ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx Lewy czasami coś wpakował z woleja, ale nigdy z tak trudnej piłki.
0
@Matan_Zajcev Ale na tym nagraniu powyżej to wydaje się jakby fala uderzeniowa była jednak mniejsza w Chinach. W Bejrucie to widać, że zwalało ludzi z nóg nawet w sporej odległości.
1
@PatrychoO Jedyna nadzieja, że była jakaś ewakuacja najbliższych budynków w związku z tym pożarem który trwał.
W innym wypadku to w najbliższych budynkach na pewno będzie dużo ofiar :(
0
Co do wypadku w Libinie to mi przyszło na takie rozkminy co do atomówki.
Jakie to jest potężna broń, przy odpowiedniej mocy to fala uderzeniowa może mieć kilkadziesiąt kilometrów. Praktycznie tylko głęboki schron/bunkier nas przed nią ratuje. Dobrze, że w obecnych czasach służy jako straszak, ale samo jej istnienie budzi obawy że kiedyś zostanie użyta :(
0
@dawo17 https://mobile.twitter.com/Breaking911/status/1290674198587871232
Ładnie tam walnęło, to wygląda na jakiś wypadek.
0
@lucca87 Co do wyników nie będę typował bo ciężko, ale stawiam na awans City i Juve.
0
@Coutinho007 No to będzie powtórka z meczu Liverpool-Milan w wykonaniu Barcy.
Chociaż to niemożliwe, w życiu nie wpakujemy 3 bramek w 45 minut, bo stracić to myślę że możemy :D
3
@SonBarcaGoku A to zależy od smaku. Chakalaka i solone Crunchipsy są niezłe, ale już taka cebulka czy papryka to Lay's zdecydowanie.
0
@DaPi Zależy ile konsola ma lat. Takie 5-6 stówek można dostać za ONE S na gwarancji. Ty masz S czy tego pierwszego Fata? Jak Fata to wyciągnąć 5 stów może być ciężko, ale myślę że 400 jest realne.
0
@cules100pro Aż tak bezczelni chyba nie będą. "Koperty" są bezpieczne bo to swojego tradycja, przecież jakby chcieli to już dawno mogliby się do tego dowalić.
A poza tym skąd maja wiedzieć ile było w kopercie? Może 1000 zł, a może 50 zł? Tylko państwo młodzi wiedzą :)
1
@l0Messini Tyle, że w sumie nie wiadomo kiedy się sytuacja uspokoi. Może za rok? Oni pozwolili na te wesela bo wiedzą, że w innym wypadku branża weselna miałaby spore kłopoty. Od maja do października/listopada jest sezon weselny i obroty na takich salach weselnych to są naprawdę duże pieniądze bez których część sobie nie poradzi.
0
@Bobo25 Problemem może być to, że część gości może sobie nie życzyć podawania nawet tych danych.
Dla osoby posiadającej własną działalność kwarantanna to może być naprawdę duży problem.
2
@Danny Gaucho Jest zdecydowana większość TOP bramkarzy z ostatnich lat. Oczywiście nie ma Oblaka. Słoweniec jest genialnym bramkarzem, ale w bronieniu karnych jest naprawdę marny. Gdyby nie to, być może Real miałby o jeden puchar LM mniej,
0
Coraz głośniej mówi się o rejestracji wesel. Ciekawe jak to ma wyglądać? Państwo młodzi mają wypytywać gości przed przybyciem o dokładne dane? No bo chyba samo imię i nazwisko nie wystarczy no bo tylko po tym ciężko ewentualnie zlokalizować daną osobę. Co na to RODO?
Już widzę jak zaproszeni goście chętnie dzielą się takimi danymi, pewnie cześć po prostu zrezygnuje z przychodzenia na wesele w obawie przed kwarantanną.
0
@tobiasson92 Przy obowiązku rejestracji gości, spora część zaproszonych może się wycofać z przyjścia w obawie przed kwarantanną itd.
1
@klaudiusz_blau A no tak, jak nie jesteś wyborcom PiS-u to musisz być za PO. Chociaż w sumie w PL jest tak od bardzo dawna dlatego też szkoda liczyć na jakąkolwiek zmianę.
3
@Jaca27 Wypowiedzi Morawieckiego i Szumowskiego podczas tej całej "epidemii" to jedno wielkie motanie się. Raz straszą, że będziemy chodzić w maseczkach do czasu szczepionki, później już wirus jest w odwrocie i nie jest groźny.
Szkoda strzępić ryja, takie sytuacje pokazują, że mają ludzi za totalnych idiotów, i jednocześnie dają do zrozumienia że jakich głupot nie zrobią czy nie powiedzą to nic im nie grozi.
0
@matirix20 Nazywanie tego pseudo trofeami to przesada, ale też nie oszukujmy się, że PSG ma trudnych rywali we Francji. Ligę zazwyczaj wygrywają na kilka kolejek przed zakończeniem, do tego częste rotacje. Porównując sytuację do Hiszpanii czy Anglii to nawet nie ma o czym mówić.
To nawet Juve czy Bayern często przegrywają w pucharach krajowych bo wiadomo, że przede wszystkim skupiają się na lidze i LM.
28
Zaraz wyjdzie Szumowski i powie, że jakby nie Śląsk i Małopolska to praktycznie nie mamy nowych przypadków :D
Jak w ogóle można gadać takie bzdury? To tak jakby premier Włoch w marcu wyszedł i powiedział, że jakby nie Lombardia to problemu by nie było.
0
@Elosek Ja to najbardziej chciałbym zobaczyć Leo w jakimś silnym klubie PL. Najlepiej w City, czuję że wykręciłby fantastyczne liczby i zamknął usta wszystkim którzy twierdzą, że on by stracił dużo w Anglii.
1
@FCMichalo Generalnie to ja na długich prostych przy dobrej widoczności jadę zdecydowanie bliżej środka niż prawej krawędzi. Ale wiadomo, że wszystko z rozsądkiem, w nocy taka jazda jak najbardziej dopuszczalna, przecież tym bardziej widzisz czy ktoś nadjeżdża bo widać światła. Co do 2 to też nie wiem.
0
@Kubox No właśnie to zaczyna się w takie coś przekształcać. A że skoczkowie też zwracają uwagę na aspekt finansowy to niedługo bardziej będzie się opłacało wygrywać pojedyncze turnieje niż koncentrować na całym sezonie i Kryształowej Kuli.
4
@Kubox Myślę, że czasy świetności i popularności tej dyscypliny pozwoli się kończą. Sponsorów większych brak, na TCS nagrody takie same od wielu lat bo nie ma z czego zwiększać.
W wielu krajach którzy nie mają dobrych skoczków popularność jest niewielka i podczas konkursów pustki.
Mi się wydaje, że za jakiś czas będzie organizowane więcej mini turniejów na wzór Raw Air. Sam PŚ może tracić na wartości bo choć prestiżowy to finansowo kokosów na pojedynczych konkursach się nie zbija.
Przyszłość skoków widzę jako turnieje pokazowe czy coś w tym stylu
0
@Janiama IO w 2021 będą na spokojnie. W kwietniu wydawało nam się, że piłka nie wróci już w tym sezonie ,a tu proszę wszystkie ligi już prawie skończone, a i europejskie puchary zostaną dograne.
Po prostu już nie zwracają uwagi na pojedyńcze pozytywne wyniki w klubach, tylko grają dalej. Do czasu igrzysk to jakieś kilkaset zarażeń dziennie na nikim nie będzie robiło wrażenie. O ile w ogóle będą jeszcze raportować ilość zarażeń.
1
@Barca1922 Ja znam. Po tygodniu był już wynik negatywny, a w ciągu tego tygodnia oczywiście żadnych objawów.
0
@tristan87 Wygląda na to, że idzie fala wzrostowa, a że z dnia na dzień jest coraz więcej luzu i już mało kto traktuje wirusa poważnie to myślę że będzie i po 1000 nowych przypadków dziennie.
Inna kwestia jest taka, że pewnie zdecydowana większość jest bezobjawowa. Ja osobiście myślę, że nie ma się czym przejmować bo Polski na drugi lockdown nie stać więc nas znowu nie posądzą w domach.
2
Willian mógłby w sumie być wzmocnieniem... ale na sezon, no może dwa. Jak Barca podpisze z nim kontrakt na 3 lata to ja już wiem jak to się skończy. Wypożyczą go gdzieś bo nikt go nie kupi ze względu na wysokie wymagania finansowe. To nie byłby pierwszy taki przypadek.
2
@Danny Gaucho Pewnie szukają, ale warto zapytać czy cokolwiek płacą :D
1
@arkasath Ja nie mam żadnych wątpliwości, że on się znowu połamie. Pytanie tylko czy będzie to za 3, 5 czy może 10 meczy.
Absolutnie już w żaden sposób nie wierzę, że coś z niego będzie w Barcy.
0
@tommyVERceti Inter 5 mistrzostw z rzędu też niezły wynik.