0

@NeroTFP PiS robił co mógł, myślę że gdyby nie te wozy strażackie w gminach do 20 tysięcy to już teraz możnaby mówić, że Trzaskowski nieznacznie wygrał. A oni wiedzieli, że na wsi jak już ktoś idzie to głosuje przeważnie na Dudę

0

@kamiVeB Liczą się bramki na wyjeździe, a więc Trzaskowski.

0

@l0Messini To są wyniki sondażowe, różnica wynosi 0,8% a tyle to się mieści w granicach błędu statystycznego. Sprawa otwarta

0

Czyli tyle wiadomo, że nic nie wiadomo. Sprawa absolutnie otwarta.

0

@NeroTFP Z tego co wiem to błąd statystyczny wyników o 21:00 wynosi maksymalnie około 5%. Czyli przy 47,5% do 52,5% jest szansa(ale praktycznie minimalna), że może się odwrócić.
Przy wyniku 49% do 51% jeszcze wszystko się może zdarzyć.

0

@shaun A ja uważam, że CR7 tego nie odpuści. Juve jest już praktycznie nie zagrożone, mogą grać pod niego bo to zawsze jakaś renoma, że twój zawodnik zgarnie króla strzelców i ZB. Do tego w takim sezonie to zwiększa szansę na Złotą Piłkę.
Moim zdaniem Ronaldo strzeli tyle ile potrzeba, z samych karnych jeszcze pewnie conajmniej ze 3 ustrzeli.

2

@MichVeB Ja bym wcisnął gdzieś mecz z PSG z 1/4 LM 2015. To jak my wtedy ich objechaliśmy, gdzie nawet przez chwilę nie pomyśleli, że mają szansę to było piękne.
W ogóle nasza LM 14/15 to była poezja i najlepsza ze wszystkich edycji w naszym wykonaniu, nikomu od początku do końca nie pozostawiliśmy złudzeń.

0

@tobiasson92 To u nich się w ogóle pierwsza fala skończyła? Chyba nie.

0

@Bamboleo Jak z niego jeszcze coś będzie to się naprawdę mocno zdziwię.

12

Ale dziś piękna październikowa sobota, to lato minęło nie wiadomo kiedy.

1

@NeroTFP Niemcy w 1850 nie brali udziału? Dziwne :D

0

@Lord_Vader 2 pierwsze sezony to faktycznie Top seriali, ale im dalej tym gorzej. No może 3 sezon jeszcze daje radę, ale już się czuje wtórność, a formuła serialu zaczęła się wyczerpywać

1

@Fawrf i to pod rynnę przy naprawdę mocnej ulewie :D

1

@Bykunn Ja uważam, że ludzie traktowaliby to wszystko poważniej gdyby z góry szedł przykład ja to powinno wyglądać.
Ale nasze "elity" wprost pokazują nam jacy jesteśmy malutcy. Wy sobie chodźcie w maseczkach bo dostaniecie mandaty, a my będziemy mieć to wszystko gdzieś bo najważniejsze są nasze stołki.

Ludzie łykają propagandę z TVP jak pelikany. Więc jak widzą tłumy na tych wiecach i większość bez maseczek to sobie myślą, że jak oni mogą to i ja.

1

@Bykunn Sorry ja tego nie kupuję, wszędzie niby ograniczenia, zdarzają się nadal sytuacje, że policja karze mandatami.
A widziałeś co się dzieje na wiecach wyborczych? I wcale się nie dziwię, że ludzie mają te wszystkie zalecenia gdzieś.
Na weselach ograniczenia, w sklepach maseczki, imprezy masowe niedozwolone, ale można stać i słuchać pie****nia jedynego z dwóch beznadziejnych kandydatów i nikt tego nie krytykuje.
Ludzie nie lubią jak są równi i równiejsi, a ta kampania pokazuje komu wolno, a komu nie.

1

@Bykunn To kto skorzysta na tym wszystkim to się dopiero dowiemy. W tych sytuacjach zawsze ktoś zyskuje. Skoro wiadomo że wirus jest dużo mniej groźny niż się na początku wydawało to po co wracają te rystrykcje?
Naprawdę rządy państw chcą zrujnować swoje gospodarki przez to, że umierają głównie emeryci? To się trochę kupy nie trzyma

0

@Hushovt Trochę dziwne bo w Powrocie Króla, napisy końcowe są takie, że mamy jakby rysunek postaci i nazwisko aktora który zagrał tą postać. Do tego fantastyczna muzyka i ja niemal zawsze oglądałem również to. Dziwne, że oglądając tyle razy nigdy nie obejrzałeś tej niezwykle klimatycznych napisów albo po prostu nie przykładałeś do tego szczególnej uwagi.

0

Co myślicie o tym, że w niektórych krajach wracają lokalne rystrykcje w
związku z koronawirusem? Ja mam obawy, że po wyborach za jakiś czas mogą wracać jakieś ograniczenia, a naszego kraju po prostu na to nie stać.

Człowiek niby nie wierzy w te teorie spiskowe, ale coraz bardziej uważam, że ta sytuacja stała się pretekstem do wywołania naprawdę głębokiego kryzysu gospodarczego.

9

Ooo, dostałem Alert o możliwych groźnych burzach. Czyli nic groźnego nie będzie. Zawsze jak dostaje tego SMS-a to przechodzi w miarę łagodnie, a jak nic nie wysyłają to wtedy daje popalić :D

3

W tym roku LM może być naprawdę fajna bo tak jak na MŚ/ME o wszystkim będzie decydował jeden mecz na neutralnym terenie. Nie będzie tej kalkulacji, że wystarcza remis na wyjeździe, tylko cały mecz będzie trzeba grać na maxa. Skończy się też przechodzenie dalej tylko dzięki golom na wyjeździe.

W ogóle w LM problem był taki, że faza pucharowa zaczynała się w lutym, a później było mnóstwo przerw, a to na reprezentację, a to na ligę. Często zespoły dobrze grające w marcu dostawały zadyszki na półfinały.
To jest nie do zrealizowania, ale fajnie jakby kiedyś dograć najpierw ligi, a później na początku maja sama LM od powiedzmy 1/4 fazy pucharowej.

1

@Jaca27 Od roku? Gruby od kilku lat nie strzelił gola na wyjeździe. A od 1/4 wszystkie mecze są tak jakby na wyjeździe więc o golu Suareza można zapomnieć.

7

@kuz A gdyby zrobił tak na zwykłym przejściu też by go szukali?

1

@Coutinho007 Według mnie Dembele ma fatalny drybling z miejsca. On potrzebuje mnóstwo miejsca żeby się rozpędzić i mijać rywali, a w Barcy często trzeba właśnie dryblować na bardzo małej przestrzeni. Mistrzem w takim dryblingu jest Leo, świetnie robił to Neymar, a Francuz wygląda wtedy trochę pokracznie.
Myślę, że w Anglii radziłby sobie lepiej, ale z taką częstotliwością kontuzji to niedługo większość o nim po prostu zapomni.

9

Duda gadał wczoraj sporo głupot, ale to, że do Polski mają przyjeżdżać emeryci z krajów zachodu bo tam będzie dostępna eutanazja to jakaś kompletna bzdura. Nawet na gotowe pytania nie potrafią mu wymyślić sensownych odpowiedzi.
W temacie eutanazji pominięto oczywiście temat ludzi od lat przykutych do łóżka i wegetujących, wręcz proszących o godną śmierć, a sprowadzono do tego, że emerytów będzie się zmuszać do eutanazji.

5

@DonMatteo901 Wybory w Polsce to generalnie podział na tych co nie przepadają za PO i głosują na PiS, a z drugiej strony Ci co mają dość PiS-u głosują na PO. I Tak od wielu lat

A Pani z filmu do najbystrzejszych nie należy.

0

@Ratamahatta Trzeba się pogodzić z tym, że piłkarzy których wymieniłeś za 3 lata już raczej w klubie nie będzie. Może Leo zostanie, ale wątpię.
Na żadną z tych pozycji nie mamy zastępstwa. Do tego cały czas są problemy z prawą obroną i w sumie ze środkiem obrony bo Umtiti co jakiś czas z urazem, a z Lenglet to też nie jest jakiś nie wiadomo jaki pewniak. Dembele wiecznie kontuzjowany.
Kto nam zostaje? De Jong, Ter Stegen może Griezmann.
Nasza kadra to dramat, ale teraz to jeszcze jakoś się kołacze. Za 3 lata to będzie dramat by my musimy budować kadrę niemal od podstaw, a ten zarząd jest tak nieudolny, że wątpię aby dali sobie radę.

2

@budel17 Ja jako facet to uważam, że kobiety lesbijki to w sumie coś normalnego, ale czy zaakceptował bym syna geja? Nie odpowiem bo sam nie wiem jakbym zareagował.

1

@Danny Gaucho Jeżeli Bayern wygra LM to dlaczego nie? W tym sezonie nie ma żadnych turniejów reprezentacyjnych więc LM będzie kluczowa. Jeżeli Bawarczycy wygrają to moim zdaniem ZP dla Lewego bo w tym sezonie ciężko wskazać jakiegoś piłkarza który by się zdecydowanie wyróżniał

0

@Pablopicasso27 Mam nieregularne zarobki, ale za tamten rok wyszło mi średnio 7500 zł na miesiąc miesiąc

0

To są jakieś jaja. Odkąd żyje nie pamiętam, żeby co 2-3 dni padał aż tak ulewny deszcz. Pogoda w czerwcu to jakaś patologia, a lipiec nie zapowiada się lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?