0

Ja już w grudniu przestałem liczyć na tytuł, ale późniejsza świetna seria sprawiła, że znów pojawiło się światełko w tunelu. Atletico spuchło i okazało się, że znów wszystko jest w nogach piłkarzy Barcy. Jednak za dużo jest takich meczy jak ten. Nie potrafimy ograć silnych rywali, nie potrafimy wygrywać tak ważnych meczy jak ten. Real i Atletico grają w kratkę tak jak my, ale w bezpośrednich starciach okazali się lepsi i będzie naprawdę ciężko.

0

@tomono Ta tarcza to w wielu przypadkach jest taka farsa, że szkoda gadać. Sam pracuje w firmie która przytuliła ogromne pieniądze, co prawda zostały one wydane na rozwój firmy, ale problem w tym, że ja nie zauważyłem żeby pandemia miała jakieś negatywne skutki na nasze obroty, a nasza branża funkcjonowała cały czas normalnie.
A więc jak to często bywa pieniądze dostali nie Ci którzy naprawdę ich potrzebowali, a Ci co potrafią kombinować.

2

@Kwasiak98 Dokładnie. Pep to świetny trener i pewnie robił by robotę i w mniejszym klubie, ale raz, że pieniądze mniejsze, a dwa to skoro chcą go najlepsi to po co iść do "średniaka"? On nic nikomu nie musi udowadniać.

5

Ten sezon La Ligi przypomina mi nieco sezon 13/14. Wtedy też Barca Atletico i Real mieli do końca szanse na mistrzostwo, ale pod koniec sezonu tak masowo tracili pkt, że sytuacja zmieniła się z kolejki na kolejkę. My w tym sezonie dwa razy przegraliśmy z Real i raz z Atletico, a i tak jesteśmy w najlepszej sytuacji bo wystarczy nam remis z Atletico jak wygramy pozostałe mecze. Myślę jednak, że jeszcze każdy potraci punkty

36

Barca pomimo wielu porażek, przegrania dwóch El Clasico i przegrania meczu z Atletico wciąż ma prostą drogę do mistrzostwa. Mamy zwyczajnie farta, że rywale wciąż tracą punkty, jeżeli nie zdobędziemy mistrzostwa to po prostu nie zasłużyliśmy, zbyt wiele kluczowych spotkań już przegraliśmy. Czas wygrywać albo pożegnać się z majstrem.

1

Z tą Superligą to jedno wielkie xD. Spodziewałem się, że to taki straszak dla UEFY żeby wyrwać więcej kasy, ale nie myślałem, że pomysł po 3 dniach padnie :D


4

Serio myślicie, że oni wywalą jakiekolwiek kluby z tej edycji LM? Przecież to byłaby kompromitacja jakby UEFA posunęła się do czegoś takiego.

1

@MesQueUnClub96 Kontuzje tak, ale nie "kwarantanna" z powodu pseudo wirusa którego 90% piłkarzy przechodzi tak łagodnie, że nawet o tym nie wiedzą.

1

@PatrychoO No ale z kim? Między sobą? Dwumecze Ajaxu z Realem, Juventusem czy Totkami to były super widowiska i Ajax który miał sezon życia stworzył wspaniałą historię mimo, że ostatecznie nie doszli do finału. Taka Roma wyrzucając nas z LM i goniąc Liverpool też grała dużo lepiej niż większość wielkich klubów.
A poza tym to po co Polska jeździ na MŚ czy ME? I tak nie mamy szans na wygraną, niech tam grają tylko zdecydowanie najlepsi, a my zawsze grajmy z zespołami na naszym poziomie. Nie znudziłoby Ci się to?
Do tego w LM w ostatnich latach i tak wiele par się powtarza i ciągle grają ze sobą. W Superlidze non stop będzie to samo, a LM przynajmniej dawała jakąś szansę na trochę świeżości.

2

@PatrychoO Czyli w LM nadal mają grać kluby który będą grały w Superlidze? To ile tych meczy będzie w sezonie? 80? Kluby takie jak Ajax, Atalanta itp. prezentowały ładny i ofensywny futbol, a ich mecze oglądało się fenomenalnie. Te starcia gigantów często są dużo nudniejsze i usypiające.

1

LM ma to do siebie, że bardzo często jakiś mniejszy zespół zaskakuje i bardzo miesza w tych rozgrywkach. Choćby taki Ajax, Atalanta, wcześniej Roma, Monaco czy Borussia. A w tej Superlidze będą grali sami giganci i trochę będzie brakować takich czarnych koni.

1

@ObiektywnyKibic121 Przecież LM wygra Real. Wy macie jeszcze jakieś wątpliwości?

1

@ElPonczato A przecież każdy wie, że zmieściliby się obydwoje, ewentualnie mogli się wymieniać na tych drzwiach. Chyba go nie kochała aż tak jak mówiła :D

10

107 lat temu z nocy z 14 na 15 kwietnia zatonął Titanic. Pewnie większość nie wie, ale w 1997 roku powstał film o tym wydarzeniu, reżyserem był James Cameron, a Celine Dion zaśpiewała My Heart Will Go On :D

0

@Encore Chyba faktycznie postawiłbym na tego Aragorna. Fajne postacie Gandalfa, Theodena czy Erlonda to za mało. Aragorn obok Froda był główną postacią tej trylogii i spisał się rewelacyjnie.

2

@nieprzysiadalnosc A niech zostaje. Po co nam 30-latek z ogromną pensją który dodatkowy jest "niedostępny" kiedy jego siostra ma urodziny?

0

@BARCA_FOR_EVER "Gdyby" Jakoś przez tyle lat nie mogą udowodnić. Gdyby przyleciało Ufo i wysiedli z niego kosmici to uwierzyłbym w obce cywilizacje, ale jakoś na razie nie przylatują.

0

Jaka podwyżka, może frytki jeszcze do tego? Gość gra pierwszy w miarę kompletny sezon bo wcześniej trzeba było tylko dokładać na jego leczenie, a teraz nagle chce podwyżki? Żeby jeszcze odpalił i grał naprawdę świetnie, a on gra po prostu przeciętnie.

0

Teraz to już jestem niemal pewien, że Real wygra LM.

0

@xBoMBoWiECx City to i tak się obsra metr przed kiblem. Już prędzej Real to wygra niż to City

1

@Rewolucja123 A ja myślę, że jeszcze każdy z trzech zespołów potknie się na meczach z kimś innym.

5

Przed meczem: "Barcelona wygra wszystko, do końca i zdobędzie majstra. Powinniśmy zagrać bardziej rezerwowym składem"
W trakcie meczu: "Nie zależy im na mistrzostwie, nic z tego nie będzie"

1

@Vebrol powinien ;)

3

@Rust_Cohle O czym ty piszesz? Przecież Paryż zgarnie mistrza w tej śmiesznej lidze.

0

Ja obawiam się, że Rosja może chcieć wyciągnąć rękę po wschodnią Ukrainę. Europa jest zdestabilizowana przez pandemię. Nikt nie zareaguje w jakiś zdecydowany sposób, postraszą ich sankcjami itp.
Oby to było tylko takie prężenie muskułów na pokaz i skończyło się jak zwykle na straszeniu.

0

@mikiiki Argentynie przecież :D

1

Pewnie się gówno znam, ale od lat zastanawiam się czemu oni nie dograją lig i pucharów szybciej i w połowie maja na kadrę.
To miałoby sens, nikt by nie cierpiał, że piłkarz któremu płacą wrócił z kontuzją itp.

2

A więc wirus FIFA najprawdopodobniej zabierze Lewemu rekord goli w Bundeslidze. Nigdy nic mnie tak nie denerwowało jak wiosenne zgrupowania, jesienią to jest jeszcze trochę inaczej ale wiosną to już zaczyna się decydująca walka o tytuły i już niejednokrotnie zespoły które grały świetnie po przerwie łapały zadyszkę.

1

Te nowe stroje to są jakieś jaja. Poziome pasy czy kratka były trochę kontrowersyjne, ale chociaż nie wyglądały źle.
A ten projekt na pierwszy rzut oka nie podoba się niemal nikomu. Nie rozumiem czemu na siłę to aż tak udziwniają.

14

@Barca1992 To tylko pokazuje, że to szaleństwo jeszcze długo się nie skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?