0

I nie wiem jakim cudem oni chcą "być wierni stylowi" skoro najważniejsza formacja od tego stylu jest najsłabsza od lat... dla porównania pomoc Realu ma jakieś 17 asyst a goli nawet nie liczę :(

1

Sam tytuł obrazuje kompetencje Zubiego. Nawet czytać dalej nie trzeba :( Ehhhh będą chude lata do 2016 oj będą

0

Z top 5 na razie jedyną wartość przedstawiają nasz Halil i Odegaard. Gabigol jest dopiero szykowany na następce Neya. Grajka z Ajaxu nie kojarzę za bardzo a Mastour to może co najwyżej sobie w Fifę pograć :D W sumie to i tak grał z Netmarem a potem mieli konkurs freestyle'u

0

Jakie zadłużył klub ? Według tego co wyszło na jaw to Laporta zostawił klub na 4 mln plusie a nie tak jak to mówił roSELL

1

Wystarczyło zostawić w obwodzie Alexisa i już można by było być pewniejszym o wyniki... a tak Pedro i Munir śmiechu warte

1

Wszystko mogę zarzucić Messiemu ale nie to, że nurkuje w polu karnym :D A w tym Hazardowi bliżej do Cristiano "Penaldo" Ronaldo....

0

Louis van Gaal mówi, że naprawa Man Utd może potrwać nawet 3 lata... ja nie chcę myśleć ile potrwa naprawa Barcy bo jak na razie nikt z zarządu nie chce o czymś takim wgl słyszeć a takowa naprawa powinna mieć miejsce zaraz po 7up'ie z Bayernem...

0

Icardi też strzela dla Interu ostatnio regularnie i nikt o tym nie pisze. Szkoda, że w 2011 ostatecznie odszedł z La Masii :(

0

"Cruyff: Nie mogę zrozumieć, dlaczego Toni Kroos nie gra w Barçy. Chciał tu występować, zawsze lubił Barcelonę."

2

Ja też jestem zdania, że Szpilka jeszcze się musi dużo nauczyć... szukał cały czas tylko szukał prawego prostego i nic więcej. Jakby Adamek był młodszy i w formie toby zniszczył Szpilkę "combosami" na które już w aktualnej dyspozycji i wieku nie ma "paliwa"

0

I skończy ale w Polsce... tak pisali eksperci przed walką, że jak Adamek przegra to już więcej się nie pokaże w Polsce... sam Tomek mówił, że po walce wraca do domu w USA

0

Taaa

1

Szpilka wygrał... ale dla mnie walka słaba... ani kropelki krwi i twarze ledwie obite

0

Według Salety runda 9 dla Adamka ... i teraz się będzie działo 10 !

0

Szpilka ma nieco mniejszy wachlarz zagrań... czeka cały czas na ten swój szybki krótki prawy... widać Adamek ma większe doświadczenie

0

Teraz runda Adamka, Szpila osłabiony, ręce już nisko.... ale w pkt 78 do 76 dla Szpilki

0

Szpilka przymroczony, zapomina o gardzie

0

Adamek chce iść na nokaut bo coraz mniej czasu

0

Kolejna runda dla Szpilki chociaż według mnie Adamek był lepszy i Artur dał się sprowokować pod koniec rundy

0

Szpilka za bardzo daje się zepchnąć do narożnika... Adamek może być wolny i starszy ale doświadczenia nikt mu nie dobierze :D

0

Na razie przewaga pkt Szpilki według Przemka Salety...

0

Po 2 rundy dla obu i jedna na remis :)

1

Adamek się obudził

0

4 runda na remis

0

u mnie cały czas leci normalnie na tym linku spróbuj odświeżyć

0

2 i 3 runda dla Szpilki... w 1 remis

0

http://www.wiz1.net/channel12 mnie ładnie działa

0

Szpila celny i Adamek przymroczony

0

0

No bo wiadomo, że akcje szybsze i widowiskowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?