ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 A ilu mniej więcej brakuje piłkarzy z podstawowej jedenastki?
0
Ten skład Włochów to jak nie rozumiem nie jest najmocniejszy? Jakieś kontuzje czy Włosi po prostu nieco odpuszczają LN?
1
@Bartunek A ja wprowadziłbym tu chaos. Wiadomo przecież, że chaos jest drabiną.
0
@liberos35 Kryminał może być. Ale ty masz na myśli jaki serial "Koben"? Takiego nie mogę niestety znaleźć, a może chodzi Ci o seriale na podstawie twórczość Cobena?
0
@Kurkmen A mnie zastanawia czy dostali wszyscy jak leci czy np. jak ktoś kto publicznie sprzeciwiał się rządowi to czy też dostał? Jeżeli nie to już jawna dyskryminacja i pokazanie, że jak na nich nie głosujesz to jesteś gorszym sortem.
0
@IronSanHybrid Oglądasz to Top Model? Ja dziś skakałem po kanałach i akurat trafiłem bo tak raczej nie mam z tym styczności. Te dwie brunetki całkiem całkiem :D
0
Znacie jakieś seriale podobne do Dark? Nie koniecznie musi to być taka sama tematyka. Bardziej mi chodzi o to żeby serial miał taką aurę tajemniczości i żeby podczas oglądania kombinować o co w tym wszystkim chodzi.
Ewentualnie może być jakiś film w tym stylu, ale na te długie jesienne wieczory lepszy byłby jednak serial :)
2
@NaFazieHitman Dokładnie, a w Szwecji chyba też spore wzrosty, widać że druga fala uderzy w nich z opóźnieniem
0
@Szczurini A mi to nawet pasuje. Jak Polak wygrywa na niemieckiej ziemi to zawsze jest mega satysfakcja :D A poza tym tam często mają fajne warunki, nie to co w Japonii.
3
@Majkel34 Teraz to chyba połowa by uciekła gdzie pieprz rośnie.
2
Właśnie spojrzałem na zegarek i jest 11:11. Szkoda, że mamy ten nieszczęsny 2020 a nie 2011 :D
6
@jeyx77x Kane nie ma podjazdu do Lewego obecnie.
0
@tobiasson92 Ale oni mieli już znacznie więcej dziennie, a teraz jest już w miarę stabilnie
1
@Adamski69 Bez przesady, MERS jest od dawna i pojedyncze przypadki się zdarzają. Nic nadzwyczajnego
0
@Coutinho007 Przy takiej długiej przerwie ciężko przewidzieć dokładny termin powrotu.
Może być to ciut wcześniej, ale może być też trochę później jak będą jakieś obawy itp.
1
@tobiasson92 Powyżej to ten kraj z kartonu się rozpadnie
1
@MESSIah16 Nie sądzę, żeby był już później taki pik zachorowań. Szacuje się, że teraz dziennie może zarażać się nawet ponad 100 tysięcy osób.
Przy następnej fali więc już jakaś część będzie miała to za sobą i to nieco spowolni rozprzestrzenianie wirusa.
Oczywiście nadal będzie daleko do końca tej epidemii, ale wydaje się, że nie będzie aż tak źle jak teraz gdzie cała służba zdrowia jest sparaliżowana.
0
@maroon Tu już nic nie ma sensu. Przy 25 tysiącach zarażeń i 40% pozytywnych wyników jesteśmy tak głęboko w d****, że chyba pozostało czekanie na cud
2
@NaFazieHitman Tyle lat czekania i wreszcie się doczekaliśmy.
Wreszcie jesteśmy najlepsi w czymś co jest popularne na całym świecie. Szkoda tylko, że w tym złym sensie.
Państwo z kartonu to nie było określenie na wyrost.
0
@Artsssfc A po co to komu?
1
@Criss18Barca Niestety, ale pandemia może namieszać. To nie sport drużynowy. Tutaj jak ktoś się zarazi to miesiąc pauzy może mu przekreślić sezon.
0
@Sztosik Dlaczego wszystko? Czytałem, że jak pójdzie sama szybka to nie trzeba ruszać wyświetlacza. Wystarczy zrobić refabrykację. Szczególnie, że mam AMOLED, a wszystkie wyświetlacze jakie patrzyłem to zamienniki
1
@FC1899Barca W poniedziałek też będzie mało, max jakieś 25 tysięcy. Zwyżka zawsze zaczyna się we wtorek, a od środy do soboty przeważnie jest mocny wystrzał.
2
@rado_Barca Rządu PiS-u to jakiś kabaret, ale nie to jest najsmutniejsze.
Najbardziej przeraża, że tak naprawdę w tym kraju nie ma na kogo głosować, albo komuchy, albo tak skrajna lewica, że trafilibyśmy z deszczu pod rynnę.
No bo niby kto ma szansę wygrać kolejne wybory? PO? Czyli też okaże się, że pamięć jest krótka bo za ich rządów afera poganiała aferę. A Polakami gardzili chyba jeszcze bardziej niż PiS.
0
@Sztosik Motorola Z3 Play
0
Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana zbitej szybki w telefonie? Chodzi mi o samą wymianę szybki ile koszt naprawy, szybkę sam bym kupił przez Allegro bo akurat jest za 40 zł więc wysyłka za free ze Smartem.
Niestety załatwiłem sobie telefon, na szczęście dotyk i wyświetlacz wyglądają na nie naruszone, ale pajęczynka na szybce jest dość spora i przeszkadza.
0
Mistrzostwo świata ten wolny :D
0
No i gitara, Bayern musi zacząć grać odważniej co powinno sprawić, że mecz będzie ciekawszy.
A jak przegrają to też fajnie bo zawsze im bardziej wyrównana Bundesliga tym lepiej
0
Takie spalone to dla mnie głupota, ale inaczej nie da sobie się tego interpretować.
To jest niestety ta gorsza strona VAR-u.
2
@Ascend to w listopadzie to dopiero będzie apogeum takich zgonów