ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Sulimo To "wkrótce" to może być za miesiąc, a równie dobrze za 1000 lat. My postrzegany czas przez pryzmat długości naszego życia, a więc najprawdopodobniej żaden tu z obecnych nie doczeka wybuchu super wulkanu.
2
Wynik 5:2 w dwumeczu to spora strata, ale zadecydowała fatalna druga połowa na Camp Nou. Oczywiście w kontekście całego dwumeczu to PSG było lepsze, ale to nie tak, że oni byli poza zasięgiem. Dembele w obydwu meczach miał wiele dogodnych sytuacji, ale jego wykończenie jest na fatalnym poziomie, do tego doszedł nie strzelony karny. PSG można było ograć, to nie Bayern z zeszłego sezonu.
Mimo wszystko po wczorajszym meczu jest we mnie optymizm, na LM i tak mało kto liczył, a w lidze sytuacja jest jeszcze nie najgorsza i myślę, że powalczymy do końca o dublet. Biorąc pod uwagę to jakie były nastroje 3 miesiące temu to byłoby osiągniecie na miarę trypletu z 2009 czy 2015.
0
https://m.facebook.com/kingoffootballus/videos/1398114833581978/
Obyśmy od dziś mieli podobny moment do wspominania. Sytuacja jest trudniejsza niż wtedy, ale nadzieja zawsze umiera ostatnia.
0
W LM to myślę, że CR7 i Messi już nie dołożą jakoś dużo bramek. Wszystko by zależało do jakich klubów mogą ewentualnie trafić jakby odeszli. Ale w ich obecnych zespołach to mogą nastrzelać coś w fazie grupowej, w fazie pucharowej już im nie będzie tak łatwo bo tam rywale sporo trudniejsi.
1
@JimMorrisonFCB A ja mocno staram się być takim człowiekiem, ale na kościół i wszystko co z nim związane mam wywalone. Pewnie według większości księży będę się palił w piekle i będę na zawsze potępiony.
Kościół jako instytucja musi zachęcać ludzi do przynależności do ich struktur bo w innym przypadku by nie przetrwali, pieniądze z nieba im nie spadną.
0
@Sulimo Ja raz na jakiś czas lubię wypić Somersby o smaku Mango.
3
@Majkel34 Dla mnie śmieszne jest w ogóle to, że człowiek do zbawienia musi chodzić do kościoła i wyklepywać jakieś formułki. O codziennej modlitwie czyli wyklepywaniu kolejnych formułek nie wspominając.
Kościół nie uczy Cię jak być dobrym człowiekiem, a jak być dobrym katolikiem. Tyle tylko, że znam sporo osób którzy są zawziętymi katolikami, a wiem że to są po prostu w głębi źli i podli ludzie.
Jeżeli naprawdę bylibyśmy w racjonalny sposób rozliczani z naszych czynów to żadne klepanie formułek nie jest potrzebne.
1
@Transu96 Dlaczego? Atletico nie ma aż takiej dużej przewagi :D
6
12 kolejek i bezpośredni mecz z Atletico. Wszystko może się jeszcze zdarzyć. Najważniejsze, że pojawiła się nadzieja i jest o co grać. TOP 4 też wydaje się już praktycznie zapewnione więc jak dla mnie to zapowiada się, że ten sezon będzie fajny nawet jak skończy się bez żadnego trofeum.
0
Nie mogłem wczoraj oglądać meczu. Jak zagraliśmy? Było jakieś zagrożenie, że nie wygramy czy raczej mecz był w miarę pod kontrolą? Kto się najbardziej wyróżniał, a kto zagrał słabo?
0
@Kamiloza91 Głównie miałem na myśli to, że gole na pustaka i z karnego. W stylu wielkiego CR7. A już tak zupełnie na poważnie to Lewy jest najstabilniejszym zawodnikiem ostatnich 2-3 sezonów
3
Lewy to obecnie jest maszyna, godnie zastąpił wielkiego CR7 :D
0
@Admin030 Kamil w 2018 nie utrzymał 2 miejsca dla Polski na IO, dał się wyprzedzić Wellingerowi. A przecież Stoch był wtedy w świetnej formie. Moim zdaniem na końcu zawsze powinien skakać najmocniejszy, a na ten moment to jest Żyła. A czy coś by to dało to tylko gdybanie, może gdyby Dawid nie czuł presji to skakałby lepiej, a Piotrek jest w formie i nie robi mu to różnicy.
0
@michal26 Z tym Stękałą nieźle to trochę na wyrost. Trochę metrów brakło w pierwszym skoku.
1
Tak jak myślałem, każdy z tych 3 zawodników skoczył na swoim poziomie, i biorąc to pod uwagę kończymy z brązem. Niespodzianką byłoby gdyby Dawid to utrzymał
2
Aj Kraft mocno, Dawid musi skoczyć co najmniej 130, a może i więcej bo on zawsze traci na notach
0
Wygląda to fajnie, ale jeżeli Dawid nie skoczy świetnie to może się skończyć na 3 miejscu. Gdyby Żyła skakał ostatni to wydaje mi się, że dałby radę, a Dawidowi trochę brakuje w tych skokach.
0
W skokach znów to samo, ta trójka co zawsze skacze dobrze, a brak czwartego który dołożył by kilka metrów. Różni się przewijali, Hula, Wolny, Zniszczoł i podczas PŚ potrafili skakać świetnie ale na MŚ zawsze trochę brakowało ich metrów. Jedynie jak Kot był w formie i był czwartym to udało się zdobyć złoto.
Jakby w drużynówce skakało po 3 zawodników to mielibyśmy więcej złotych medali, ale jest jak jest i można tylko gdybać co by było gdyby.
3
Żyłe przekręcili. Jak przy tym śniegu skoczyć tak daleko i wylądować dobrze? Co z tego, że wiatr ale oddał najdłuższy skok konkursu i to za mało na zawodnika który skoczył mniej o 5m.
1
Bez sensu. Żyła miał przy tym śniegu wylądować na 140m
0
@barcamember Gdzie on wylądował :D
0
Kubacki po prostu psuje wiatr. W pierwszej serii pokazywało z tyłu i teraz też.
0
Czemu w pierwszej serii Kazach był sędzią, a teraz jest Polak?
0
Stoch bez niespodzianki, od początku nie szło mu treningach i widać po Kamilu, że sam nie wie co jest nie tak.
0
Wydawało się przed mistrzostwami, że Kobayashi powalczy o medal, ale niestety znowu nie tym razem.
0
Świetnie Kraft, będzie na pewno wysoko po pierwszej serii. Pewnie będzie nawet pierwszy
1
@arraco Przykro mi stary, ale musisz jeszcze wytrzymać te 2 tygodnie. Chcesz żebyśmy tu mieli drugie Włochy? :D
5
@Denver W sumie bez zmian, no może tylko trochę plecy bolą od tego ciągłego odsuwania ciał z chodników.
0
Nie mogłem wczoraj oglądać i obejrzałem rano skrót. Ten awans to taki trochę jak wygrane Realu kiedy wygrywali LM. Gol w doliczonym czasie i brak zasłużonego karnego dla rywala w dogrywce :D A poza tym to naprawdę super, że udało się awansować. Poprawi to nieco nastroje w drużynie bo pojawiła się ogromna szansa na jakieś trofeum w tym sezonie. LM już jest pogrzebana, ale w lidze możemy próbować walczyć do końca.
3
Teraz dopiero przeczytałem info, że Granerud ma koronawirusa. Pomimo fantastycznego sezonu będzie więc można powiedzieć, że Norweg wygra "tylko" PŚ. A kto wie czy kiedykolwiek powtórzy mu się taki sezon, śmiem mocno wątpić. Bardzo szkoda, nie przepadam z Norwegiem, ale ma ogromnego pecha, że nawet nie będzie miał szans na rywalizację.