ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero dziś obejrzałem skok Murańki i moim zdaniem Małysz to skoczył wtedy dalej. Teraz to była świetna odległość, ale przy skoku Adasia było widać, że on przeskoczył skocznie.
Zresztą jak się spojrzy na rekord Stocha z Saporro to on wtedy lądował na wypuszczeniu i tam chyba już nie da się dalej ustać.
A w Wilingen da się wylądować dalej niż Murańka i właśnie Małysz lądował na większym wyplaszczeniu. Wtedy pewnie nie spodziewali się, że ktoś może tam dolecieć i mierzyli na oko.
0
@priest9999 Hmm za Pepa 1-3 z Interem czy 0-1 z Chelsea to też były słabe mecze. Mistrzami wyjazdów w LM to my nigdy nie byliśmy
3
@JimMorrisonFCB Kamil zazwyczaj dużo lepiej skacze w konkursach niż w skokach próbnych i myślę, że jutro będzie dużo lepiej niż dziś, ale mimo wszystko widać po nim, że znowu coś mu w tych skokach nie wychodzi.
0
@michal26 Małysz wtedy przeskoczył zdecydowanie tą skocznię i myślę, że to mogło być dalej niż to 151,5 m ale chyba zmierzyli tak na odwal się.
17
Coś z Kamilem się stało od Titisee, znowu ma fatalne prędkości. Oczywiście wiadomo, że nie można od niego co oczekiwać, że będzie ciągle w czołówce, ale Stoch po 3 zwycięstwach z rzędu nagle stał się zawodnikiem skaczącym na poziomie drugiej dziesiątki.
1
Wyrok Trybunału? Trochę protestów i znowu wszyscy zapomną. JK już to przerobił i wie, że rządowi nic nie grozi. A kolejne wybory za 3 lata więc jeszcze mnóstwo tematów będzie wałkowanych i ten zniknie gdzieś między nimi.
0
@MaziFCB To akurat znam. Pierwszy sezon genialny :)
0
Jakie są według was najlepsze seriale z poszukiwaniem porywacza albo mordercy? Dla mnie świetne było The Killing i raczej oglądałem wszystko co lepsze z tego gatunku, ale może ktoś rzuci jakąś pozycję której nie znam.
5
Podwyżka za podwyżką. Śmieci, prąd, podatek cukrowy, wiele podstawowych produktów, wszystko drożeje.
Siostra stawia dom i to jak zdrożały materiały budowlane(a w szczególności stal) to jest jakiś kosmos.
No cóż rok 2020 był fatalny, ale konsekwencje tego wszystkiego to nasze portfele jeszcze długo będą odczuwać.
3
Granerud przegrał, ale trzeba przyznać, że odległościowo to jego dzisiejsze skoki to były w innej lidze. PŚ wygra bo po protu z tyłu nie ma równego i mocnego zawodnika, a przewagę ma nie małą. No chyba, że będą jakieś zawirowania z koronawirusem.
1
Z Kamilem trochę dziwna sytuacja. Od Engelbergu do Titisee w bardzo dobrej formie i cały czas był w czołówce. Kompletnie nie wyszedł mu drugi konkurs w Titisee i od tej pory jakby całkowicie utracił swój błysk. W Zakopanem i w Lahti skacze dobrze, ale bez żadnych rewelacji, a akurat te skocznie bardzo lubi
Wiadomo, że Stoch ma swoje lata i ciężko aby non stop był w czołówce, ale po prostu zastawia mnie skąd tak coś się zmieniło z konkursu na konkurs. Zresztą to dotyczy całej kadry bo od drugiego konkursu w Titisee bez rewelacji, a wcześniej nasi nie schodzili z podium, a często było 2 naszych w trójce.
3
U Kubackiego to można powiedzieć, że wrócił stary Dawid. Mocno ściąga go na prawo, a do tego wysoki lot i lądowanie z wysoka.
2
https://www.facebook.com/watch/?v=792657041317019
Ach ten Mateja. W pierwszej serii najlepszy skok, a w drugiej serii najgorszy :D Ja jednak chciałem zwrócić uwagę na coś innego. Na noty Ahonena, a w szczególności Funakiego w pierwszej serii. Owszem Japończyk skakał pięknie stylowo, ale weźmy takiego Kamila w tych konkursach które wygrywał w tym sezonie. Skoki w fenomenalnym stylu, a 20 tylko pojedyncze. Ja czasami sam się zastanawiam co musiałby zrobić taki Stoch czy Kraft aby dostać same 20? Obydwaj w locie niemal posągowa postawa, bardzo dobrze zaznaczane telemarki, jeżeli oni czasami dostają 18,5 czy 19 za swoje skoki to taki Geiger czy Granerud powinni dostać co najwyżej 17 za te ich udawane telemarki.
1
@Krychaaa10 No w sumie jak pomyślę...to nie.
0
@DonMatteo901 Aha, czyli zatrudniono Brzęczka ale nikt nie spodziewał się, że awansujemy na Euro. To po co go zatrudniono?
0
W tym kraju nawet podczas rejestracji na szczepienie są jaja :D
0
@stone80 Jakby nikt nie okazywał zainteresowania Najmanem to nie mógłbym się pośmiać z jego kolejnych porażek :D
0
@Mocher91 Gdyby z Hiszpanią był remis to nasze szanse byłby naprawdę całkiem całkiem.
1
@MesQueUnClub96 A przy Brzęczku też mu ufałeś? :D
0
@pele1282 I to jest prawdziwy Polak który dzielnie bronił Jasnej Góry przed lewackimi faszystami którzy chcieli zniszczyć Polskę. "Szanujesz"plusujesz :D
5
Zagraniczny trener, teraz to już na pewno wygramy Euro :) A tak serio, to z Nawałką wypaliło, ze Smudą, Fornalikiem, Brzęczkiem była tragedia. To, żeby nie brać nikogo z naszego podwórka to dobra decyzja, a czy ten kandydat okaże się dobry? Nie mam pojęcia, trzeba też zrozumieć, że na trenera z lepszym nazwiskiem i dorobkiem trenerskim raczej nie było nas stać. A czy z tej półki dało się zakontraktować kogoś lepszego to tylko gdybanie, a przecież trener z lepszym CV nie jest od razu żadnym gwarantem sukcesu.
0
Jeszcze parę lat temu jak Real i Atletico odpadały z PK to Barca miała prostą drogę do finału i zazwyczaj wygrywała to trofeum albo chociaż dochodziła do finału. Teraz nic nie jest pewne, w zasadzie nie zdziwiłbym się zbytnio gdybyśmy odpadli.
Faktem jest, że do takich niespodzianek przyczyniła się zmiana formuły, kiedyś można było odrobić straty w rewanżu. Ale mi ta zmiana nie przeszkadza, kiedy były dwumecze to nagromadzenie spotkań w styczniu było zbyt duże. W tym sezonie gdzie kalendarz i tak jest mocno napięty to ciężko byłoby to upchać.
4
@tomek8756 Jakbym miał wybrać jedną to Walter White
6
Powiem wam, że nigdy nie oglądałem Hejt Parku z Najmanem i wczoraj to nadrobiłem. Koleś przez 2 godziny się trudził żeby przekonać jaki to on nie jest ważny w tym Fame MMA, jak to ma wielu młodych fanów którzy go szczerze podziwiają(xD). A potem odwalił takie coś, że sam pokazał, że on nie jest nawet w minimalnym stopniu poważnym człowiekiem. Problem tylko w tym, że on chyba jednak myśli, że jest poważny.
0
@jakub1906 Dlaczego żartuję? Myślę, że on powinien jeszcze dostać tą szansę i zostać.
0
@tmQbassive Absolutnie out? :D
0
To co Dolezal out, czy jeszcze dalibyście mu szansę? ;)
0
Chyba lądowaniem przegrał Lanisek
0
Stękała to jednak jeszcze nie to.
5
Joju z konkursu na konkurs coraz lepiej wygląda. Myślę, że na MŚ może być już w takiej dyspozycji żeby walczyć o medale.