0

@pawelfcb2010 @Triv44 @pawelfcb2010 Ja coś czuję, że to chyba będzie ostatni sezon Stocha. Będą IO i MŚ w lotach, Kamil młodszy nie będzie, to będzie jedna z ostatnich szans na indywidualne medale wielkich imprez. Do tego mam wrażenie, że Kamil chciałby skończyć jak skaczę w miarę dobrze, a nie w momencie kiedy będzie się plątał gdzieś w trzeciej dziesiątce albo w ogóle nie będzie się kwalifikował do drugiej serii. Ciężko sobie wyobrazić żeby złapał taką formę żeby walczyć o PŚ i cały sezon być w czołówce, ale na jakieś sukcesy w pojedynczych imprezach szanse zawsze są większe.

1

@Triv44 Racja Gregor za całokształt to lepszy skoczek niż Prevc co nie zmienia tego, że Słoweniec potrafił wejść na poziom w którym był absolutnym dominatorem, a teraz miejsce w 10 to ewenement.

0

@Nieznajomy Ale przez te 2 sezony nastukał tyle wygranych i miejsc na podium, że wielu przez 10 sezonów nie potrafi tyle wygrać. Miał trochę pecha, że w swoim absolutnie dominującym sezonie nie było ani MŚ ani IO. Ma jedną KK, a miałby dwie, ale jedną "zabrał" mu kolega z drużyny(chyba Tepes). Miał ogromny potencjał na bycie jednym z najlepszych w historii, ale kompletnie przepadł.

1

W przyszłym roku będą znowu MŚ w lotach?

11

Patrząc na takiego Gregora Schlierenzauera to nasz Kamil czy Adam to są zawodnicy którzy potrafili się podnieść po słabszych sezonach i przez lata utrzymywali się w TOP 10. Austriak to niesamowity talent który wszedł z buta do czołówki, ale po załamaniu formy i kontuzjach w żaden sposób nie potrafi wejść chociaż na taki mocno solidny poziom, to samo taki Prevc. Pod tym względem Polacy naprawdę mogą imponować.

3

@Triv44 Podium TCS to tak średnio. Tam liczy się tylko zwycięzca. Co innego IO czy MŚ tam być w trójce to zawsze jakiś prestiż. A poza tym Gaiger poza tym srebrem MŚ i ewentualnym złotem tutaj to reszta to nic nadzwyczajnego, co nie oznacza że w przyszłości nie dołoży wielu sukcesów.

1

@adi7adi8 Johansson jest w zasięgu Żyły, Kubacki podobnie skacze do Tandego. Granerud zyska, ale sporo stracić może Forfang który najprawdopodobniej będzie tym 4. Oby nie wiało zbyt mocno pod narty, w takich warunkach jak dziś jak najbardziej możemy z nimi powalczyć.
Za to Niemcy wydają się zbyt mocni, przy w miarę równych warunkach chyba nie do przeskoczenia dla naszych.

3

Jutro będzie ciężko wyprzedzić Niemców bo mają dwóch bardzo mocnych i dwóch bardzo solidnych. Norwegowie nie mają czwartego w dobrej formie i można z nimi powalczyć. Austriacy poza Haybeckiem bez rewelacji. Japończycy zawsze są nieobliczalni, ale skaczą gorzej niż Polacy. Moim zdaniem faworyci do medali to Niemcy, Norwegowie, Polacy w tej właśnie kolejności.

1

@VamosRakieta Chodziło mi o odniesienie do poprzednich sezonów, gdzie już przez kilkanaście lat nie wypadamy z czołówki. A w tym sezonie z taką grą to faktycznie możemy tam już nie zawitać :(

0

Trzeba być realistą, nas lider powinien już coraz mniej obchodzić. I nie chodzi tu o to czy to będzie 9 czy 12 pkt starty, a to że Barca w obecnej chwili to nie jest zespół który jest w stanie niwelować tą stratę.
Moim zdaniem kluczowe jest aby nie wypaść z TOP4.
Niektórzy twierdzą, że trzeba wierzyć bo za Lucho od stycznia zaczęliśmy grać koncertowo i odrobiliśmy straty.
Ale raz, że wtedy cały czas byliśmy blisko czołówki, dwa nie graliśmy aż tak beznadziejnie, a trzy to tam miał wtedy kto odpalić bo było kilku nowych piłkarzy co do których można było mieć duże oczekiwania. Do tego Tridente odpaliło, a każdy z nich to był absolutnie decydujący piłkarz. Teraz w Barcy absolutnie nie ma takiego tercetu.

0

@4drian0 Fantastycznie odwzorowane miasto, to jest absolutnie nowa jakość w grach :D

3

@FanBarcy22 Listę wyjątków bo generalnie działają wszystkie gry z PS4, a tych które nie działają jest raptem kilkanaście i to też są raczej niezbyt głośne tytuły.

6

@DonMatteo901 Ach kiedyś to było, nie było gier i ludzie się nie mordowali, świat był wtedy taki spokojny, żadnych woje... a nie, czekaj.

6

@Messiah10 Jakbyś wysłał list do Mikołaja to by wiedziała co kupić, ale zapamiętaj to na przyszłość ;)

0

@IronSanHybrid Ale alergicy na jakieś konkretne substancje? Bo jeżeli po prostu wszyscy alergicy to takich jest w ch** i jeszcze więcej.

1

@pawelfcb2010 Dokładnie. Szkoda, że w ostatnich latach tylko jeden indywidualny był w Zakopanem bo może Kamil już by uzbierał te 6 zwycięstw.

2

Widać, że Kamilowi w Planicy się fajnie skacze. Ta skocznia chyba leży mu najlepiej z mamutów

0

@msmsms Kupowałem ostatnio telefon, dotarł po 2 dniach. Z paczką też wszystko w jak najlepszym porządku.

8

Bayern to jest taki zespół który lubi się nad nami znęcać jak są w gazie.
Oni prowadząc 3:0 nie odpuszczają tylko cisną dalej, nie wiem co musiałoby się wydarzyć żebyśmy wiosną z nimi wygrali po ich ewentualnym wylosowaniu.

0

@Kettger Messi to już przy 3:0 gdzieś by tam dreptał bez sensu ze spuszczoną głową.

3

@Kettger Ta obrona która dopuściła do conajmniej kilku setek w obydwu meczach? Genialny to tam był Cech.

0

Generalnie nastawienie jest negatywne i praktycznie nikt nie wierzy, że coś ugramy w LM.
A pamiętacie Chelsea 2012? Może i będziemy mieć tyle szczęścia? Bo chyba tylko na to można liczyć

0

@Pawelsky Żeby wygrać z Bayernem to musielibyśmy mieć większy fart niż Chelsea w 2012.

0

@Adamski69 Nie ma znaczenia bo z taką grą to my możemy się tylko skompromitować w tej LM. Niech dostaną w czapę w 1/8 przynajmniej człowiek nie będzie się łudził

1

@ricardo0705 W Barcy już od dawna byłby dreptającym Amigosem.

0

@cules100pro A co za różnica kto tu przyjdzie? Tu nawet Mbappe będzie po pół roku cieniem samego siebie

0

@Coutinho007 To 8:2 z Bayernem to za mało żeby zrozumieć, że większość tych piłkarzy jest już w Barcelonie kompletnie wypalona?

1

@Azi No napisał, że mamy jakieś szanse. Z resztą zespołów nie mamy żadnych

2

@Maximus2 Nie wiem, ja kupuję wersję na GameBoya

1

Barca od sezonu 16/17 z roku na rok zalicza coraz większe kompromitacje w LM, a ja co sezon jestem coraz bardziej zdumiony bo przecież miało się nie dać grać gorzej niż w poprzednim roku.
Teraz wydaje mi się, że gorzej niż z Bayernem nie da się zagrać, ale po chwili uświadamiam sobie że w tym sezonie będą już normalnie dwumecze więc wszystko przed nami. Co tym razem? Dwucyfrówka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?