ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy którzy są optymistycznie nastawieni to zadam jedno pytanie. Dlaczego?
Ostatni mecz to była katastrofa, tego meczu nie dało się oglądać. Trafiliśmy na Włochów którzy rzadko są głodni wielu goli. Gdyby to była jakaś ekipa typu Francja czy Hiszpanii to skończyłoby się pogromem.
To nie był przypadek, że naszą reprezentację tak wypunktowali, niby co miałoby się stać, że nagle oni zagrają dobrze?
Nasz selekcjoner to jest jakaś pomyłka i możemy zagrać jakieś solidne spotkania po prostu grając z serducha, ale to nie zmieni faktu, że na tą drużynę nie ma żadnego pomysłu. Zawsze będę kibicował reprezentacji, ale z Brzęczykiem na ławce to na EURO nie czeka nas nic dobrego, szczególnie, że mamy trudną grupę. Chciałbym się mylić, ale jak miałem wrażenie, że Barca dostanie oklep od Bayernu(ale takiego pogromu nie przewidziałem) tak teraz czuję, że EURO to będzie nasza kompromitacja, pozostaje jedynie wierzyć w cuda :(
5
@D10SLEO Ale chociaż nie gotują ;)
1
@badej60 @NeroTFP @Kondziubarca @Colon
Swoją drogą Robert Pattison też nieco "popsuł" sobie początek kariery pakując się do Zmierzchu, a to nie był jeden film tylko cała seria. Jednak obecnie kompletnie odszedł od takich ról i bardzo dobrze bo okazuje się, że jest to bardzo dobry aktor.
Jestem ciekaw jego dalszej kariery.
2
@Kondziubarca Ja najbardziej lubie jego role w Wilku i właśnie w "Wyspie Tajemnic". A co do Titanica to pewnie nie oglądałem tego filmu z 10 lat więc może mi się coś źle kojarzyć, ale mi też absolutnie nic w jego roli nie przeszkadzało, a wręcz uważam, że zagrał nieźle. Dobrze, że poszedł w zupełnie innym kierunku pod względem dobierania ról, ale pokazał wtedy, że ma bardzo szeroki wachlarz możliwości i nie gra ciągle tego samego.
5
Ostatnio z kumplami z roboty dyskutowaliśmy sobie jaki jest nasz ulubiony aktor. Ja postawiłem na Di Caprio. Mnóstwo świetnych ról, mnóstwo filmów w których zagrał można oglądać w ciemno bo wiadomo, że będą co najmniej dobre.
Oscar należał mu się jak psu buda, a dostał go za wcale nie najlepszą swoją rolę.
Koledzy generalnie mówili, że fakt Leo to absolutnie TOP wśród aktorów, ale im będzie się kojarzył z rolą takiego kochasia z Titanica. WTF? To nie pierwsza taka opinia jaką słyszę o Di Caprio. Co jest nie tak w jego roli z Titanica? Co prawda nie oglądałem tego filmu już od wielu lat, ale mi zawsze się kojarzyło, że on tam dobrze zagrał. A że to było romansidło i Di Caprio później odszedł zdecydowanie od takich ról nie zmienia chyba tego, że to nie była jakaś szmirowata komedia romantyczna tylko jeden z najlepiej nagrodzonych filmów w historii.
Leo pasuje bardziej do roli takich detektywów, albo cwaniaczków jak w Wilku czy "Złap mnie jeśli potrafisz", ale jedna rola z początków jego kariery ma sprawiać, że aktor nas nie przekonuje? To jakby w ten sposób na to patrzeć to niemal każdy aktor miała jakieś filmy w których wypadł słabo, albo po prostu nie pasował do roli.
0
Przed meczem z Hiszpanią to można tylko mieć nadzieję, że nasi maksymalnie się zmobilizują i się nie skompromitujemy. Tyle, że my z takimi zespołami jak Hiszpania czy Szwecją nigdy nie graliśmy dobrze.
Nasi przeważnie motywowali się na Niemców i Anglię i z nimi było jako tako.
W meczu z Hiszpanią to trzeba bardziej liczyć, że to im nie będzie wychodzić niż na to, że my zagramy dobrze.
0
@Joe_Pesci Najman jest teraz ekspertem TVP od dziedzin wszelakich. Więc proszę tu Marcina nie obrażać. To patriota czystej krwi
1
Posłuchałem sobie "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina" i od razu zdrowiej się czuje.
Na Narodowym to zamiast szpitala powinni zorganizować koncert Bayer Full, a następnie zaprosić wszystkich chorych. Epidemie mielibyśmy z głowy za jedyne pół bańki, a tak bujamy się z tym już pół roku. Amatorzy
0
@Janas11224 Ja miałem w sumie kupić to PS5, ale jak zobaczyłem jakie to wielkie to odpuściłem. Trzeba czekać na jakąś wersję SLIM. W innym wypadku musiałbym meble zmieniać :D
0
@Bobo25 W sumie to teraz ciężko stwierdzić jak są zapełnione szpitale bo nie można wejść :D
I nie jestem żadnym koronasceptykiem, po prostu media lubią wszystko rozdmuchiwać do ogromnych rozmiarów i szerzyć panikę ;)
0
@Fawrf Ale za pierwsze pytanie ostatniej rundy nie zdobędziesz 20. Chyba 793.
3
@Bobo25 Takie nowe stworzyli, że Narodowy stoi niemal pusty. A poza tym w innych latach pamiętam, że w okresach jesienno-zimowych też dostawiali łóżka na korytarzach itp. Tylko wtedy to nie było medialne :D
0
A w ogóle co sądzicie o tym, że Polska i Węgry planują weto unijnego budżetu?
Ja już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że rządy PiS-u skończą się katastrofą.
2
@fcbarcafan19 O Górniak to od zawsze wiedziałem, że inteligencją nie grzeszy, ale że to aż taka ameba umysłowa to nie przypuszczałem :D
3
@Bobo25 A po co Ci ten płyn? Mydło lepiej zjeść :D
3
@Cwaniak4 Ciężko przewidywać bo pandemia trochę namieszała. Ale mam wrażenie, że z Valverde w lidze moglibyśmy wymęczyć ze dwa zwycięstwa więcej i powalczyć o trofeum do samego końca.
W LM raczej zebrałby oklep od Bayernu, może nie taki ale po Liverpoolu to już nie ma co przewidywać :D
Ogólnie byłem przeciwnikiem odejścia Valverde w takim momencie, powinien polecieć po swoim drugim sezonie, a nie w środku sezonu. Tym bardziej, że nie było nikogo konkretnego zamiast niego, a Setien okazał się kompletnym niewypałem.
1
@Thoms94 Na 99% tak. Ja mam Xboxa One X z Amazona i wszystko jest tak jakbym kupował w PL. A kumpel brał kiedyś PS4 też z Amazona i tak samo wszystko w konsoli da się ustawić na PL. Nie wiem jak z PS5, ale przypuszczam, że tak samo.
A w ogóle konsole będą tam dostępne w najbliższym czasie? Z tego co wiem w Polsce może być ciężko z dostępnością.
0
@bafi Ja bym do nich pisał. A tak na przyszłość to przy takich jesiennych/zimowych temperaturach lepiej poczekać z włączaniem jednak dłużej niż tą godzinę. To nie sprzęt za 10 zł, a przy takich różnicach temperatur powinno się to przez co najmniej kilka godzin dostosowywać do temperatury pokojowej. Przynajmniej ja tak zawsze robię.
0
@Chakalaka W sumie to nie mam żadnej płyty od zespołu Kult. Lubię ich czasami posłuchać, ale płyt nie miałem. Teraz sobie kupię, lubię jak ktoś mówi wprost jak jest, a nie liże d*** byleby dorwać się do koryta.
0
@escarabajo Powiedział m.in to "Chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. My ten klimat muzyczny i artystyczny zapewniamy tym ludziom"
Już widzę jak chorzy w szpitalu leżą i słuchają "Majteczki w kropeczki" Gość gada co popadnie bo spadła na nich fala krytyki, ale to co on sobie tam smęci to jakieś zupełne oderwanie od rzeczywistości.
A jak zarobił w Azji to ok, ale niech od pieniędzy podatników się odwali. Skoro ma tyle kasy to po co mu marne pół bańki?
7
To co Świerzyński powiedział w Polsacie to są jakieś jaja. Gość pier**** co popadnie bo nie ma racjonalnego wytłumaczenia dlaczego dostał taką kasę.
Później krytykuje Kazika i twierdzi, że nikt nie kupuje jego płyt. Czy on się słyszy? Jakiś wiejski grajek którego czas przeminął lata temu śmieje nam się w twarz i bawi się za nasze pieniądze.
Gość pojechał jeszcze bardziej niż Bednarek i powinien być skończony, ale popiera tych co trzeba i kasy mu nie braknie. Takie mamy "gwiazdy" w tym kraju
2
Przez 60 sekund Dunnarumma miał więcej pracy niż przez całą pierwszą połowę :D
2
@Shear007 Przypomnisz te 2 akcje? :D
0
To są jakieś jaja. Nie mamy żadnego strzału, żadnego rzutu rożnego czy autu na wysokości pola karnego. Wolnego z szansą na zagrożenie bramki Włochów też nie mieliśmy.
1:0 to wynik który kompletnie nie odzwierciedla tego co się w tym meczu dzieje.
Nawet nie bronimy dobrze tylko wszystko chaotycznie jak zwykle.
6
Czy mi się wydaje czy żaden z naszych piłkarzy nawet nie dotknął piłki w polu karnym Włochów?
Bo już o takiej fantastyce jak oddanie strzału to nawet nie wspominam.
0
@Janas11224 Pamiętaj, że na Polskę się nigdy nie stawia bo podwójne wkur*****
0
@DonMatteo901 Chyba? xD
1
Krychowiak chyba sam już chcę się wybrać do szatni.
0
Tak jedziecie po reprezentacji bo po prostu boli was Wielki Jurek Brzęczek :D
1
Mniej więcej tak to będzie wyglądać z Hiszpanią na Euro :D