SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi 3 ale Pedro tak altruistycznie jak cholera... będą płakać Hala Dzieci, że Leo też dokłada nogę (jak Ronaldo ale tego oczywiście nie napiszą bo dla nich to najważniejsze gole CR + oczywiście karne :D)
0
Śmiechy trwają już od bodajże 3 sezonów... ale większy śmiech z tego, że ktoś tak słaby ma miejsce w klubie z najwyższej półki.
0
Ajajaj Messi siata w polu karnym jak w moim ulubionym jego golu przeciwko Sevilli jakiś czas temu... tylko wtedy tam miał szybszą nogę i jeszcze po siatce dopadł do piłki i lobnął bramkarza Sevilli
0
Straszne bo nie takiego Luisa wyobrażałem sobie gdy był dopięty transfer. Normalnie to z tych 3 celnych strzałów miałby 3 gole to sami Messi jeszcze niedawno...
0
Skuteczność słaba.... 6 okazji, 3 celne strzały i tylko 1 gol :(
0
Co on odwala ? Schodzi Luis, wchodzi B(P)usi a Pedro zostaje... toż to nawet w 9 gramy... gdzie Neymar ??
1
Kurcze jakbyśmy kupili jakiegoś klasowego stopera za Pique do pary z Bartrą, zmienili Alvesa na jakiegoś porządnego PO, do ataku za Pedro wstawili Neymara i za Rakitica znów grałby Cesc (ale na swojej pozycji) to by mogła być magia... Nie oszukujmy się ale Rakitić pokazuje, że Barca to za wysokie progi dla niego... nawet z takim rywalem jak Apoel nie błyszczy a ma błyszczeć w meczach z Realem czy np. Chelsea lub Bayernem w LM ???
0
Mario po prostu wiem na co stać i Leo i Luisa (bo oglądałem wszystkie mecze LFC w poprzednim sezonie) i po prostu pisze jak jest. W swoich topowych wersjach i w formie panowie potrafią albo potrafili trafiać wszystkie swoje okazje z zamkniętymi oczami.
0
Szkoda, że nie tyczy się też to do PSG... będziemy musieli z nimi wygrać żeby wyjść z 1 miejsca, które oznacza teoretycznie trochę łagodniejszą drogę :D
5
Masche genialny... jak jeszcze raz zobaczę tego ślamazarnego Busiego to się chyba wybiorę do Katalonii i nakopię Lucho. Martwią mnie jednak Leo i Luis... takie sety marnować to nie w ich stylu... Leo z roku 2012 wszystko by z zamkniętymi oczami trafił a Luis z poprzedniego sezonu również... oby się im na wiosnę poprawiło
0
Też byłem już kiedyś takiego zdania... że jak Leo pobije pierwszy Raula i Zarrę i chociaż minimalnie zbliży się golami do CR to może zgarnąć ZP bo w końcu został wice mistrzem świata no ale niestety dalej ma stratę 10 goli do Portugalczyka
0
Brawo dla Rafy bo w końcu trochę ożywienia no i dla Leo, że Cristiano będzie zawsze tym drugim hehe :) No i serdeczne gratulacje dla Suareza bo miałem pisać, że Aguero strzela jak na zawołanie a u nas Luis ma zastój.
Jedyne co mnie boli to jest to, że Cesc ma kolejną asystę w Chelsea a przy akcji Suareza nie było nikogo komu mógłby w razie czego wyłożyć piłkę na środku pola karnego... nikt nie poszedł z pomocą jakby nie zmysł Luisa to mogło by gola nie być... nawet na jakąś ewentualną dobitkę nie było nikogo
1
Jeżeli przez bezmyślnego trenera i samozwańczy zarząd zmarnujemy taki talent jak MAtS to na prawdę "krew mnie zaleje". Jak był tylko Valdes to płakaliśmy, że nie ma młodszego konkurenta, że inne kluby mają dobrze rokujących młodych GK takich jak de Gea, Szczęsny czy Courtois a jak teraz mamy świetnego młodego bramkarza (być może następcę Neuera jak to mówił legendarny Kahn) to chcemy go zmarnować... Bravo nie śrubuje już rekordu to i MAtS mógłby więcej pograć w La Lidze...
0
Jeszcze parę takich ruchów transferowych i niedługo wgl będzie miał zakaz wchodzenia na trybuny :D
0
Nadzieja jedynie w tym, że jak w końcu Verma się ogarnie i przestanie być mniej szklany to pokaże Pique co to znaczy być stoperem. Pamiętajcie, że swego czasu (w formie) był najlepszym obrońcą BPL :)
0
To już nawet śmieszne być przestaje... nie ma co Zubi & Barto geniusze...
Mówiłem, że nie ma co się cieszyć z jego ostatniego powrotu bo to mógłbyś tylko powrót na pokaz że wgl żyje. Ostatnio dużo się mówiło, że będzie musiał przejść operację i możliwe, że wgl nie zagra w tym sezonie.
2
Jaka demokracja ? Nikt Barto na prezydenta nie wybrał bo żadnych wyborów nie było. Samozwańczy zarząd. Całe szczęście, że pojawiły się gwizdy bo już myślałem, że socios są ślepi i głusi na działania zarządu który szkodzi KLUBOWI bo myśli, że prowadzą FIRMĘ.
0
Wielkie gratulacje dla Leo. Jemu chyba najbardziej należały się te bramki za ostatni czas. Najgorsze, że nie ma co popadać w hiperoptymizm czy zbytnio się spuszczać bo i tak wybitnie nie zagraliśmy. Jest jeszcze wiele do poprawy ale jak na wiosnę wystrzelimy z formą (mam tu na myśli Andresa i ogólnie pomoc) to może coś ugramy w tym sezonie. Mimo wszystko Leo ciągle trafi 10 goli do Ronaldo, Barca traci 2 pkt do liderującego Realu, jedynym pomocnikiem który w dzisiejszym pogromie (ale i wgl ostatnio) asystował jest tylko Xavi, Suarez znowu nie strzelił bramki (a niby miał "zjadać" Alexisa a jak na razie jest jeszcze mniej skuteczny i ma mniej strzałów na mecz niż miewał Alexis i jest o wiele wolniejszy i mniej zwrotny niż Chileno). tak gadajcie sobie, że nie grał 3 msc i zmieniał drużynę ale od piłkarza takiej klasy, za tyle pieniędzy i z taką pensją wymaga się o wiele więcej....
1
Przez głupotę zarządu i brak zaufania Martino w najważniejszych meczach....
4
No i mówiłem, że Ronaldo strzeli gola... A Alexis wymiata w meczu Arsenal - United
3
Dobrze poukładani, silni w obronie, mają generała w pomocy którego my się pozbyliśmy bez żalu bo przecież jest stary Xavi i drewniany Rakitić, mają piekielnie mocną ławkę i trenera może trochę szalonego ale z pomysłami w głowie. Na pewno nie chciałbym żeby Real obronił LM i na pewno żeby ją wygrał Bayern więc będę kibicował Chelsea żeby to oni odebrali trofeum białym... my co najwyżej to znów zatrzymamy się na ćwierćfinale bo z takim zarządem do 2016 możemy sobie pomarzyć o trofeach :)
10
Mnie zastanawia jedno... skoro Cesc jako jeden z nielicznych który w poprzednim sezonie w Barcy notował double-double w asystach i bramkach oraz był 3 najlepszym zawodnikiem Barcy (Wiadomo 1 Messi, 2 Alexis) i jeszcze otrzymywał gwizdy od kibiców to co sprezentują Ivanowi który ma ledwo 2 gole i chyba ani jednej asysty bo to zagranie (gdzie gola strzelił Munir) odbiło się od pleców rywala....
0
Kolejna asysta Cesca w Chelsea.. już nawet nie chcę liczyć która to (ale pewnie wynik już dwucyfrowy)
1
No właśnie dziwne, że nie ma o tym artykułu :D Przecież wiadomo, że znów będzie obijał poprzeczkę a Ronaldo znów strzeli przynajmniej 1 gola z karnego :D
0
Nawet bodajże 182 :D
0
No Sevilla nigdy nie była dla nas dzieckiem do bicia... ale Real jak najbardziej pakował najwięcej goli na terenie Sevilli :)
1
Tak mu obiecują żeby został bo prasa ich wyśmieje jak odejdzie a potem jak będzie taka możliwość to kupią jakiegoś PO i Montoya znów pójdzie w odstawkę
2
Wszystko fajnie tylko, Masche wgl nie został powołany na mecz :)
2
Ale co z tego wynika.. w Anglii chociaż miał kto celnie mu dorzucić na głowę nawet w sytuacjach gdy wydawało się, że wrzutka jest niemożliwa a u nas jak sam sobie akcji nie zrobi (a przy murze 11 zawodników jak to przez ostatnie lata jest) to nic nie będzie. W Anglii miał miejsce na kontrę, miał mu kto zagrywać piłki (jakby trafił do nas przynajmniej 2 sezony to jeszcze miałby kto podawać ale ostatnio nie mamy wgl pomocy), dostawał dobre wrzutki i rożne. Suarez totalnie nie będzie do nas pasował :)
2
No chyba, że chodzi o Alexisa to tak :) Sama przyjemność oglądać go w Arsenalu :D