SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh jedyny plus jest taki, że nasi starają się strzelić jako 1 bramkę... zwykle uruchamiali się dopiero po stracie gola.
0
Suarez nawet na farcie nie strzeli gola... peszek :)
0
O wchodzi nasz "Rasiak" pomocy :) To żadna ofensywna zmiana bo Ivan potrafi grać tylko do tyłu....
0
Z Pedro i Roberto :)
0
Liverpool potrzebował kasy a my nie potrzebowaliśmy świetnego piłkarza :)
0
Wiecie co szczerze to nie chciałbym, żeby Barca na farcie uratowała pkt... może to nareszcie otworzy oczy socios i kibiców, że jest problem. Bo jak wygramy na farcie to zarząd i Lucho znów będą udawać, że nic się nie stało a się dzieje....
0
Pique ale nas wyratował... a ja się pytam gdzie są i co działają nasze niby "wzmocnienia" lepsze bo jak na razie wygląda, że sprzedaliśmy swoich najlepszych piłkarzy a Liverpool, Arsenal i Sevilla zrobiły na nas interes życia
1
Suarez.... ahahah co się zrobiło z gościem... Pisałem, że jeszcze zapłaczecie za harówką Alexisa :) Teraz to nawet Neymar nie pomaga....
0
Rasiaka już mamy tylko z Chorwacji i podaje się za ofensywnego pomocnika....
0
Przyspieszą jak stracą bramkę :) Tak już jest od 2-3 sezonów jak nie idzie
0
Już miał 2 setki, które dały 2 pudła więc lepiej niech podaje...
0
Bo w Anglii ładował po 3 gole beniaminkom i nie od dziś wiadomo, że na wyspach gra jest bardziej otwarta. Jedyne gole Suareza przeciwko topowi BPL to chyba tylko Man Utd (w kryzysie i z Moysesem na ławce) i Everton
0
Od Alvesa to nawet Jasiek Mela by lepiej zagrał :D
2
Słabi dzisiaj jesteśmy. Wszystko na stojąco, słaby pressing a z Valencii każdy zapierdziela aż miło bo widać, że dają z siebie wszystko. Obrona pogubiona, głupie straty, nałapali kartek. Z pomocy tylko Masche się stara. Busi standardowo padaka a Xaviemu nic nie ujmując ale na takiej pozycji jak dzisiaj gra to tam powinien być ktoś bardziej wybiegany i zwrotniejszy z lepszym dryblingiem (ahh marzy się Reus/Eriksen/Coutinho). W ataku cała 3 stoi a o setce Suareza nawet nie chcę mówić (wystarczy zobaczyć jak ostatnio gra Aguero, jak nie gole to asysty i od początku pisałem, że Sergio A. to byłby dla nas lepszy wybór). Stałe fragmenty znów oddajemy za darmo to po co je wykonywać ? Remis to dzisiaj max
0
Tylko przez tą jedną część sezonu potrafił nabić double-double w asystach i golach, był 3 najlepszym zawodnikiem sezonu w Barcy (1 Messi, 2 Alexis) a takiego dorobku Rakitić nie zdobędzie nawet do końca obecnego sezonu :)
0
I co zagrał ledwo jedną całą połowę gdzie miał parę kontaktów z piłką do tyłu a w drugiej stał jak całą drużyna i to miałem zobaczyć ? W tym meczu ani 1 celnego strzału na bramkę nie oddaliśmy. A ja chciałbym go zobaczyć cały mecz, w grze do przodu, zobaczyć jakie ma pomysły w ataku i czy ma więcej oleju w głowie niż Alves
3
Od początku października nic nie gra. We wrześniu jeszcze jako tako to wyglądało i były pewne nadzieje. Ale Fabregas je rozwiał i pokazał nam co straciliśmy przez własną głupotę a co w zamian dostaliśmy od "zarządu".
1
A ten Douglas zagra wgl kiedyś ? Bo skoro jest za słaby dla trenera to po co go kupowaliśmy ? W normalnych klubach to trener wybiera sobie zawodników których "CHCE" kupić. To jest kpina. Po co nam taka szeroka kadra skoro Verma nie zagra, Montoya i Douglas również nie dostają szans a o Roberto szkoda gadać
0
Forbes – amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej, założony w 1917 przez B.C.Forbesa
0
Przed Messim jeszcze jedno ważne zadanie. Zostać najlepszym strzelcem w najwyższych ligach europy. Rekord ten należy do legendarnego Gerda Müllera i wynosi jak się nie mylę 365 trafień. Leo ma "na razie" 253 trafienia więc jeszcze brakuje :D
0
Ponieważ jak sam przydomek "Królewscy" wskazuje Real chciał pokazać swoją królewskość i godność (pff szczególnie w czasach gen. Franco) a hymn Barcelony miał być miły, wesoły i miał rozweselać gnębionych Katalończyków, którzy nie mogli wyznawać swoich tradycji i obyczajów a nawet nie mogli mówić po Katalońsku.
Dlatego leję na ten "podniosły" hymn Realu a jak słyszę „Cant del Barça” to buzia sama się uśmiecha.
Chociaż względem "czysto muzycznym" jak to nazwałeś, owszem hymn Realu ma dużo lepsze wykonanie.
1
Wszystkiego najlepszego Barcelono ! Jedyne czego ci życzę to jest to żeby w końcu ktoś kompetentny objął twoje stery i aby po raz kolejny naprowadził cię na tory sukcesu i poszanowania wśród wszystkich. I oby skończyły się afery, które plamią twój wizerunek, tradycje i honor.
Śp. Joan Gamper wiedział co robi zakładając klub sportowy. Trzeba dziękować Bogu, że taki człowiek się urodził i wpadł na pomysł założenia klubu. Nie wyobrażam sobie co by było bez tego pana.
FC Barcelona tot el millor! VeB!
0
Jest na liście genialny Cesc a gdzie nasz "super transfer" do pomocy Rakitić ?
0
Przecież gość jest skrzydłowym i na tej pozycji na bank się zmarnuje w Realu... Bale'a, Ronaldo, Jamesa, Isco czy Jese jeszcze przez kilka lat nie przeskoczy :)
0
Z tego co widziałem to Mathieu woził się czerwoniutkim Ferrari a teraz mu dają byle jakie Audi ?
0
Powinniśmy zostać tylko i wyłącznie przy Nike. Jak dla mnie robią świetne stroje :)
0
Ja się zastanawiam czy Leo też przedłużą możliwość głosowania na ZP tak jak to zrobili ostatnim razem dla Ronaldo ?
0
Aguero > Suarez ... mówiłem, że złego napastnika kupiliśmy :)
4
Pedro buk dryblingu :) A Rakitić niech patrzy i się uczy... Xavi nawet w polu karnym i piętą potrafi grać do PRZODU
0
Dawaj Leo jeszcze musisz się odegrać L. Adriano za te jego "farfocle" z BATE....