ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Można się śmiać, ale to wszystko nie napawa optymizmem.
0
@maroon Protesty które ruszają miliony są wtedy jak nie ma już co do michy włożyć.
11
@Kaka111 Czyli Białoruś 2.0? Niech wy*****lą Jarka i odrzucą decyzję TK, a to sprawi, że na protesty pójdzie zdecydowanie mniej osób. Tfu na ten rząd
***** ***
1
@Bykunn Nie ma opcji żeby te protesty obaliły rząd, to nie takie proste jak niektórym się wydaje
0
Podobno dzisiaj na protestach jest 38 mln osób. Brawo Polska ;)
1
@Bykunn Porozmawiać? Stary o czym? Ten człowiek nie chcę wchodzić w dyskusję, on chce siać chaos.
1
@bartekvisca Też czuję, że w Polsce coś się wydarzy. Od dawna pojawiały się głosy, że rządu PiS-u to widmo katastrofy. Teraz to z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej, dobrze to w tym kraju już było.
2
Jeżeli zamykają cmentarze to wiadomo, że sytuacja epidemiczna w Polsce jest fatalna.
Ale popieram tą decyzję, zamknięcie cmentarzy nie uderzy mocno w gospodarkę, a zawsze to co nieco ograniczy roznoszenie wirusa.
I mam wrażenie, że chcieli tym zamknięciem cmentarzy odwrócić od dzisiejszych protestów dlatego zrobili to w ostatniej chwili, a nie np. wczoraj. Dzięki temu być może co niektórzy zrezygnują z protestowania i pójdą na cmentarz.
0
@michal26 gdzieś widziałem szacunki, że w środę na ulicy wyszło około pół miliona osób, ale wiadomo, że to zgadywanki
8
@Kusco15 Emeryci oglądający TVPis są tak zindoktrynowanii, że do niektórych to już absolutnie nic nie przemawia.
To w ogromnej liczbie są fanatycy Kaczyńskiego, w innym wypadku po tej całej sytuacji i tym co ten człowiek wyprawia to tylko jakiś znikomy procent społeczeństwa powinien go popierać
2
@Kvothe07 To, że poniosą konsekwencje to miałem na myśli, że muszą polecieć jakieś głowy za wywołanie takiego chaosu. W dymisję rządu niestety nie wierzę
5
Komentarz usunięty
0
Pojawiają się głosy o kolejnych obostrzeniach i zamykaniu kolejnych branż.
Powiedzcie jaki ma to sens w obliczu tak licznych protestów na ulicach? Będziemy jeszcze bardziej zarzynać gospodarkę, a na ulicach dziesiątki tysięcy osób.
Musieliby wprowadzić jakiś stan wyjątkowy, ale na ten moment to tylko by wszystko zaogniło.
8
@Lares Chyba co Jarek wymyślił Vateuszowi
1
Tych narodowców to rozumiem, że wysyłają po to aby zastraszyć ludzi i zniechęcić do pójścia na protesty?
0
@Varg No jak będzie dużo osób to różne burdy mogą być. Ciężko będzie ogarnąć sytuację przy takich tłumach
0
Jak myślicie dziś będzie spory zjazd w stolicy? Ciekawi mnie ile może być osób, ale wiadomo że ciężko coś takiego przewidzieć.
1
@justfootball Takie większe to pewnie jeszcze w przyszłym tygodniu, a z czasem może być coraz mniej protestujących.
0
https://m.demotywatory.pl/wiecej/5031926/Posel-Terlecki-jak-i-wielu-prawicowych-internautow-mialo-sporo
W TVP jeszcze pracują normalni ludzie :D
1
@masq Mam podobnie ;)
5
Po programach informacyjnych w TVP powinno być napisane "Audycja zawierała lokowanie rządu"
6
Mam wrażenie, że punkt kulminacyjny tych protestów będzie jutro. Później inicjatywa znacznie opadać.
Teraz temat jest gorący, wiele osób działa pod wpływem emocji i idzie na protesty, wątpię żeby trwało to dużo dłużej niż do końca przyszłego tygodnia.
2
@sebasek99 W sprawie ACTA praktycznie nikt nie protestował w małych mieścinach, teraz to niemal cała Polska wyszła na ulicę.
6
@AV0CAD0 Gówno z tego będzie. Myślałem, że ten ruch społeczny będzie inny bo nawet osoby które głosowały na PiS go popierały. Zaraz się z tego zrobi jakiś życzeniowy marsz. Rząd zmieni zapis na taki, że można dokonać aborcji z powodu wad letalnych i większość kobiet pójdzie na ten kompromis i odpuści.
A w protestach zostanie jakieś LGBT czy zwolennicy Aborcji na Życzenie, a ich postulaty nie mają aż tylu zwolenników.
0
Myślicie, że jak finalnie się zakończy cała ta sytuacja?
Władza musi szybko zacząć szukać kompromisu bo zaraz im zachorowania wywalą poza skalę, a naszą służbę zdrowia kompletnie to przerośnie.
A poza tym protesty zaczynają się solidaryzować i za chwilę będą mieli na głowie kilka grup społecznych, a to już nie tak łatwo rozwiązać.
A więc co zmiana konstytucji? Wątpię. Może pozostawienie kompromisu aborcyjnego tak jak był z wyłączeniem dzieci z zespołem Downa? Pojawiają się już takie głosy. Tylko czy to zadowoliłby większość kobiet i stłumiło protesty?
2
@tomono Jak oni by zakazali opuszczania domów to wk***** w społeczeństwie pewnie sprawiłoby, że jeszcze więcej osób wyjdzie na protesty.
Ot taki paradoks
0
@Janiama Protesty potrzebne, ale moment na to wszystko nie najlepszy. Ale taki mamy rząd, że nam to zafundowali.
1
@Hubso ja mam w Millenium i jest potwierdzenie kwoty oraz gdzie i za co płatność
0
@Kubix93 Ale jednak wózek, łóżeczko, ubranka to rzeczy potrzebne po urodzeniu ;) Ale taka wizyta lekarska czy zwiększony apetyt żony jak najbardziej pod to podchodzą :D
4
@LukaszFan Najlepiej to ma się podać do dymisji :D