ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ja jeszcze nie widziałem żeby czołowy skoczek tak bardzo posypał się z konkursu na konkurs, że nie jest w stanie oddać nawet jednego w miarę dobrego skoku na 5 prób.
1
@Mario96w Poprawiłem, kajam się i przepraszam ;)
9
@Janiama Kamil sporo lepiej niż wczoraj. Oby jutro po 6 zwycięstwo w Zakopanem, a jak nie on to Stękała
3
Chyba tylko Austria może nam zagrozić. Ciekawe co jakby był Kraft. Pewnie byliby sporo bliżej do Nas.
0
@voetballer Jeszcze nie wiadomo czy będą w Zakopanem. W końcu będą jak na złość w Wiśle :D
5
Sato sam siebie policzkuje. To chyba ta japońska mentalność :D
3
Swoją drogą czy jak ktoś jest w formie jak Granerud to aż tak może nie podpasować skocznia? Granerud ma fatalne prędkości i skacze fatalnie.
Przeważnie jak zawodnik jest w gazie to skocznia mu nie robi różnicy.
6
Brawo Kamil. W tych warunkach fantastyczny skok. A Granerud ma tu ewidentnie problem i jak się do jutra nie ogarnie to może nie wejść do 2 serii.
1
Ciekawe jak Granerud i Stoch. Przy tym śniegu mogą mieć słabiutkie prędkości, a to od razu może spowodować bardzo słabe skoki.
1
@ClassicRock Nawet jeżeli tak to i nie to samo co jakby cała ekipa szła bez tlenu.
5
Jakby wysłać Najmana żeby sprawdził czy faktycznie zdobyli ten szczyt to pewnie by powiedział: "Ludzie przecież tu nikogo nie ma"
0
@dorkizos To skoro ten kto w zimie zdobędzie szczyt jako pierwszy jest najbardziej pamiętany to dlaczego żadna inna ekipa nie zrobiła tego wcześniej?
6
@dorkizos A kto zabroni tam wejść bez tlenu? Jeżeli komuś by się udało to myślę, że byłoby równie mocno nagłośnione. Tylko czy to jest w ogóle możliwe?
12
@mcsarna Z jednej strony tak, a z drugiej świat bez takich ludzi byłby nudny. Nikt przecież nie zmusza ich żeby tam wchodzili.
0
Na jakim kanale jest transmisja ze szczytu?
2
@Tomek54321 Nie znam się na tym, ale z całym szacunkiem to na tej wysokości i przy zmęczeniu to może trochę potrwać. Zobacz ile czasu temu mieli 200 metrów do zdobycia, a im wyżej tym trudniej.
3
@barcelonaLM Pewnie ich plan wygląda tak:
-Mamy 200 metrów do szczytu, ale nie zdążymy go zdobyć przed zmrokiem. Co robimy?
-Wchodzimy.
-Ale co z zejściem, jaki mamy plan?
-Ch*j, jakoś to będzie.
22
@Tomek54321 A wiesz, że to nie jest spacer po chodniku?
1
@Chaoss Na polityce też się większość w tym kraju i na La Rambli nie zna, a jednak mnóstwo tu takich dyskusji :D A co do wyprawy na K2 to też się nie znam i w sumie praktycznie się tym nie interesuje, ale fajnie że są takie dyskusje bo to raczej dość wyjątkowa sytuacja to zdobycie tego K2 zimą.
0
A ja mam pytanie. Jak oni sprawdzają czy ktoś idzie z tlenem czy bez? Teoretycznie ta ekipa idzie z tlenem i wszyscy o tym wiedzą. Ale gdyby szli bez tlenu i tak twierdzili to jak sprawdzić czy faktycznie tak było?
7
@Abominacja Ale co ma do tego to, że wyjdzie za 25 lat i nie będzie przystosowany do życia? To w takim razie osób w wieku 15-20 lat nie powinno się skazywać na karę powyżej 15 lat więzienia bo jak wyjdą to nie będzie potrafili ogarnąć życia?
W przypadku tak okrutnych zbrodni jak ta to moim zdaniem 6 lat w ośrodku dla nieletnich to jednak bardzo marna ta resocjalizacja. Z psychiką tego chłopaka musi być coś mocno nie tak i szczerze wątpię, że wyjdzie na ludzi. Oby tylko więcej nikogo w swoim życiu nie skrzywdził.
13
@Abominacja Gdyby on ją popchnął niefortunnie i zabił to można mówić o błędzie. Ale zadanie wielu ciosów nożem to wynik tego, że chłopak pobłądził? Posiedzi sobie w ośrodku dla nieletnich, zrozumie swój błąd i następnym razem łaskawie zada tylko jeden cios.
Gdyby ktoś w twoim życiu skrzywdził w taki sposób bliską dla ciebie osobę bo "pobłądził" to wtedy też byłbyś tak wyrozumiały?
45
@Abominacja Błąd? Kilka ciosów nożem i podcięte gardło to błąd? To jest okrutna i świadoma zbrodnia. Wybacz, ale taki czyn w wieku 15 lat to jest coś strasznego , osoba w takim wieku już ma świadomość i wie co robi, nie róbcie z niego jakiegoś zagubionego nastolatka co sobie z problemami nie poradził.
Do tego chłopak po wszystkim jak gdyby nigdy nic pomagał w poszukiwaniach i wygląda, że nawet nie dał tego po sobie poznać. Więc nawet się nie przejął, dla mnie to zwyrodnialec i ktoś taki na pewno nie powinien wyjść na wolność w wieku 21 lat
10
Co do zabójstwa tej 13-latki przez tego 15-latka to ta sprawa pokazuje jak nie idealne są przepisy. Umowny wiek w którym można być sądzony jako dorosły rozumiem, ale nie wiem dlaczego w tych przepisach nie ma dodane nic o zbrodniach ze szczególnym okrucieństwem. To zabójstwo takie jest i moim zdaniem nieważne, że brakowało mu dnia do 15 lat, nawet jakby brakowało mu pół roku to powinien być przepis, że w szczególnych przypadkach taka osoba może być sądzona jako dorosły.
A tak ten zwyrodnialec przez to, że brakowało mu jednego dnia do 15 lat nie dostanie kary adekwatnej do swojego czynu.
5
Skakam sobie po kanałach i na SuperPolsacie jest konkurs Miss Polski Nastolatek 2020. No i generalnie w większości mocno przeciętne te nastolatki. To do mojego liceum chodziło na pewno kilka ładniejszych dziewczyn od niektórych kandydatek.
A i całą tą galę prowadzi nie kto inny jak Krzysio Ibisz, najbardziej rozpoznawalny nastolatek w Polsce.
0
@MESSIah16 Dokładnie. To nie MŚ, że jak Granerud zawali to będzie jakaś tragedia. Chłop im wygrał MŚ w lotach to nie można go wyrzucać z drużyny bo mu słabiej w treningach poszło. A poza tym on potrzebuje jeszcze poskakać żeby być może lepiej poczuć tą skocznię. Jakby nie skakał w druzynówce to zostałby mu jeden skok w serii próbnej przed niedzielnym konkursem
2
@Bobo25 Ma to sens ;)
2
@Janiama Z Kamilem o tyle słabo to wygląda, że on zawsze dobrze sobie radził w Zakopanem nawet jak mu słabiej szło. W tym sezonie idzie mu dobrze, a więc te dzisiejsze skoki dosyć słabe
5
Stoch i Granerud oddali po 3 skoki. Wszystkie próby były bardzo podobne, czyli przeciętne albo wręcz fatalne w przypadku Graneruda.
Dosyć dziwna sytuacja biorąc pod uwagę, że to są zawodnicy którzy ostatnio skakali bardzo dobrze
0
Mam pytanie. Czy Najman kiedykolwiek wygrał walkę z jakimś sensownym przeciwnikiem? Z tego co ja pamiętam to on zawsze przegrywał, w sumie jest jedynym z najlepszych specjalistów od przegrywanie na różne sposoby.