ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Ten mecz trochę taki jest. Włosi też nie grają jakoś mega składnie, choć oczywiście w porównaniu do Polski wyglądają dużo lepiej z przodu
0
Pomimo, że w tym meczu nie było zbyt wiele klarownych sytuacji to fajnie się to ogląda. Obydwa zespoły nie kalkulują tylko starają się grać do przodu i często mamy akcje za akcje.
Do tego uważam, że bez Zielińskiego to wygląda nawet lepiej. Piotrek to bardzo dobry zawodnik w Napoli, ale w reprezentacji chyba nigdy się do niego nie przekonam.
0
Djoko dziś absolutnie bez pomysłu. Nie przegrywa jakoś zdecydowanie gemów, ale nie potrafi wejść na poziom który pozwoliłby mu chociaż powalczyć bo na zwycięstwo to raczej nie ma większych szans.
0
@LonelyVEB Za 4,20 zł nie wiem czy ktoś by się skusił. Lepiej browara wypić :D
0
@Rudi35 Chciałbym aby wygrał Djokovic, ale musiałby wejść na swój zdecydowanie najlepszy poziom aby dziś pokonać Nadala.
0
@IronSanHybrid Taaa takich produkcji już nie robią. Kiedyś kilka lat temu chciałem sobie z ciekawości obejrzeć ponownie jakiś odcinek i to szmira totalna. To samo takie Power Rangers, a za dzieciaka się oglądało i się podobało.
To samo z grami, wydaje się że to w co się grało za dzieciaka to były genialne produkcje. Ale czasami jak próbuję się do tego wrócić to się człowiek dziwi jak mógł w to grać :D
1
@NeroTFP Max 5 gemów straconych w meczu. Kiedy ostatnio któraś tenisistka przeszła tak przez cały turniej Wielkiego Szlema? Może Williams? Aż tak nie obserwuję tenisa więc mnie to ciekawi
7
Widzę, że wszyscy teraz tylko o Świątek i jej zwycięstwie.
To już zapomnieliście, że Sasin przepuścił 70 mln na wybory które się nie odbyły? Wielkie gratulacje dla Igi, ale ja nie zapomnę :D
2
Dopiero teraz przeczytałem informacje, że wracają godziny dla seniorów. Serio?
A więc znowu zaczynają się durne ograniczenia żeby tylko rząd udawał, że coś robi, tylko czekać aż zamkną lasy xD
Żeby jeszcze Ci starsi ludzie korzystali z tych godzin na zakupy. Na wiosnę to było zazwyczaj tak, że w tych godzinach pustki w sklepach, a seniorzy i tak chodzili przeważnie rano na zakupy bo przecież świeżego pieczywo.
W sumie to już do tych maseczek nic nie mam, noszę jak trzeba i już. Ale uważam, że te godziny dla seniorów to jakaś totalna głupota.
2
A tak przypominając sobie słowa pewnego Pana to aż dziw bierze, że Iga wygrała taki turniej. Trenować w szopie i wygrać RG to myślę, że nikt tego nie dokonał.
A już tak zupełnie poważnie to mam wrażenie, że Iga najpierw działa a dopiero później gada. A co niektórzy wygrali kilka meczy i myśleli, że są nie wiadomo kim.
1
@NGTRX Zmarzlik super osiągnięcie, ale piłka nożna czy tenis to zupełnie inna skala popularności.
1
Patrząc na styl w jakim Iga wygrała ten turniej to chyba tylko Williams potrafiła tak rozjechać wszystkich jak walec.
5
O ile pod naprawdę wieloma względami ten rok jest fatalny, to akurat Polacy w aspekcie sportowym zafundowali nam naprawdę dużo radości.
13
Oby to był pierwszy triumf z wielu. Brawo Iga. Mamy zawodniczkę z ogromnym potencjałem na naprawdę wspaniałą karierę.
1
Moim zdaniem już nic nie zatrzyma Igi w drodze po tytuł. Przypuszczam, że jutro Nadal też wygra zdecydowanie, ale tu przypuszczam, że Djokovic mocno powalczy.
A skróty Igi to mistrzostwo Świata.
0
@Shapiro Niektórzy na tych FB czy innych Twiterrach mają obawy, że niedługo będą ich chcieli chipować.
Tylko po co? Większość z tych ludzi przebywa z telefonem 24h/dobę. Do tego sami wstawiają mnóstwo informacji o sobie, a więc czego oni się obawiają?
2
Do prawdziwich znawców tenisa. Jak oceniacie szanse Igi Świątek w finale? Z tego co widzę to jej rywalka to nie jest przypadkowa tenisistka, wygrała Australian Open, jest wysoko w rankingu , ale też jest to młoda zawodniczka więc nie ma nie wiadomo jak dużego doświadczenia.
1
@Jonyx Boże Narodzenie to dość odległy termin, ale wydaje mi się że niestety Wszystkich Świętych będzie wyglądało podobnie jak tegoroczna Wielkanoc :(
8
@aleksande_r Próbowałeś dostać się do lekarza, a może masz kogoś bliskiego w szpitalu z zupełnie inną chorobą niż Covid? Spróbuj się tam dostać.
1
Włoszka miała tylko momenty, ale Iga była na tą chwilę zdecydowanie poza jej zasięgiem.
0
@adi7adi8 Dlatego Radwańska często była na straconej pozycji grając z tenisistkami które bombardowały ją mocnymi uderzeniami.
5
Często oglądałem Radwańską i choć była świetną tenisistką to zbyt często grała mało agresywnie i czekała na błądy rywalki.
Iga wydaje się mieć szerszy wachlarz zagrań i wygląda na zawodniczkę z ogromnym potencjałem.
Długa droga do tego aby być zawodniczką z absolutnego światowego Topu, ale fajnie że szybko ktoś się pojawił po Isi.
0
@Szicek10 No wiadomo, ale to Świątek ograła turniejową jedynkę :D
0
A tak w ogóle z kim ewentualny półfinał? Wysoko rozstawione zawodniczki czy nieco "słabsze" rywalki?
1
@LuisSalvano Ja w mazowieckim i też nieźle trzaska i leje, ale gradu na szczęście nie ma.
0
@FCMichalo Rotacje na siłę też nie są dobre. Jak na razie gramy dobrze tym składem,piłkarze nie mają być czym przeciążeni, a Sevilla to rywal z którym trzeba zagrać najlepszym co się ma.
5
Bayern w obronie to ostatnio trochę żenua. Ale mi to pasi, mógłby ich wreszcie ktoś zrzucić z tronu w Niemczech.
A Lewy nadal niech sobie strzela i wykręca liczby :D
0
A co niektórzy twierdzili tutaj, że United po wielu chudych latach to w tym sezonie mają fajny skład i powalczą o majstra :D
0
@tobiasson92 Wszystko ładnie pięknie, ale to o czym piszesz przekracza możliwości naszego kraju. Na papierze to wygląda bardzo prosto, ale wcielenie tego w życie to zupełnie inna sprawa.
0
@chudymc 1700 to naprawdę dużo biorąc pod uwagę, że Xbox Series X z Fifą 21 będzie za około 2400 zł. Cena next-gena będzie się trzymała, a używki obecnej generacji za jakiś czas mogą polecieć mocno w dół.
Ja sam kupiłem go One X za 1220 z niemieckiego Amazonu z wszystkimi częściami Gearsów. Gry sprzedałem za 100 zł bo i tak są w GPU, a więc konsola wyszła za 1120 zł, jak na jej możliwości świetny deal.