ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@snake99 Co za porównanie. Braithwaite to chyba sam nie wie jak znalazł się w takim klubie jak Barca, a to że jest tu jedyną 9 i praktycznie musi grać to jedno wielkie XD
3
Jakby Najman pojechał na CN oglądać mecz to by powiedział "Tu nie ma żadnego Griezmanna".
0
A mówiłem, że bez Busiego i Messiego Barca będzie grała jak z nu...a nie czekaj.
2
Jak karny to tylko WIELKI CR7
0
XD Metr od bramki
0
Maryli nie będzie na Sylwestrze? Teraz to przyznaje, że naprawdę zaczynam się bać co się może wydarzyć tej nocy.
0
@Janiama Ale w obydwu seriach miał dobre warunki. Gdyby w pierwszej serii miał podobne warunki jak cała czołówka to ciekawe jakby wypadł.
1
@NeroTFP W dalszej część TCS to i tak nie ma dużego znaczenia bo będą skakać w parach.
0
Chyba Geiger
2
Geiger nie możesz. Chcę poczuć tą satysfakcję z Mazura Dąbrowskiego pomimo tego, że Polacy mieli w ogóle nie startować
2
Tylko Geiger może to odebrać Kamilowi.
6
Mamy to!!!!
0
Zaczyna mocniej wiać. Wielka głupota obniżać o 2 platformy, wystarczyłaby jedna, a najlepiej wcale.
3
Granerud może jeszcze to wygrać, tam były naprawdę nie aż tak duże różnice.
0
O 2 belki w dół. Mam tylko nadzieję, że nie zacznie znowu wiać w plecy bo z tego rozbiegu można przepaść.
5
Szkoda że Stękała nie wskoczył na 1 bo mam dziwne wrażenie, że to mogłoby dać podium.
0
@NaFazieHitman to najwięcej do tej pory? A zgonów ile teraz mają? Też jest wzrost skoro mają duże wzrosty zachorowań?
1
Mam tylko nadzieję, że nie pokombinują coś z belką za bardzo. Zazwyczaj jak to robią to później warunki się pogarszają.
0
Kubacki jak wygrał ma MŚ też był na 27 miejscu.
0
Jakby warunki się zmieniły to Ajzenbichla jeszcze się koło czołówki zakręci.
10
@BarcaInfo xD Mogliby się kiedyś spóźnić z wypłatą dla niego. Tak kilka razy najlepiej żeby zauważył, że coś nie gra
2
Ajeznbichla daleko, ale straci na notach, a zaraz obniżą i będą mieli punkty za belkę.
0
@jakub1906 On akurat ma sporą stratę, ale Geigera był nie lekceważył. W tym sezonie zaczął nierówno, ale Kamil podobnie. Niemiec rzadko odwala jakieś bardzo słabe skoki więc myślę, że będzie groźny. Do tego Kraft też na pewno będzie się kręcił w czołówce, a Granerud wcale nie ma jakiejś dużej straty, można to odrobić 1-2 skokami.
0
@Homeopata8989 Dokładnie zresztą jako jedyni zdobyli w tym okresie po 2 KK. Freund miał dobre 3 sezony z rzędu i myślę, że dalej prezentował by dobry poziom, ale u niego to kontuzje pokrzyżowały wszystko.
0
@MesQueUnClub96 Wąsacz to miałby szansę w całym turnieju gdyby wiało huraganowo pod narty. Już w Engelbergu wiało w plecy i odpadł. Norweg kompletnie nie radzi sobie przy mocnym tylnim wietrze.
3
@jakub1906 Mówić o TCS po 1 z 8 skoków to głupota. Już w Innsbrucku niektórzy potrafili tracić sporą przewagę jednym skokiem.
0
Widać, że przyciskało ich zaraz po wyjściu z progu. Jakikolwiek błąd przy wyjściu praktycznie przekreślał szanse na dobry skok.
1
Kamil dziś wszystkie 3 skoki które oddał były dobre. U Stocha w tym sezonie był trochę problem z regularnością. Jeżeli tylko skoczy to co mu się udawało wcześniej to będzie dobrze.
2
@kamilop Fajne skoki Kamila dzisiaj, ale trzeba poczekać bo on ostatnio właśnie na treningach i w kwalifikacjach skacze lepiej niż później w konkursach.
3
@NeroTFP Ja w sumie u Kamila też już nie liczę na jakieś seryjne podia czy zwycięstwa. Ale chciałbym żeby dobił do 40 zwycięstw i to jest moim zdaniem do zrobienia. Do tego jakiś medal MŚ albo IO i myślę, że sam Kamil chciałby już wtedy odstawić narty i zakończyć karierę ciągle będąc w czołówce.