana.
Wydaje mi się, że w środku nie powinno być jakoś dużo tego kurzu, a do tego zastanawiam się czy jak go rozkręcę to nie naruszę zasad gwarancji. Jak to to jest u Was, czyszczenie tylko z zewnątrz, czy może rozkręcacie i czyścicie np. sprężonym powietrzem?
1
@mekston z nami w LM?
1
@Pitbullx98 Pewnie oglądałeś, ale ja polecę Dark. Niedługo wychodzi 3 finałowy sezon. Nie chcę za dużo zdradzać bo lepiej samemu odkrywać wszystko podczas oglądania, ale jeżeli lubisz serial które są mroczne i skrywają jakąś tajemnicę to myślę że się nie zawiedziesz, no chyba że nie lubisz science-fiction bo serial jest w takich klimatach.
0
@wlodek54 A Netflix to nie to samo? Jak ktoś już obejrzał większość tego co chciał to praktycznie nie opłaca się płacić co miesiąc. Ja jak widzę, że nie ma nic z nowości dla mnie to odpuszczam na 2-3 miesiące aż się trochę materiału uzbiera.
1
@FATIlity31 Z tego co pamiętam ten mecz, to Manchester przez większość czasu biegał za piłką. Nawet kumpel który jest kibicem Realu powiedział wtedy, że Barca kontrolowała ten mecz, a United nic konkretnego nie potrafiło stworzyć pod naszą bramką
0
@Valverde_In a po co? gaśnica w gotowości :D
0
@contowsky w sumie to byłem po środku, tragedii nie było ale grad trochę popadał
2
Czekam od 16 żeby zrobić grilla i dosłownie co 10 minut kolejna chmura i kolejna burza. Jak żyć panie Premierze?
Ale moja determinacja była ma tyle duża, że już się pali w garażu :D
0
@KapiFCB Ja na razie po 2 sezonach uważam, że scenarzyści mają na to plan i mieli zarys całej historii już na początku.
W przypadku takiego Losta czuć było, że kolejne elementy układanki były dokładane już w trakcie, a pytań było coraz więcej niż odpowiedzi. Dlatego ostatnie sezony nie zachwyciły.
W Dark te multiświaty wydają się nie pasować do całości, ale z drugiej strony niektóre rzeczy ciężko wytłumaczyć jeżeli nie założymy, że istnieją alternatywne rzeczywistości.
0
@Lenioq Podobno w którymś zwiastunie 2 sezony była informacja, że Dark miał być trylogią.
0
Jest tu ktoś kto oglądał serial Dark? Uważacie, że za bardzo namieszali w tej historii, czy może jednak mają na to sensowny plan i 3 sezon ładnie wszystko zamknie?
Ja zacząłem oglądać w połowie maja i dziś skończyłem 2 sezon. Całe szczęście, że już niedługo ostatni sezon bo przyznam że serial mi się spodobał.
1
@Mns21 A wiesz, że politycy wielę rzeczy robią pod publikę? Na jakichś debatach trochę się pokłócą, trochę nie miłych słów padnie, a po programie pewnie podają sobie ręce z uśmiechem na twarzy.
Myślę, że pomijając ich poglądy to w akurat w jednym niemal wszyscy posłowie się zgadzają. Najpierw trzeba napchać swoje kieszenie ile można, a dopiero później myśleć o interesie państwa. Założę się 99% z nich tak myśli
0
@Rothan1 Ale w sumie do dostatek do PESA 2020, a Euro za rok. Wtedy raczej będzie się grało w nową odsłonę
0
Siostra która pracuje przy organizacji wesel twierdzi, że właściciel sali powiedział, że na spokojnie można robić wesela na 250 osób bo przecież nikt tego nie będzie kontrolował. Dodał, że w lipcu to i na 300 będzie się robić, a najważniejsze, że już nie ma zakazu organizacji.
Także tyle w temacie, myślę że nie jeden właściciel większej skali myśli w podobny sposób
0
@Jaca27 To Konami wykupiło licencję na Euro? Myślałem, że będzie to dodatek do FIFY.
Dodatek jest płatny?
1
@capoN Różnych miało się wykładowców na takich "zapychających" program przedmiotach. Mi najbardziej odpowiadali Ci którzy jednak trochę doceniali pracę studentów i żeby mieć 5 trzeba było chociaż chodzić i zrobić jakiś projekt czy coś w tym stylu. A z zaliczeniem nie było problemów chyba, że ktoś całkowicie olewał sprawę.
Nie przepadałem za to za wykładowcami którzy pomimo małego znaczenia przedmiotu wymagali cudów na kiju, ale z drugiej strony wystawianie 5 bez żadnych wymogów też jest mało rozsądne.
1
@Bobo25 Mi właśnie ciężko znaleźć inny sitcom który mi się spodoba bo Przyjaciele niemal idealnie wpasowali się w mój gust. Do tego jak oglądałem w całości to sam byłem osobą która właśnie kończyła studia i trzeba było powoli zacząć swoją "karierę" a więc łatwo mi było utożsamić się z bohaterami.
Wygląda na to, że chyba trzeba jednak obejrzeć to od początku, ale jeszcze spróbuję zacząć coś nowego.
0
@Triv44 A co oglądałeś pierwsze. Słyszałem opinie, że te seriale są bardzo podobne i jeżeli oglądało się jeden to ten drugi wydaje się gorszy.
Ja obejrzałem "Friends", a potem po jakimś czasie próbowałem Himym, ale po chyba 2 sezonach odpuściłem, właśnie chyba dlatego że uważałem to za "zrzynkę" z Przyjaciół, ale jednak gorszą.
0
@juliacicha Z Friends to celowo robiłem sobie taką przerwę żeby pozapominac większość odcinków i wrócić po latach. Liczyłem jednak, że gdzieś po drodze znajdę coś fajnego bo jednak głównych wątków się nie zapomni :D
3
Parę lat temu obejrzałem w całości serial Friends. Nie jestem jakimś fanem sitcomów, ale muszę przyznać że mi się spodobał. Postacie mocno przerysowane, zdarzały się odcinki nudne i nie śmieszne, jednak jako całość bardzo miło wspominam.
Kupiłem tę historię i choć przygody tej szóstki z NY często były mocno przegięte to wiele razy się uśmiałem przy tym serialu i uważam go za kultowy i ponadczasowy.
Próbowałem po tym różnych sitcomów, ale w większości nie potrafiłem przebrnąć pierwszych sezonów. Zacząłem oglądać: "Jak poznałem waszą matkę", "Biuro", "Teoria Wielkiego Podrywu". I pomimo tego, że dawałem tym serialom szansę i czasami oglądałem na siłę to kompletnie nie potrafię się przekonać. Przede wszystkim wyżej wymienione tytuły mnie nie śmieszą aż tak bardzo jak "Friends", a to uważam za podstawę sitcomu, bo jeżeli chcę się pozachwycać scenariuszem czy dobrze napisanymi postaciami to wybieram inne gatunki.
Co byście mi radzili spróbować? Najlepiej żeby humor był w podobnym stylu co Przyjaciele, myślałem o Różowych Latach 70. Czy może najlepiej wrócić do "Friends"? Oglądałem raz w całości, a potem tylko losowe odcinki na CC. Ewentualnie puszczę sobie Miodowe Lata :D
0
Wie ktoś o co chodzi teraz w USA? Rozumiem, że ta sytuacja z interwencją tego policjanta wzbudziła takie emocje i wzburzyła ludzi, ale takie coś nie działo się od bardzo dawna. Czy po prostu czara goryczy u ludzi się przelała czy chodzi o coś innego?
2
@Hushovt Teraz mamy politykę rozdawnictwa której absolutnie nie popieram, ale za PO mieliśmy politykę rozkradania i kombinowania jak wyprowadzić kolejne miliony, a tego nie popieram jeszcze bardziej.
Afery będą zawsze bo bez tego się nie obejdzie, co nie zmienia faktu, że za PO było tego dużo więcej.
Po prosty spadliśmy z deszczu pod rynnę, ale już za rządów PO solidnie "przemokliśmy”.
Nie chciałbym żeby Duda wygrał, ale obawiam że tak się stanie. Nigdy jednak nie pochwalę rządów Tuska.
9
@Hushovt Daleko mi do popierania Dudy i i PiS-u, ale twierdzenie, że za Platformy było jakoś dużo lepiej jest mocno naciągane. Mam Ci zacząć wymieniać wszystkie afery z ich udziałem? Ale ostrzegam, że post będzie wtedy długi.
Propaganda w TVP jest na żenującym poziomie, ale przypominam tylko że za PO nie tylko TVP szczekało na opozycję ale i TVN.
Rządy PiSu są bardzo złe, często łapę się za głowę jak słyszę o kolejnych pomysłach i ustawach, ale wybielanie teraz rządów PO i twierdzenie jak to dobrze nie było pokazuje, że w tym kraju chyba nigdy nie pozbędziemy się "starej świty".
0
@Veb1233 Myślę, że wstrzymywanie odwołania wszystkich imprez masowych spowodowało mnóstwo zarażeń. Już nie mówi się o pełnym lockdownie bo co do tego to była zagadka czy był potrzebny, tu sytuacja zależy od kraju. Ale to co robili Brytyjczycy z pozwoleniem na odbywanie się koncertów itp. to było skrajnie nieodpowiedzialne. Ich władza powinna za to polecieć
0
@marcin62 To nic nowego. Kupując podstawkę gry często w tym są już pliki dodające wszystkie DLC, a kupujesz tylko dostęp do nich. To tylko pokazuje, że twórcy sprzedają nam przez kilka miesięcy dodatki które były w grze od samego początku
2
@MichalZZZ We wszystko :D Batman i Spider Man to świetne gry jeżeli lubisz ten gatunek. Titanfall 2 ma bardzo dobrą kampanię singlową i można ją szybko ukończyć.