10

W 2021 roku wygrywają tylko Polacy. To już pokazuje, że to będzie lepszy rok

0

@LonelyVEB Fakt u Norwega chu***o, ale stabilnie.

0

@AmigoBlancos Czyli te ich obliczenia na szybko były błędne?

0

@Pawel1980 Ale o MŚ w lotach zapomniałeś ;) I Fin miał 4 PŚ

0

Ale Graneruda musi boleć WIELKI KAMIL STOCH!!!

0

@mrboom A to jest na podium? Oglądam właśnie na Eurosporcie

1

4 wygrane w 5 lat. Polacy są Realem TCS

3

Aj Kamil przegrywał w TCS o 20.6, a dziś wygrał o 20.3 ależ było blis... a nie czekaj :D

54

139m i 140m ależ niestabilny ten Stoch.

0

Żyła ze Złotym Bażantem

0

@meteo100 Przegrał o 1.2 pkt. Chyba, że Geiger zepsuje, ale marne szanse.

1

Granerud już jest spalony. W kontekście PŚ to świetna informacja. Kamil ma szansę na kolejne odrobienie około 80 pkt, a więc strata nie będzie już jakaś ogromna

3

Cóż Dawid mocno zmniejszył swoje szanse na podium

1

@MesQueUnClub96 O Geigerze też się dużo mówiło po MŚ w lotach, a w Engelbergu to go nie było bo miał koronawirusa

4

Przed turniejem: Granerud 5 wygranych z rzędu
Podczas turnieju: 0 wygranych (najprawdopodobniej)

Przed turniejem: Najwięksi faworyci to Granerud i Geiger
Podczas turnieju: Zwycięzca Stoch (najprawdopodobniej)

Fajny ten TCS :D

1

@Sulimo Potwierdzam, zawsze tam oglądam :)

0

Swoją drogą Ajzenbiśla to jest skoczek którego kojarzę właśnie z wielu zepsutych skoków. On gdyby prowadził w takim TCS to by się wyłożył na ostatnim skoku.

0

@Qlewer


Film nie za wysokich lotów, ale jak się było w gimnazjum to człowieka takie coś bawiło ;)

1

A najlepsze jest to, że Granerud powiedział o Kamilu, że jest nie stabilny, a sam ostatnio skacze bardzo nie równo. Miał bum na początku sezonu, ale widać że Norweg zaczyna mieć problemy i już nie wszystkie skoki mu wychodzą.

0

@Qlewer Serio nie znasz legendarnego filmiku "Adama Małysza" na YT?

26

Teraz czekam na wywiad Graneruda w którym przyzna się, że jest p**a a nie skoczek.

2

Ale Kamil jest w gazie. Nie mam wątpliwości, że on znowu złapał tą mistrzowską formę. Także Granulat lepiej już teraz oddaj żółtą koszulkę

5

Widać, że Granerud jest sfrustrowany. Nie może się pogodzić z tym, że najprawdopodobniej nie wygra TCS. Mam wrażenie, że z konkursu na konkurs mu psycha siada

2

Haha to żeś wymyślił Panie Norweg. Dzięki temu pomysłowi Dawida nie wyprzedził

0

Dawid dobrze, ale chyba Geiger go wyprzedzi :(

6

Ajzenbiśla z konkursu na konkurs wydaje się wracać do swojej przeciętność. Do tego coraz więcej zepsutych skoków. Zaraz Kamil i Dawid go łykną w PŚ, że też ten Granulat miał tą serię zwycięstw i nastukał tych punktów.

6

Aj Gregor. Niestety zdarzają mu się takie skoki, widać że coś kompletnie zawalił

2

@michal26 Właśnie ja liczę, że dziś w obydwu skokach warunki będą równe i Stoch pokona Graneruda. Wtedy Norweg nie będzie mógł nawet wspomnieć o tym, że Kamil miał szczęście.

0

@Quavosk Do Kubackoego to "tylko" około 9 pkt tracił Geiger ;)

1

Geiger świetny skok, Dawid jak nie chce spaść z podium to musi skoczyć grubo ponad 130

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?