0

@Maniek9444 na stronie internetowej, stacjonarnie to może w marcu będzie można kupić

3

@TheNekro94 Tyle, że w ręcznej było nieco inaczej. Tam szczypiorniści którzy reprezentowali już inny kraj mogli grać dla Kataru, a oni sobie po prostu kupili zawodników. Na szczęście w piłce nożnej takich praktyk się nie stosuje, nie mam najmniejszych wątpliwości, że sędziowie będą im sprzyjać, do tego pewnie dostaną łatwą grupę i może coś tam pograją, ale jak będą wyraźnie słabsi od rywala to nic ich nie uratuje.

16

@darek60 Jakby Messiemu odjąć gole z karnych w tym sezonie to marnie by to wyglądało. Gol to gol, z karnego tak samo ważny jak z gry

1

Swoją drogą Koeman jest kolejnym trenerem który zrezygnował z prowadzenia kadry narodowej na rzecz klubu i może fatalnie na tym wyjść. Holandia pod jego wodzą odżyła i grała fajną piłkę, myślę że na Euro mieliby szanse.

1

@cyron1 3 lata? Jeżeli dalej tak będzie wyglądał ten sezon to my się możemy do TOP4 nie załapać, jeżeli w tym roku odpadniemy w 1/8 z powodu trudnego rywala to biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową to będzie katastrofa. Pandemia obnażyła fatalne zarządzanie tym klubem i jesteśmy na równi pochyłej w dół

0

Cou, Griezmann i De Jong przyszli do Barcy w celu zdobywania trofeów, ale w obecnej chwili to duże większe szanse na to mieliby w swoich poprzednich klubach. Sami niestety mocno się do tego przyczyniają bo w Barcy grają beznadziejnie. A założę się, że gdyby zostali w swoich poprzednich klubach to by wymiatali.

2

My w tej LM w tym roku nie mamy absolutnie żadnych szans. Nie z taką mentalnością, nie z takim podejściem. Jedyne na co mamy szanse to na kolejną kompromitującą porażkę. Zero w tym zespole ducha walki, Barca w LM w ostatnich latach to spuszczone głowy i kompletna bezradność. Każdy dobrze poukładany zespól będzie dla Nas szalenie trudnym rywalem bo tu nie ma praktycznie żadnego kolektywu.

5

Z Barcą to jest tak, że jakby dziś Juventus potrzebował 5:0 do pierwszego miejsca to pewnie by tyle wgrali. Od dwumeczu z Romą notorycznie przegrywamy ważne mecze z trudnymi rywalami w LM. Tyle, że do tej pory chociaż na Camp Nou graliśmy dobrze, teraz nawet w domu dostajemy w czapę.

11

@Xavyol No nie bardzo. Większość na La Rambli będzie oglądać, a wiemy przecież, że jak się ogląda mecze Realu to oni wygrywają.

1

Biorąc pod uwagę, że to eliminacje do MŚ, a nie do Euro to cienko to widzę. Anglicy to mocno przereklamowana reprezentacja, ale w eliminacjach najczęściej robią swoje, wątpię żeby była szansa na ich wyprzedzenie. Możemy awansować z baraży, ale ja mam wrażenie, że nasze "orły" przegrałby to jeszcze w głowach tak jak najczęściej było z meczami o wszystko na wielkich imprezach.

1

A nie mogli zrobić grup z 4 zespołów i wychodzi tylko jeden bez baraży?

0

@kamiVeB A my nie gramy tych eliminacji jeszcze przed Euro?

4

Ooo jest Wujo. Już się tłumaczy a jeszcze meczu nie zagraliśmy. Po Euro szczęściem w nieszczęściu będzie to, że go pożegnamy i może jeszcze odratujemy te eliminacje

2

San Marino. Lewandowski lubi to

14

Mamy grupę eurosceptyków. Jedni już uciekli z UE, a kolejni się o to proszą :D

0

@Yosemite Na naszych to wszyscy z 1 koszyka byli za mocni.

0

Nudy, znowu to samo. Chociaż o tyle, że z Anglią to pewnie jakiś remis ugramy bo na nich i na Niemców zawsze się spinamy

0

@NaFazieHitman No ale po przechorowaniu już powinniśmy mieć jakąś odporność. Jaki jest sens szczepienia w najbliższym czasie ludzi którzy zachorowali podczas jesiennej fali?
A wiemy, że w Polsce jest mnóstwo takich osób bo mało testowaliśmy

0

Po wczorajszym skoku coś jest nie tak z Ajzenbiśla. Chyba się skończył szybciej niż się zaczął :D

0

@mkord to przecież po szczepionce też zanikną

0

@MaTt_BarcaFan Bez formy i nie załapał się do kadry

1

A ja nadal się zastanawiam co z ludźmi którzy nabyli już odporność na koronawirusa a nie zostali zdiagnozowani.
To przecież tak jakby się zaszczepili. Powinny być tak, że osoby z pozytywnym testem na przeciwciała nie muszą się szczepić.

1

@geass Jakby się zaczęli kłócić o karne i wolne to byłoby ciekawie :D

0

@donleoJR W sumie to jak na eliminacje LM zazwyczaj nie zwracam większej uwagi, jedynie jak Polski klub gra to oglądam.

1

Patrząc na to tak na spokojnie to my na mistrzostwo nie mamy już praktycznie szans. To już nie chodzi o tą stratę punktową, a o to jak gramy. Jeszcze nie raz stracimy punkty na wyjeździe. Ja będę zadowolony jak załapiemy się do 3 i nie będziemy musieli grać w żadnych eliminacjach LM. Wypadnięcie z TOP 4 to byłaby katastrofa biorąc pod uwagę naszą sytuację finansową itp.

A Leo coraz częściej wygląda tak jakby był już pogodzony z odejściem i w Barcy już nie widać u niego tego głodu wygrywania i strzelania goli.

0

Uwielbiam takie mecze :D

0

Zawsze lubię jak Bayern przegrywa. Wtedy muszą się spiąć jak chcą odwrócić wynik meczu i przeważnie fajnie się to ogląda. A myślę, że Lipsk jeszcze może dziś ukąsić Bawarczyków, zapowiada się fajny mecz

10

@dmcteam Za Barceloną ;)

7

Ostatnio ponownie po latach obejrzałem sobie "Pearl Harbor". Co prawda trochę się zawiodłem i w mojej pamięci ten film utrwalił się jako niezłe kino, a nie do końca tak jest.
Ale Kate Beckinsale to była wtedy taka sztos kobitka, że te wszystkie Ester czy Pedrazy się przy niej chowają :D

1

@budel17 A tam Harry, na HBO wjechały wszystkie części Bonda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?