0

@Striker Przecież w normalnych warunkach takie Premier League czy La Liga startowały w sierpniu, a okienko kończyło się już po rozegraniu kilku kolejek. Więc jak dla mnie to nic niezwykłego

1

@sacherski Zetknąłem z ciekawości i widzę, że gra jest na chomikuj. Wiem, że to mało legalne, ale jeżeli nie można dostać z legalnego źródła to lepsze to niż nic.

3

@Pilka_jest_okragla Wystarczająca. A jeżeli Fati by naprawdę odpalił to myślę, że dostanie większą pensję, a więc i klauzula pójdzie do góry.
Koronawirus mocno uszczuplił budżety wielu klubów, a więc 400 mln to w najbliższych sezonach absolutnie nierealna do zapłacenia cena, nawet jakby Fati miał być drugim Messim.

0

@tristan87 Byłoby to świetne zagranie...gdyby był obrońcą :D

1

@ShawnC U nas Cou już biegał na skrzydle i g***o z tego wyszło. Może on i może grać na tym skrzydle, ale widać że on nie może tam zaprezentować całych swoich umiejętności.

1

@LionelM95 Bierz GTX 1660 SUPER. Da się wyrwać już za około 900 zł, a wydajność kilkanaście procent większa niż w zwykłej wersji.

0

@barcelonaLM Ale, że co? Jak to na zawsze? Przecież to bez sensu, jeżeli ten koronawirus będzie powracał sezonowo tak jak grypa to przecież powinniśmy sobie z czasem wyrobić odporność.

4

@szela1899 Gąsiewska niezła, ale jakby zeza trochę miała :D

0

Jak ktokolwiek ma kogoś od Nas kupić jak wiadomo, że Barca najczęściej pozbywa się niechcianych piłkarzy. Wystarczy tylko czekać, a koniec końców i tak oddamy danego piłkarza za darmo albo za czapkę gruszek.

1

Ta cała sytuacja z wysokimi kontraktami pokazuje, że w ostatnich latach Barca generowała ogromne dochody i było ją na to stać.
Biorąc jeszcze pod uwagę ile ostatnio poszło kasy na transfery to przez ostatnie sezony mieliśmy ogromne możliwości finansowe.
O tym jak Bartomeu i spółka to zmarnowali to powinno się książkę napisać.

1

@Wilczeq To jak nie Lech to tylko i wyłącznie Jarek :D

1

@DonMatteo901 Też jestem zdania, że Leo postanowił odejść dopiero po porażce z Bayernem. Gdyby planował to wcześniej to powinien o tym poinformować, jeżeli nie publicznie to chociaż zarząd.
A tak Messi po tej klęsce zorientował się, że w Barcy trzeba budować wszystko od nowa, a on niestety nie wydaje się piłkarzem który chce w tym uczestniczyć.

0

@Colon Ale to w jaki sposób Leo odchodzi budzi niesmak. Dla mnie jest on Bogiem futbolu, piłkarsko był najlepszy i pewnie jeszcze będzie.
Jednak w środku czuję po prostu ogromne rozczarowanie, nigdy nie zakładałem, że on na 100% skończy w Barcy europejską karierę. Ale nie sądziłem, że ucieknie tylnymi drzwiami bez pożegnania z kibicami

4

@RadekACCA w 2018 z Liverpoolem ;)

0

@PatrychoO Zgodzę się. Tylko, że wiesz wszyscy myśleli że Messi to piłkarz który zostanie w Barcy nawet w tych gorszych momentach.
Taki Buffon, Del Piero, Totti czy Gerrard też doświadczyli w swoich zespołach wielu bolesnych porażek, ale nigdy nie zostawili klubu na lodzie.

7

Jestem w stanie zrozumieć to, że Leo chce odejść. Widać było po nim, że w Barcy z roku na rok jest coraz bardziej wypalony.
Jednak to w jaki sposób się to odbywa sprawia, że czuję smutek, złość i rozczarowanie nie mniejsze niż przy tych wszystkich porażkach w LM.

EDIT: Ostatnie mecze Iniesty dla Nas kibiców były wyjątkowe. Gdyby Leo odchodził w taki sposób jak Andres to te pożegnalne mecze byłby jednymi z najważniejszych pod względem emocjonalnym.

Leo dla mnie zawsze będziesz najlepszym piłkarzem w historii i nic tego nie zmieni, ale jeżeli odejdziesz w taki sposób to po prostu nie będę potrafił postawić Cię w jednym szeregu z Puyolem, Xavim czy Iniestą

0

@LaMasia2000 Dziwne, ja byłem wczoraj ze Zlatanem na piwku i nic nie wspominał.

0

@FCMichalo Żeby odszedł za rok. Jak teraz dostaniemy kasę to Bartomeu i tak zdąży ją zmarnować, a najlepszy piłkarz w historii odejdzie tylnymi drzwiami po kilkunastu latach gry u Nas.
Messiah zasłużył na pożegnanie przy pełnym Camp Nou i owacjach na stojąco.
Ja nie wierzę w to co się dzieje. Wielokrotnie były tu śmiechy z tego jak Real żegnał się że swoimi gwiazdami, a tymczasem nasza największa legenda może odejść w ten sposób. To będzie dla mnie większe rozczarowanie niż te wszystkie upokorzenia w LM.

0

To jak nadmierną rozrzutnością pensji i nie przemyślanymi długościami kontraktów zarząd doprowadził do kabaratu w Barcy. Suarez, Vidal, Rakitic najpewniej odejdą ale albo nie dostaniemy za nich nic albo jakieś grosze. Inne kluby po prostu wiedzą, że oni są w Barcie niechciani, a i Barca nie będzie wybrzydzać bo chce zwolnić nieco budżetu płacowego. A taki Umtiti to już w ogóle, nawet za darmo nikt się go nie podejmie bo z pensji pewnie nie zejdzie, a ma nie małą. W dekadę zrobili z najlepszego klubu na świecie jakiś cyrk.

0

@BarcaInfo Czyli Koeman mu powiedział, że Leo odejdzie : D

2

Leo to świetny piłkarz który niewątpliwie w każdym klubie świata dałby ogromną jakość.
Jednak w Barcelonie miał coś co niekoniecznie musi mieć w innym miejscu. A mianowicie u Nas przez te wszystkie lata(a szczególnie ostatnio) Messi miał przyzwolenie na bieganie mniej niż reszta i dreptanie po środku boiska kiedy zespół broni.
W Barcie zawsze miał za sobą cały zespół. Głównie Puyol, Xavi, Busquets, Iniesta, Pique to byli zawodnicy którzy charowali na boisko i wątpię, że ktoś miał problem z tym że Messi ma "taryfę ulgową".
A w innym klubie? Przyjdzie jako gwiazda, i dostanie z miejsca największą pensję. Jak będą wyniki to myślę, że nikt nie będzie miał z tym problemu, ale jak przyjdą jakieś porażki to może być różnie.
Dlatego najprawdopodobniej wybierze City bo tam jest Pep, a on już ustawi zespół pod to "dreptanie" Leo. U innego trenera niekoniecznie by to przeszło na dłuższą metę.

0

@lukasik17 Ja uważam, że istnieje, ale okazał się o wiele mniej groźny niż się wydawało. Ot taka mocniejsza grypa. Niestety niektórzy dostrzegli w tym możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy i dlatego jest ta cała medialna nagonka i zastraszanie ludzi

0

@lukasik17 Napisałem, że pomijam to czy szczepienia będą bezpieczne i czy powinno się szczepić wszystkich. Chodzi o to, że ona przytaknęła tej koleżance wierząc w chipowanie społeczeństwa.
A co by nie mówić to już jest foliarstwo

1

Przed chwilą byłem na zakupach. W kolejce przede mną stały dwie Panie tak na oko to w wieku 40-45 lat.
Rozmawiały o koronawirusie i o ewentualnym szczepieniu każdego. Wtedy jedna mówi do drugiej, że podobno mają być w nich chipy i dlatego tak nalegają na przymusowe szczepienia, a druga do niej, że jej rodzinę to będą musieli siłą zmuszać bo w życiu nie da się zaczepić.
Pomijają już kwestie bezpieczeństwa i słuszności szczepienia wszystkich to ja sam się zastanawiam czy koronawirus to nie jest jakiś test na to jak głupie jest społeczeństwo.
Zresztą takie chipowanie za pomocą szczepionek to chyba byłaby jakaś rewolucja technologiczna.
A poza tym ludzi nie trzeba chipować mają już telefon które mówią o nich bardzo wiele, a do tego niektórzy sami kręcą na siebie bata bo jakby dobrze przeanalizować ich konta w mediach społecznościowe to można wyciągnąć bardzo wiele istotnych informacji.

0

@Melman To tylko pokazuje, że Barca miała w ostatnich latach ogromne dochody, ale zostały one mocno zmarnowane przez przesadzone pensje i niewypały transferowe.

0

Jeżeli Messi zostałby po ewentualnej dymisji Bartomeu to i tak nie ma znaczenia. Nasz "ukochany" prezes to jest chyba jakaś wtyka Pereza, on na pewno będzie trzymał się ciepłego stołka do samego końca i doprowadzał Barcę do jeszcze głębszego bagna

0

@justfootball Ja mam tam, jeszcze u Realu, Liverpoolu, City i Juve. Tak na wszelki wypadek żeby co rok być za zwycięską drużyną xD

0

@Danny Gaucho Ale tu wygląda, że szykuje się rewolucja większa niż za Guardioli, a też nie zawsze będzie tak kolorowo i nie wszystko uda się tak jak wtedy. United jest przykładem klubu który przez kilka ładnych sezonów nie może wrócić do walki o mistrzostwo czy LM

0

@Peqaz W Barcy by się tak zapuścili, że chyba nic z tego :D

0

Tak teraz doszedłem do wniosku, że Koeman pewnie powoli żałuję, że odszedł z reprezentacji i wpakował się w takie bagno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?