ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W 2021 roku wygrywają tylko Polacy. To już pokazuje, że to będzie lepszy rok
0
@LonelyVEB Fakt u Norwega chu***o, ale stabilnie.
0
@AmigoBlancos Czyli te ich obliczenia na szybko były błędne?
0
@Pawel1980 Ale o MŚ w lotach zapomniałeś ;) I Fin miał 4 PŚ
0
Ale Graneruda musi boleć WIELKI KAMIL STOCH!!!
0
@mrboom A to jest na podium? Oglądam właśnie na Eurosporcie
1
4 wygrane w 5 lat. Polacy są Realem TCS
3
Aj Kamil przegrywał w TCS o 20.6, a dziś wygrał o 20.3 ależ było blis... a nie czekaj :D
54
139m i 140m ależ niestabilny ten Stoch.
0
Żyła ze Złotym Bażantem
0
@meteo100 Przegrał o 1.2 pkt. Chyba, że Geiger zepsuje, ale marne szanse.
1
Granerud już jest spalony. W kontekście PŚ to świetna informacja. Kamil ma szansę na kolejne odrobienie około 80 pkt, a więc strata nie będzie już jakaś ogromna
3
Cóż Dawid mocno zmniejszył swoje szanse na podium
1
@MesQueUnClub96 O Geigerze też się dużo mówiło po MŚ w lotach, a w Engelbergu to go nie było bo miał koronawirusa
4
Przed turniejem: Granerud 5 wygranych z rzędu
Podczas turnieju: 0 wygranych (najprawdopodobniej)
Przed turniejem: Najwięksi faworyci to Granerud i Geiger
Podczas turnieju: Zwycięzca Stoch (najprawdopodobniej)
Fajny ten TCS :D
1
@Sulimo Potwierdzam, zawsze tam oglądam :)
0
Swoją drogą Ajzenbiśla to jest skoczek którego kojarzę właśnie z wielu zepsutych skoków. On gdyby prowadził w takim TCS to by się wyłożył na ostatnim skoku.
0
@Qlewer
Film nie za wysokich lotów, ale jak się było w gimnazjum to człowieka takie coś bawiło ;)
1
A najlepsze jest to, że Granerud powiedział o Kamilu, że jest nie stabilny, a sam ostatnio skacze bardzo nie równo. Miał bum na początku sezonu, ale widać że Norweg zaczyna mieć problemy i już nie wszystkie skoki mu wychodzą.
0
@Qlewer Serio nie znasz legendarnego filmiku "Adama Małysza" na YT?
26
Teraz czekam na wywiad Graneruda w którym przyzna się, że jest p**a a nie skoczek.
2
Ale Kamil jest w gazie. Nie mam wątpliwości, że on znowu złapał tą mistrzowską formę. Także Granulat lepiej już teraz oddaj żółtą koszulkę
5
Widać, że Granerud jest sfrustrowany. Nie może się pogodzić z tym, że najprawdopodobniej nie wygra TCS. Mam wrażenie, że z konkursu na konkurs mu psycha siada
2
Haha to żeś wymyślił Panie Norweg. Dzięki temu pomysłowi Dawida nie wyprzedził
0
Dawid dobrze, ale chyba Geiger go wyprzedzi :(
6
Ajzenbiśla z konkursu na konkurs wydaje się wracać do swojej przeciętność. Do tego coraz więcej zepsutych skoków. Zaraz Kamil i Dawid go łykną w PŚ, że też ten Granulat miał tą serię zwycięstw i nastukał tych punktów.
6
Aj Gregor. Niestety zdarzają mu się takie skoki, widać że coś kompletnie zawalił
2
@michal26 Właśnie ja liczę, że dziś w obydwu skokach warunki będą równe i Stoch pokona Graneruda. Wtedy Norweg nie będzie mógł nawet wspomnieć o tym, że Kamil miał szczęście.
0
@Quavosk Do Kubackoego to "tylko" około 9 pkt tracił Geiger ;)
1
Geiger świetny skok, Dawid jak nie chce spaść z podium to musi skoczyć grubo ponad 130