ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karlu105 Na spokojnie GTA V ogarnie, a FIFY to nigdy nie miały jakichś wygórowanych wymagań.
2
@Adamski69 Ale wycieczkę po konserwę zrobiłeś, myślę że się liczy ;)
3
@YoNoEntiendoNada Prawdę przecież napisał. Było mnóstwo artykułów o tym, że testy czasami dają wynik fałszywie pozytywny. Wszytko zależy od rodzaju testu
0
@donleo12 Bez wiedzy jak wyglądała reszta rozmowy i w jakim kontekście tego użyła to ciężko oceniać. Ale to, że kobietę coś śmieszy nie znaczy, że to Ty wydajesz się dla niej śmieszny. Zresztą w normalnej relacji z nawet jakby jakieś twoje zachowanie ją śmieszyło to nic niezwykłego.
Kobiety trzeba i bawić i czasami spełniać ich zachcianki, a najgorsze jest zgadywanie o co im chodzi, a więc ciężko zgadnąć o co chodziło twojej "koleżance"
0
Kluby, dyskoteki itp. już są otwarte? Było kiedyś info, że od 17 lipca miały być otwarte ale z jakimiś limitami. Jak to wygląda w praktyce w Wawie?
8
@SuperPatsonFCB Dokładnie o to mi chodzi.
Ja nie twierdzę, że wirus nie istnieje, ale twierdzę że okazał się mniej groźny niż się na początku wydawało.
Po prostu większość z Nas wie o tym wirusie tylko z mediów, a już w najbliższym otoczeniu mało kto spotkał się z przypadkami ciężkich zachorowań. A, że 35 000 zarażonych to nadal pikuś w 38 mln kraju to też nie ma co panikować.
Siedźmy wszyscy w domach, nie chodźmy na wesela, nie jeździjmy na wakacje, a na pewno to pomoże gospodarce. Gdyby się sugerować tym co mówią media to trzeba byłoby zakazać wesel conajmniej do końca roku, a później i tak nie byłoby ich gdzie robić bo cała branża by się posypała.
4
@MarFan A w mojej okolicy jest 0 osób na kwarantannie po weselach. A przynajmniej nie jest ich ma tyle dużo żeby były podawane jakieś informacje o nowych ogniskach.
Powiadasz, że na weselach jest 200 osób, a ile było na wiecach wyborczych? I wszyscy tam stali ściśnięci, a większość nie miała maseczek.
0
@kkbarca A wyobrażasz sobie, że przychodź Klopp i każdy bez wyjątku ma za*****lać? Mi ciężko to sobie wyobrazić. W Barcy jest trochę "świętych krów" które uważają, że są nie do ruszenia. Mogłyby z tego wynikać konflikty na linii szatnia-trener, a to przeważnie nie prowadzi do niczego dobrego.
A Jak zarząd ma opcję wywalić pół składu, albo trenera to w 99% przypadków leci trener.
28
Dziś idę na wesele. Niektórzy w rodzince idą, ale trochę się martwią bo może ktoś ma koronę i będzie później kwarantanna itp. Przecież w telewizji ciągle mówią o tym, że na weselach tworzą się ogniska itd.
A ja idę zupełnie na luzie, w każdą sobotę jest kilka tysięcy wesel w Polsce, na raptem kilku były przypadki rozprzestrzenia wirusa, a u ludzi panika bo na weselach można się zarazić.
Idealnie widać co media potrafią zrobić ze społeczeństwem. Każdy usłyszy, że wesela niebezpieczne, a nikt już nie zweryfikuje osobiście, że tak naprawdę to bardzo nikła szansa, że akurat na tym weselu ktoś będzie zarażony.
Ludzi tak naprawdę bardzo łatwo zmanipulować. Niektórzy jak usłyszą, że na koronawirusa zmarło ponad 1500 osób to myślą, że to jakaś ogromna liczba. A jakby to przyłożyć do ponad 300 000 zgonów w Polsce każdego roku to już nie wygląda tak przerażająco. Ale w najbardziej popularnych mediach w Polsce tego nie powiedzą.
4
@Statistics Tak bo Setien to Kloop czy inny Guardiola i musi dostać kontrakt na 2 albo 3 lata żeby zechcieć pracować w Barcy. A prawda jest taka, że nasz zarząd to frajerzy bo przypuszczam, że Setien i tak podjąłby pracę gdyby zaproponowano mu kontratak to końca sezonu z możliwością przedłużenia.
Ale to jest Barca, tu zawodnicy jeden sezon po podpisaniu nowego kontraktu obniżają loty, po to żeby później znów zacząć grać świetnie co jest pretekstem do podwyżki.
A wracając do tematu trenera to zwolnienie Valverde w momencie kiedy byliśmy liderem i wyszliśmy z pierwszego miejsca w trudnej grupie LM było mega głupie. Tak, Ernest powinien polecieć, ale po tamtym sezonie, a decyzja powinna zapaść po żałosnym meczu z Liverpoolem, a nie po całkiem niezłym ale pechowym meczu z Atletico.
0
@norbi77 Tyle, że te inne zespoły (Atletico, Sevilla, Valencia) przeplatają dobre sezony dużo słabszymi. Jakby Barca miała sezon w którym nie wyszła z grupy LM i miała sporą stratę w La Lidze to już sobie wyobrażam komentarze na La Rambli. Ciekawe czy wtedy będą osoby zadowolone z tego, że Barcy "udało się coś pograć w LM"?
2
Ci którzy myślą, że Messi jest naszym problem. Zobaczcie jak Leo powie dość i odejdzie z Barcy. Może jakieś mistrzostwo albo PK zdobędziemy bo w Hiszpanii rywale nierówni, ale w LM to będziemy mieli powtórkę z Bayernu, Romy czy Liverpoolu... tyle, że w fazie grupowej.
O ile w ogóle damy radę się załapać do tej LM.
0
@Tasde Nie po Liverpoolu, a po poprzednim sezonie. Zmiana trenera w momencie gdy byliśmy liderem ligi i wygraliśmy trudną grupę w LM to był głupi pomysł i mnóstwo było takich komentarzy wtedy
0
@Firestone Taki alkohol spowoduje, że oślepniesz więc i tak nie będziesz mógł tego oglądać :D
2
@sendesara W tym roku Real też będzie miał marny dorobek. W wielu poprzednich sezonach nawet na wicemistrzostwo by nie wystarczyło.
1
@Aaron10 Ale czy taką nie jest dużo łatwiej się zaciąć? Chyba trzeba troszkę wprawy złapać bo to troszkę ostrzejsze niż cały asortyment żyletek od Gillette.
0
@Messibestplayerintheworld Juve już praktycznie ma majstra. Uwierz mi, że on wciśnie te bramki, oni będą teraz grali pod niego bo to zawsze jakaś renoma dla klubu jak ich zawodnik zdobywa ZB.
1
@koziar A co się będziesz? Przy następnych ofiarach zamontuj sobie dźwiękoszczelne ściany i po problemie.
0
@Messibestplayerintheworld Fakt, CR7 pewnie go minie w wyścigu o ZB, ale i tak on i Messi nigdy nie zdobyli króla strzelców wszystkich rozgrywek w jedynym sezonie.
2
@koziar Co Ty? Języka jeszcze nie wyciąłeś?
2
@koziar Kiedyś miałem plany, ale stwierdziłem, że mnie złapią i pójdę siedzieć. Poza tym to nie widziałbym żadnych przeciwwskazań aby nim zostać.
0
Wow dopiero teraz sobie zdałem sprawę, że Lewy praktycznie ma w tym sezonie króla strzelców we wszystkich rozgrywkach. To osiągnięcie którego nie udało się zdobyć Messiemu i Ronaldo. Ja naprawdę wierzę w ZP dla Polaka. LM będzie kluczowa dlatego jeżeli Barcelonie nie udałoby się dostać do półfinału to będę zdecydowanie za Bayernem.
2
@msmsms Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja oglądam seriale czy filmy dla rozrywki, jak mi coś wyjątkowego nie podchodzi to przerywam oglądanie bo nie będę męczył na siłę. To samo np. z grami. Taki recenzent musi czasami oglądać/ogrywać naprawdę chłam i nie może przerwać.
Kolejna rzecz to, że oni muszą niemal non stop coś oglądać. Ja jak czasami jestem chory i spędzę kilka dni w łóżku oglądając telewizję to mam dosyć i później najczęściej przez długi czas nic nie oglądam.
A co do np. recenzowania gier to tu okropnym minusem jest to, że czasami trzeba ogrywać coś na szybko żeby napisać recenzję. Ja w takiego Wiedźmina 3 czy RDR 2 grałem w niespiesznym tempie, gdybym miał to ograć w tydzień to pewnie te gry by mnie tak nie zachwyciły.
3
@kerouac Dlaczego szkoda? Serb to jeden z kilku najlepszych tenisistów w historii z dużą szansą na największą liczbą wygranych turniejów wielkoszlemowych. Gdyby został piłkarzem nie wiadomo jakby to się potoczyło
2
@NeroTFP Ważne, że głosował. Widziałem zdjęcie
1
@mcsarna A co to za różnica jaka przewaga? 5 lat temu wynik końcowy wyglądał podobnie i po tym czasie Duda znów uzyskał wystarczające poparcie.
A czy PiS wygra za 3 lata? Mi się wydaje że szykują się chude lata, rozdawnictwo się skończy, a to ich główny motor napędowy.
1
@VbamboeB A jak mają zagłosować za nich jak liczba kart musi się zgadzać z liczbą głosujących?
A, że nigdy nigdzie nie pójdzie 100% to jak coś to zawsze mają wolne karty.
Pójście i oddanie nieważnego głosu nie daje absolutnie nic oprócz frekwencji.
0
@El Madridista. Ciężko powiedzieć. Badania przeprowadza się głównie w miastach, a tam Duda traci, z drugiej strony chyba nie są w tym uwzględnione badania z innych krajów, a tam może zyskać Trzaskowski. Obecna różnica 0,8% jest na tyle mała, że ciężko cokolwiek przewidywać.
Mimo wszystko uważam, że jednak Duda wygra, myślę że będzie miał podobnie jak w sondażu coś około 50,5%.
1
@Chaoss Do czego to doszło. Na Anktartydzie zadecydują czy Polska zamieni się w Niemcy :D
0
@El Madridista. To wyniki sondażowe i tylko sondażowe. Raz sprawdzą się lepiej, a raz gorzej. Błąd statystyczny w tym badaniu może wynieść nawet 5%