ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cóż na wygranie LM to chyba trzeba poczekać na kolejną pandemię i na to, że to akurat na Camp Nou będzie organizowany turniej finałowy.
1
Serio co niektórzy myślą, że oni wywalą z klubu pół wczorajszego składu? No i co dalej wstawią juniorów z rezerw?
Prawda jest, że jesteśmy w ciemnej d****. Nie mamy kasy na transfery, a za tych dziadków których większość chciałaby się pozbyć to możemy dostać jakieś grosze. Zresztą nawet tego nie dostaniemy bo nikt za nich nie zapłaci wiedząc jaki kontrakt musieliby im zaproponować.
Dojdzie Trincao, dojdzie Pjanic i dalej będziemy to oglądać, w lidze i pucharze może powalczymy bo w Hiszpanii konkurencja też nie jest najsilniejsza. A w LM oklep jak co roku.
I tak powoli następuje degradacja Wielkiej Barcy z przed dekady.
Po tym co się wczoraj działo to Pique, Busquets, Vidal, Alba czy Suarez powinni już przejść na emeryturę, ale prawda jest taka, że pomimo ich beznadziejności to my nie mamy nikogo konkretnego w odwodzie. No jak w ostatnich latach zaniedbano kwestię wymiany pokoleniowej to jest dramat.
0
@kamson24 Wiem, ale wtedy chociaż awansowali :D No i to była już 1/8
5
3:0, 3:0, 4:0, 8:2 To są wyniki ostatnich 4 wyjazdowych ćwierćfinałowych(no jeden półfinał) meczów Barcy w LM. Jak takie rzeczy się zdarzają to ja nie wiem gdzie, bo na pewno nie w innych klubach :D
Barca poza Camp Nou to od dawna jest pośmiewiskiem w Europie
0
@Ghotti A po co ten Sancho ma przyjść? Finansowo lepsze warunki zaproponują mu w United, a aspekt sportowy czy gra z Messim to już nie jest argument który przekona piłkarzy i będą wybierali Barcę w pierwszej kolejności.
Coutinho, Griezmann czy Dr Jong mocno obniżyli u nas loty
0
@Haxen Z zaangażowaniem nie byłoby 10:0. Barca od 4 lat jest zespołem który biorąc pod uwagę potencjał to najbardziej się kompromituje w fazie pucharowej LM.
2
Ja mam propozycję. Niech oni zdejmią koszulki zejdą z boiska i nie kompromitują tego klubu.
0
To będzie kompromitacja. Wszyscy walczyli, Atalanta do ostatnich minut, Lipsk pokonał faworyzowane Atletico, a Barca dostanie wp****ol czwarty rok z rzędu. Prawda jest taka, że o LM to w najbliższych latach możemy zapomnieć.
0
Z taką obroną to nawet jak byśmy dziś cudem przeszli to i tak się wyłożymy z City.
1
@Bobo25 bez tych kibiców to czuję się jakbym okręgowke oglądał
0
Serio ten mecz wygląda jakby wyszli na trening. Zero koncentracji z obydwu stron
1
To wygląda jak jakiś trening. Na szczęście na Own Goala można liczyć.
0
Dziękuję do widzenia, można iść spać.
0
@deszczyk89 Maseczki w aucie? Chcecie się podusicić? Ja tam byłem ostatnio nad morzem sporą grupką i nikt żadnych maseczek w aucie nie miał ;)
2
@kerouac Matma na poziomie podstawowym to najczęściej jest na tak niskim poziomie, że nie wiem jak po tylu latach nauki można tego nie zdać.
0
@Foton raczej tylko Polsat
0
@Yoshi94 Mógłby teraz poszaleć w tej edycji i poprowadzić nas do triumfu wspólnie z Leo. Byłby takim naszym Balem bo w to, że on w Barcy jeszcze coś na dłużej zawojuje to nie wierzę.
2
@PatrykBarca To było ich zostawić w rezerwach może by pomogli w awansie. No bo skoro przy dwóch bramkach przewagi i słabo grającym rywalu Setien bał się ich wpuścić to na co on liczył? Na to, że będzie 5:0 i wtedy im da po 10 minut?
11
Dla mnie wszyscy Ci piłkarze typu Arthura czy Dembele swoim zachowaniem przy transferach pokazują, że daleko im do profesjonalizmu.
Weźmy nawet takiego CR7, nawet kiedy walczył o podwyżki w Realu to poza tym, że potrafił się nie cieszyć przy golach czy udzielić jakichś dwuznacznych wywiadów to na boisku robił swoje.
Taki Lewy jak w Borussii nie chcieli mu dać lepszego kontraktu to pomimo, że przyklepał już transfer do Bayernu to w Borussii do końca dawał z siebie 100%.
Patrząc na zachowanie Arthura jestem jak najbardziej zadowolony, że się go pozbywamy. Brazylijczyk niczym szczególnym się w Barcy nie wyróżnił, na początku trochę się rozwinął, ale potem już się zatrzymał na takim średnim poziomie. Solidność i nic więcej, a pozaboiskowe zachowania tym bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że on nie wskoczy na dużo wyższy poziom.
0
@Bamboleo Zostaje Ci jeszcze 640x480 :D
0
@max1982 Zależy jakie gry lubisz. Konsola Sony ma świetne exy, ale jeżeli one Cię nie interesują to ja bym wybrał Xboxa One X, mam i polecam.
0
@Adamski69 A będę mógł zag... znaczy zachorować na Covid-20 jak nie chorowałem na poprzednie wersje? Czy jednak za wiele stracę?
0
@Luki 10 Griezmann nie grał.
2
@Chwytliwy Problem z Hajto jest taki, że on nie nadaje się na komentatora czy eksperta. Pie***li od rzeczy i ma się za nie wiadomo kogo, jak się go posłucha to się myśli, że on był jakiś genialnym piłkarzem i teraz może mówić jak dany piłkarz powinien grać.
Tutaj nie pomogłyby żadne notatki ani nic podobnego, Hajto pracuje w Polsacie tylko dzięki znajomościom, ale mam wrażenie, że za jakiś czas stamtąd poleci.
0
No i co teraz? Przecież to ewidentny karny, Leo już przejmował piłkę.
0
@Rewolucja123 Na powtórce na wprost Leo nic takiego nie było widać. Wg mnie piłka była co najmniej kilkanaście cm od piłki.
0
Na tym Varze to siedzą jacyś debile. Nawet nie wiedzą ma którą powtórkę patrzeć. Faktycznie na jednej z powtórek było widać jakby piłka prześlizgnęła się po ręce, ale na powtórce która pokazywała Leo na wprost już nie było żadnych wątpliwości.
Var był koniecznością w obecnym futbolu, ale kontrowersje jak były tak będą bo zbyt często za monitorami siedzą kretyni.
7
@Dosq A co to jest 843 osoby w 38 mln kraju? Jakiś niewielki promil, i z tego powodu ludzie mają się pozamykać w domach? Nawet gdyby to było 8430 osoby to też nie byłby dramat biorąc pod uwagę ile osób przechodzi to bezobjawowo.
Ja mam wrażenie, że osoby które umierają na Covid to 90% z nich i tak by w najbliższym czasie umarło, jak nie od tej to od innej infekcji.
0
@DanielOOL jakie wszystkie mecze? Z nadchodzących spotkań tylko Barcę transmitują.
0
Nie jest źle. Jakby nie Śląsk, małopolskie i mazowieckie to przecież nie byłoby tylu przypadków :D