ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co do przypadków koronowirusa u piłkarzy to albo to akceptują i jak będą to pojedyncze osoby to drużyna gra bez problemu dalej, albo niech tego nie wznawiają.
Moim zadaniem w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech czy UK coś jakiś czas będą wykrywać wirusa u piłkarza, jeżeli rozgrywki miały być przez to wstrzymywane to jest bez sensu.
No bo jeżeli będą chcieli poddać całą drużynę kwarantannie to wtedy terminarz staje na głowie.
Moim zdaniem w przypadku nielicznych zachorowań powinni grać dalej, no chyba że będzie ich więcej, wtedy raczej będą problemy z dograniem lig do końca
0
@Piotr,1985 Ja czystej też raczej nie pijam, oprócz imprez typu wesela. Za to często zimny browarek, czasami jakieś wino z kobietą, a Whisky sporadycznie. Ale właśnie jak piję coś mocniejszego od czasu do czasu to wtedy "mam smaka".
1
@Bykunn Ja z jedzenia to wszystko wciągnę, ale dziś wyjątkowo dobrze przyprawiłem karkówkę. A uwieliabiam też skrzydełka kurczaka, ale dziś nie było
4
Pierwszy grill w tym roku za mną. Pyszne jedzonko i do tego chłodna wódeczka. Przyznam, że jestem team browarowy, ale dziś wyjątkowo była czysta. Wchodziła nieźle, ale nie piłem od Nowego Roku.
A wy wy La Ramblowicze do grilla preferujecie piwko czy jednak coś mocniejszego? ;)
Edit: Tam miało być piwko nie piękno. Słownik mnie zrobił xD
1
@Piotr89Sand Ja dorysował bym linię przed bramką. Jakieś 60 cm przed linią, bramkarz podczas karnego nie mógłby przekroczyć tej linii inaczej powtórka. Teraz jest Var więc łatwo o weryfikację. A tak mamy martwy przepis o nie odklejaniu się od linii bramkowej, bramkarzowi trudno jest obronić karnego bez ruchu do przodu, ale niektórzy tego nadużywają i wyskakują metr przed bramkę.
0
Nawet jak ligi krajowe czy LM zostaną dograne to ja wiem, że bez kibiców to dla mnie to straci mnóstwo. Będę oglądał mecze Barcy, ale do tego lubiłem oglądać hity ze wszystkich topowych lig, a teraz raczej sobie odpuszczę. LM poza Barcą chyba też źle się będzie oglądało bez tej całej otoczki. Nigdy nie oglądam meczów presezonu innych drużyn niż Barcelona bo dla mnie prawdziwa gra to mecze o stawkę.
A teraz przy pustych stadionach ciągle będę miał wrażenie, że to jakieś sparingowe gierki.
0
@Hiacynk A ja nadal liczę, że być może te głosy o jeszcze mocniejszej drugiej fali epidemii są przesadzone. Oby się okazało, że we Włoszech, Hiszpanii czy UK już dużo osób to przechorowało. To da nadzieję na mecze z kibicami pod koniec 2020 albo na początku 2021
1
@mr_robot Po drugim mógł być trzeci, ale już nie z ucieczką z więzienia. Drugi musiałby być mocno przebudowany żeby na nim zakończyć.
0
@Bykunn Nie powiedziałem, że zakazy były niepotrzebne. Były potrzebne bo 2 miesiące temu szpitale były kompletnie nieprzygotowane. A teraz kiedy już wiadomo jaka jest skala epidemii i, że sytuacja jest trudna, ale nie ma tragedii, to można w miarę przywracać to co się da. Jeżeli wirus na latem wychamowywać to i tak już się na tyle nie rozwinie, a jeżeli lato i wysokie temperatury go nie zatrzymają, a zakazy utrzymają się dłużej to czeka Nas kryzys pełną parą.
1
@Triv44 Mnie już ta epidemia zmęczyła. W Polsce nie ma ogromnej liczby zachorowań, imprezy masowe w te wakacje odwołane. Niech oni naprawdę w miarę szybko to wszystko otworzą w kraju. Moim zdaniem u Nas nie ma aż tylu zachorowań, żeby przy braku wszelkich zgromadzeń powyżej 1000 osób to jakoś dramatycznie wzrosło. A tak rozciągamy wszystko w czasie, ale przecież w tym roku szczepionki i tak raczej nie będzie.
0
@Kompletny To Big Six to Austria, Finlandia, Niemcy, Polska, Norwegia i kto? Japonia czy Słowenia? A może Szwajcaria?
4
@Konias4318 Generalnie się zgadzam, ale z Leo jest taki problem że jak robi się źle i wynik jest niekorzystny to zazwyczaj dopasowuje się do reszty i gra beznadziejnie. Od 3:0 Messi już kompletnie przygasł i w żaden sposób nie udało mu się poderwać drużyny, a przecież ten wynik nas nie eliminował. To jest w ogóle problem Barcy, Real w LM zawsze grał do samiutkiego końca, a my z Romą czy Liverpoolem odpuszczaliśmy kompletnie nawet mając całkiem dużo czasu.
2
@Mns21 Ludzie co wierzą? Mam w rodzinie osoby które chyba byłby gotowe zabić gdybyś im powiedział, że większość informacji z Wiadomości i TVP Info to totalne bzdury. To co tam powiedzą to jest prawda najwyższa i z tym się nie dyskutuje, dla nich Wiadomości są niemal jak Biblia.
0
@Jaca27 Taa łatwiejsze. Rosja jest mocna, stawiam skrzynkę, że się dziś przejedzie po Czechach.
1
@Hiacynk Jak sobie to czytam to w myślach mam to jak Karol by to mówił i od razu pojawia się uśmiech bo pamiętam, że to świetna scena była :D
0
Jeżeli będzie można robić 5 zmian to dobrze na tym wyjdą zespoły które mają szeroką kadrę i dobrych zmienników.
0
@NeroTFP Myślałem, że coś lepszego. Nie to, że jest zła, ale ja raczej nie nazwałbym jej urody niesamowitą. Wiadomo jednak, że o gustach się nie dyskutuje ;)
1
@Kondziubarca Serio tak powiedział? Pewnie ponad 90% osób w Polsce nie ma żadnych objawów, a więc nie muszą nosić. Tyle się mówi, że wirusem można zarażać nawet jak się przechodzi bezobjawowo, a ten gada o braku objawów. Brak słów, dzban i tyle
1
@Bobo25 A jak miały być w tą niedzielę? Do tej pory nie zostały wybrane jakiekolwiek komisje, urzędy nie miały pojęcia jak to będzie wyglądać organizacyjnie itd. Jeżeli wybory odbyły by się w niedzielę to głosy liczyliby ludzie z łapanki z ulicy bo od formalnej strony nic nie zostało ustalone.
0
@PatrychoO Przymusowe w ten sposób, że masz odnieść kartę do punktu, taki był jeden z pomysłów. Jeżeli tak by było to pustej bym nie odniósł.
2
@Shapiro Taki Komorowski miał wykształcenie, a kompromitował się wielokrotnie. Osobiście znam wielu ludzi bez wyższego wykształcenia, którzy często są dużo bardziej zaradni, elokwentni i konkretniejsi w działaniach niż osoby z "papierkiem".
0
@PatrychoO Ja w tych kopertowych jeżeli otrzymam już kartę i będzie to przymusowe to zaznaczę głosy na wszystkich kandydatów. Na pewno nie zostawię im pustej karty, tak dla idei.
4
@MichVeB Nie powinien wracać. Nie jestem za takimi powrotami. Miał swój czas w Barcy, mógł zostać a nie lecieć za kasą.
0
Piłkarze Barcy i innych klubów jak często będą mieli robione testy? No bo przecież któryś może gdzieś złapać w międzyczasie i wtedy mógłby zarazić resztę. Co kilka dni, co trening? Była gdzieś taka informacja?
0
@tobiasson92 Później przełożą na 29 maja. Ja ciągle mam wrażenie, że będę próbować ale to się wszędzie skończy tak jak we Francji, Belgii czy w Holandii
0
@Piotr89Sand Taka, że mieliśmy mało zachorowań, a więc szpitale były obłożone w niewielkiej części, a gospodarka zwolniła.
0
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/pko-ekstraklasa-w-wielu-klubach-pozytywne-wyniki-na-koronawirusa/0bp204d?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
Wiem, że to nieoficjalne informacje, ale czy oni chcą wznawiać rozgrywki na podstawie tych badań? Wielu ekspertów sugeruje, że badania przesiewowe mogą w znacznym procencie dawać fałszywe wyniki. Wiele państw robi już takie testy, ale mało kto bierze to za jakiś pewnik i nie podejmuje kroków na podstawie wyników na obecność przeciwciał.
0
@Piotr89Sand Grozi nam za to rozwleczenie tego w czasie. Nikt nie wie ile osób przechorowało to we Włoszech, Francji czy Hiszpanii. Można przypuszczać, że u nich zachorowanie idą już w miliony biorąc pod uwagę to, że większość nie ma objawów. A tymczasem u nas zachorowało kilkakrotnie mniej osób i być może będziemy się z tym bujać dłużej niż inni.
1
Coraz bardziej mam wrażenie, że Polska zamroziła gospodarkę za wcześnie i przez to szpitale były obłożone w małym stopniu. Do tego przez to, że zamknęła za wcześnie to również za wcześnie otwiera bo dłużej by tego nie dali rady ciągnąć. W większości krajów gdzie było sporo więcej zachorowań wszystko zaczyna mocno spadać i faktycznie można powiedzieć, że obostrzenia pomogły. U nas na tym samym poziomie niemal od miesiąca, nie wiem o co chodzi.
0
Sytuacja w Polsce z wirusem jest dziwna. W wielu krajach (Niemcy,Czechy,Dania, Norwegia, Austria, Szwajcaria) przyrost nowych przypadków mocno wyhamował i widać, że dali radę. Nawet Włosi i Hiszpanie mają już kilka razy mniej nowych przypadków niż wcześniej. A tymczasem w Polsce pomimo stosunkowo wczesnego zamknięcia gospodarki i granic nadal wyraźnych spadków nie ma, a w związku z tym, że część gospodarki jest odmrażana to nie wiadomo czy w ogóle te spadki będą.