ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@avanes Teraz w czasach YT, Netflixa itp. i tak nikt by tego nie oglądał.
8
@bartekvisca Przecież to jest chore. Na naszych oczach służba zdrowia sięga dna
0
@marcin62 Pamiętaj, że to EA. Gdyby to capcom robił jakiś remake to byłbym spokojny bo RE2 wyszło im genialnie, ale od EA to możemy się spodziewać podbicia rozdzielczości
3
Jaka jest według was przyszłość smartfonów? Mi podoba się bardzo pomysł ze składaniem telefonu. Teraz już produkują takie cegły, ze nie mieszczą się do kieszeni. A tak mielibyśmy duży ekran który po złożeniu jest dwa razy mniejszy.
Oczywiście na razie to daleka droga i pewnie trzeba tą technologię dopracować, ale liczę że pójdą w tym kierunku.
2
@Tomo1989 https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360
Masz sam sobie poczytaj. Aby mieć bankomaty w PL za darmo musi być 1000 zł wpływu miesięcznie i minimum jedna płatność kartą w miesiącu(stacjonarnie, internetowe płatności się nie liczą).
Czyli teoretycznie najtrudniejszy warunek to 1000 zł wpływu/miesiąc, ale jak ktoś pracuje to nie powinno być z tym najmniejszych problemów.
Chyba, że nie masz jeszcze 26 lat to zakładasz konto 360 stopni Student i nie musisz mieć tego 1000 zł wpływu.
0
@Tomo1989 Powiem, Ci że nie pamiętam szczegółów bo miałem wcześniej konto 360 stopni Student, ale po 26 roku życia zmieniło się w 360 stopni.
Aby konto było za darmo na pewno trzeba mieć 1000 zł wpływu miesięcznie, ale jak ktoś pracuje to nie problem. A aby karta była darmowa trzeba minimum raz w miesiącu nią zapłacić. To pamiętam na 100% Co do bankomatów to zaraz sprawdzę, ale ja korzystam ze wszystkich i mam za darmo, więc albo jest za darmo albo spełniam jakiś warunek.
3
@piotrek1315 Też mam Millenium od kilku lat i jak dotąd żadnych większych problemów.
0
@mpolska25 @NismoFCB @NismoFCB https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary
Trzeba znać NIP firmy, ale to nie problem wygooglować.
W niektórych firmach obroty może faktycznie nieco spadły, bo panika+ludzie siedzieli w domach, ale później szybko nastąpiło odbicie i roboty/zamówień było więcej niż byłoby normalnie. Czyli koniec końców firma wyszła na swoje, ale przytuliła ładną kasę, a niekoniecznie tak naprawdę miała straty spowodowane pandemią.
0
@Qlewer To dla mnie też dziwne, że sam mu to opowiadał.
Jednak takie sytuacje to niestety prawda. Jest strona na której można sobie sprawdzić ile kto wziął kasy na walkę ze skutkami pandemii. No i w moim małym mieście jest w okolicy firma która zatrudnia chyba coś około stu osób, a pandemia raczej nie wpłynęła w żaden sposób na obroty w tej firmie bo wszystko funkcjonowało normalnie i kolega który tam pracuje mówi, że ruch w temacie był taki jak zwykłe.
I co się okazało? Że dostali 2,6 mln złotych.
I teraz widzę, że dwóch właścicieli już mają nowe fury i to takie za conajmniej pół bańki.
Niestety tak to wszystko funkcjonuje :(
6
@kingorbit Byłem, nic specjalnego. Przereklamowane stanowisko, nawet guzika od wystrzelenia głowic nuklearnych nie mogłem wcisnąć.
0
@MESSIah16 A ja mam pytanie co i te testy dały? Przecież nie wyłapią wszystkich, a więc tylko w minimalnym stopniu może pomóc w opanowaniu epidemii.
4
@NemeZis93 W październiku umiera dziennie dużo więcej osób niż rok temu. Ale jest to kwestia fatalnie funkcjonującej służby zdrowia, ludzie umierają na inne choroby niż Covid bo nie są na czas diagnozowani albo żaden szpital nie chce ich przyjąć. To powoli zmierza w stronę katastrofy, nasza służba zdrowia jest w tragicznej sytuacji, dodatkowo lockdown ver1.9 rujnuje gospodarkę, a my możemy tylko obserwować tą bardzo nie ciekawą sytuację.
0
@Tomo_95 Jakie to stany z tymi wyjątkami? I dlaczego akurat tam zwycięstwo nie oznacza, że zgarnie się głosy wszystkich elektorów?
1
Ja to czegoś w wyborach w USA nie rozumiem. Tam Ci elektorowie głosują? Czy wystarczy, że wygra się w danym stanie i już ma wszystkie głosy elektorów? Może ktoś to przybliżyć.
2
A jak chciałem zapytać gdzie są Ci wszyscy eksperci którzy twierdzili, że Trump już na 100% wygrał?
Wyprowadzacie się z domów które postawiliście?
0
Swoją drogą to ten system wyborczy w USA jest mega dziwny. Ale tam stany to jednak zdecydowanie coś innego niz nasze województwa i dlatego przekładając to nasze warunki byłoby to kompletnie bez sensu.
1
@Bobo25 A co za różnica? Griezmann i 4 gole to już jest fantastyka :D
0
@Fenelon ona ma zeza ;)
3
W Wydarzeniach była mowa o domu seniora "Złote Borki" na Opolszczyźnie. Zaraziło się tam 120 osób, wyszło to po tym jak jedna z osób była hospitalizowana, ale z zupełnie z innego powodu.
Okazuje się, że zdecydowana większość (tak powiedzieli) przeszła to bez objawów, większość z nich nie utraciła węchu i smaku i nie było nawet najmniejszego symtomu zarażenia.
O co tu chodzi? Przecież tam ten straszny wirus powinien dziesiątkować tych seniorów, i nie żebym im tego życzył, ale to się kupy nie trzyma.
Może jakieś wałki na testach, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć?
4
@NeroTFP Dokładnie. Powinni to kontrolować i wlepiać mandaty jak ktoś tak wcześnie wstaje :D
2
@sebasek99 Można się z nich śmiać, ale u Nas zaczyna się dziać podobnie.
0
@przemo1402 Przed zakupem trochę czytałem i akumulatorki Ni-Mh raczej nie powinny być zbyt często rozładowywane do zera bo tracą swoją żywotność. Tak wynikało z różnych artykułów, jedyna wątpliwość jaką obecnie mam to czy ładować przed pierwszym użytkowaniem. A o tym nie mogę znaleźć artykułu
0
Kupiłem sobie taką ładowarkę i akumulatorki https://allegro.pl/oferta/ladowarka-eneloop-bq-cc17-4x-r6-aa-eneloop-mcce-7152955653?utm_content=mfc&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed
W instrukcji nie ma nic napisane o pierwszym użytkowaniu. Czyli rozumiem, że normalnie mogę je włożyć do pada od Xboxa One i nie trzeba za pierwszym razem nic ładować itp?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz Ta prowadząca patrzy prosto w kamerę i okłamuje tysiące Polaków bez mrugnięcia okiem. Za ile byłbyś w stanie zrobić coś takiego?
Edit. Jeżeli to faktycznie jest 30-40 tysięcy miesięcznie to jakby byłoby jeszcze jedno zero to chociaż byliby milionerami i jak ta żenada się skończy to mogliby wyjechać w ch** daleko. A za takie pieniądze to oni Ameryki nie zrobią.
6
Oglądam Wiadomości bo sam byłem ciekaw jak to wygląda a nie tylko że screenów z paskami.
Co to jest? Taka manipulacja wypowiedziami, taka żenująca propaganda powinna być nie legalna i ścigana.
Jak Ci ludzie którzy to prowadzą, oraz Ci wszyscy reporterzy mogą spojrzeć później w lustro?
Politycy to sprzedają się chociaż za grube miliony, a Ci za zdecydowanie mniej. Ja osobiście wolałbym tyrać kilkanaście godzin dziennie i mieć czyste sumienie, że nie uczestniczę w tej karuzeli spier******.
Oczywiście TVN nie lepszy, ale na TVP idą nasze publiczne pieniądze.
0
@tadzik447 Hehehe to samo. No cóż coraz mniej ludzi udaje im się zindoktrynowac od dzieciaka to biorą się za zastraszenia.
Na pewno to dobra droga, i wcale za 20-30 lat kościoły nie będą świecić pustkami.
0
@Marlon85 Wybór nie zakaz :D
0
@pikass14 Tzn o kim mowa? Rzadko oglądam ten ściek bo jak widzę tą żenującą propagandę to mi się niedobrze robi
2
@BartqRKO Jedni sobie poradzą, drudzy nie. To jest poświęcenie na jakie ten rząd jest gotów.