ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Granulat, następnym razem Cię pokonam" ;)
2
@michal26 Jest jeszcze Klemens Murańka, a on ma dopiero 13 lat.
2
Już wiem czemu jest to prolog, a nie kwalifikacje. Po prostu zrobili tak, że dopuścili do konkursu wszystkich żeby ewentualne dyskwalifikacje nie sprawiły, że jutro będzie mniej niż 50 skoczków.
0
Nie długo to od razu będzie tylko 2 seria bo będzie 30 zawodników.
0
@amek555 Ale już były takie przypadki w tamtym sezonie i normalnie były kwalifikacje.
0
Czemu to jest jakiś prolog, a nie kwalifikacje?
5
@barteq Tak Cię to nie interesuje, że aż musiałeś się wypowiedzieć. Mnie jak coś naprawdę nie interesuje to wpuszczam jednym uchem, a wypuszcam drugim. Nie zadaję sobie trudu komentowania takich spraw bo zwyczajne szkoda czasu.
21
@tobiasson92 A no bo Ci z PO to w ogóle nie robili przekrętów i nie powinni zostać skazani ;)
3
@Showman Choć bardzo lubię Morgensterna to jednak Kamil indywidualnie osiągnął już sporo więcej i pod żadnym względem Morgi jest po prostu mniej utytulowany. Za to Austriak nadrobił sukcesami drużynowymi.
2
@Showman Fakt o tym nie pomyślałem, a w sumie może się to przecież wydarzyć.
16
Taka mała ciekawostka. W tym sezonie PŚ pozostało 17 konkursów, jak Kamil Stoch wygra wszystkie to będzie miał 55 wygranych i wskoczy na 1 miejsce w rankingu wszech czasów.
Do tego przy tylu zwycięstwach wygra Kryształową Kulę nawet jak Granerud zawsze będzie drugi.
To taka informacja dla tych którzy nie wiedzieli ;)
EDIT: Mała poprawka. Istnieje prawdopodobieństwo, że nawet jak Kamil wygra wszystkie konkursy to nie wygra KK ponieważ może wygrywać konkursy ex aequo z Granerudem. A więc aby zdobyć PŚ Kamil może być maksymalnie 3 razy ex aequo z Norwegiem.
2
@bixmix 11 lat kalendarzowych z rzędu z conajmniej jedynym zwycięstwem w PŚ.
Jako jedyny skoczek obronił tytuł mistrza olimpijskiego na dużym obiekcie.
Jak jeden z 3 zawodników wygrał wszystkie 4 konkursy TCS
Do tego wygrywał 5 razy w Zakopanym, jakby zrobił to po raz 6 to byłby jedynym zawodnikiem który wygrał tyle razy na jednym obiekcie.
2
@4cesc4 Nie jest to za ciekawy moment, ale zapowiada się że może być jeszcze gorzej z cenami https://www.google.com/amp/s/www.gry-online.pl/S013-amp.asp%3fID=127237
1
@NaFazieHitman Heh, to co się obecnie dzieje na świecie to moim zdaniem może być początek czegoś większego i w perspektywie kilku lat może być coraz więcej takich "rewolucji". Oby nie było tak, że jeszcze zatęsknimy za 2020
0
@mrboom Czemu beka? To był obrońca który ze względu na swój wzrost miał ciężko strzelić gola po stałym fragmencie. Do tego raczej bardzo sporadycznie podłączał się do akcji ofensywnych. Pamiętam jak kiedyś ładnie przyłożył z dystansu ale piłka trafiła w poprzeczkę
Większą beką to było np. to że Suarez zapomniał jak się strzela gole na wyjeździe w LM.
5
@Coutinho007 A gdzie znajdziesz takich Januszy biznesu jak Barca? Nawet 10 mln za niego nie dostaniemy, ja obstawiam jakieś 7-8 mln max
5
Cóż, coraz więcej różnego rodzaju protestów i takich obrazków jak te z USA. Do tego kryzys spowodowany pandemią będzie się pogłębiał
Oby w dłuższej perspektywie nie oznaczało to większych rewolucji i zmian geopolitycznych na świecie.
Chociaż kto wie czy co niektórzy właśnie do tego nie zmierzają.
0
@Kris_1993 Nie, to po dzisiejszym konkursie właśnie.
0
@lukaszbarca15 Kraft? Nie ma szans na PŚ on ma ledwo 125 pkt musiałby złapać formę życia, a to Kamil jest na fali wynoszącej. Austriak do 10 powinien na luzie się dostać i pewnie zakręci się około 3, ale ze Stochem i Granerudem będzie ciężko powalczyć.
0
@BarcaInfo O kur** Replitanin.
0
@TheNekro94 Moim zdaniem walka rozegra się między nimi. Ajzenbiśla spuchł, Geiger też różnie skacze i dużo punktów traci. Poza tym to nie widzę zawodnika który jest w czołówce PŚ i może nagle zacząć stawać na podium i odrabiać.
Jak Kamil będzie skakał tak jak na TCS to strata będzie maleć i Norweg będzie odczuwał coraz większą presję, a wtedy wszystko będzie możliwe.
2
@GadulkiGembulki Jak Stoch zdobędzie 3 PŚ to tak, na obecny moment jednak Adam wciąż ciut wyżej.
1
@RomanHoffer Nie, nikt nie wygrał. Ale to właśnie Kamil bije rekordy po 30 roku życia więc kto jak nie on?
PS. Osobiście wolałbym żeby Stoch wygrał 3 PŚ. Tyle zwycięstw(albo więcej) ma tylko 3 zawodników.
0
@Majkel34 Wtedy mimo wszystko Nykenen=Stoch i reszta za nimi.
1
Mam nadzieję, że to dopiero początek i Kamil wszedł na ten mistrzowski poziom jak z końcówki sezonu 17/18.
Jest jeszcze wiele do zdobycia w tym sezonie:
1.PŚ, Granerud ma już niecałe 300 pkt przewagi przy czym w 2 ostatnich konkursach stracił ponad 150 pkt. Wszystko jest możliwe.
2. MŚ w lutym. Przy takiej formie Polaków jest ogromna szansa na medale indywidualne i medal drużynowy.
3. Może przeskoczyć 40 zwycięstw w PŚ(obecnie 38) i wejść na 3 miejsce w klasyfikacji wszech czasów.
4.Może przekroczyć 80 miejsc na podium(obecnie 75) i wejść na 4 miejsce w klasyfikacji wszech czasów..
5. Może wygrać po raz 6 w Zakopanem i jako pierwszy skoczek w historii wygrać tyle razy na jednym obiekcie.
Do tego PŚ w lotach i Raw Air. Oczywiście wiadomo, że wygranie tego wszystkiego jest mało realne, ale myślę, że Kamil trochę osiągnięć wykreśli z tej listy.
7
Ostatnio Kamil wygrał o 12 pkt, dziś o ponad 20 pkt. Z konkursu na konkurs coraz lepiej to wygląda. Zdaje się, że Stoch wszedł na swój mistrzowski poziom. Tym bardziej, że dziś były równe warunki, a więc nie można mówić o żadnym przypadku czy niesprawiedliwości.
56
A najlepsze jest, że:
Stoch 3 TCS a CR7 0 TCS
A więc Stoch>CR7. Fakt nie opinia
0
Żyła to przed wywiadem już chyba spożył tego Złotego Bażantem, albo raczej całą skrzynkę
0
@MesQueUnClub96 Czyli ponad 80 pkt odrobine w PŚ :D
0
Który ostatecznie Granerud był dziś w konkursie?