SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nie wiem jakim cudem oni chcą "być wierni stylowi" skoro najważniejsza formacja od tego stylu jest najsłabsza od lat... dla porównania pomoc Realu ma jakieś 17 asyst a goli nawet nie liczę :(
1
Sam tytuł obrazuje kompetencje Zubiego. Nawet czytać dalej nie trzeba :( Ehhhh będą chude lata do 2016 oj będą
0
Z top 5 na razie jedyną wartość przedstawiają nasz Halil i Odegaard. Gabigol jest dopiero szykowany na następce Neya. Grajka z Ajaxu nie kojarzę za bardzo a Mastour to może co najwyżej sobie w Fifę pograć :D W sumie to i tak grał z Netmarem a potem mieli konkurs freestyle'u
0
Jakie zadłużył klub ? Według tego co wyszło na jaw to Laporta zostawił klub na 4 mln plusie a nie tak jak to mówił roSELL
1
Wystarczyło zostawić w obwodzie Alexisa i już można by było być pewniejszym o wyniki... a tak Pedro i Munir śmiechu warte
1
Wszystko mogę zarzucić Messiemu ale nie to, że nurkuje w polu karnym :D A w tym Hazardowi bliżej do Cristiano "Penaldo" Ronaldo....
0
Louis van Gaal mówi, że naprawa Man Utd może potrwać nawet 3 lata... ja nie chcę myśleć ile potrwa naprawa Barcy bo jak na razie nikt z zarządu nie chce o czymś takim wgl słyszeć a takowa naprawa powinna mieć miejsce zaraz po 7up'ie z Bayernem...
0
Icardi też strzela dla Interu ostatnio regularnie i nikt o tym nie pisze. Szkoda, że w 2011 ostatecznie odszedł z La Masii :(
0
"Cruyff: Nie mogę zrozumieć, dlaczego Toni Kroos nie gra w Barçy. Chciał tu występować, zawsze lubił Barcelonę."
2
Ja też jestem zdania, że Szpilka jeszcze się musi dużo nauczyć... szukał cały czas tylko szukał prawego prostego i nic więcej. Jakby Adamek był młodszy i w formie toby zniszczył Szpilkę "combosami" na które już w aktualnej dyspozycji i wieku nie ma "paliwa"
0
I skończy ale w Polsce... tak pisali eksperci przed walką, że jak Adamek przegra to już więcej się nie pokaże w Polsce... sam Tomek mówił, że po walce wraca do domu w USA
0
Taaa
1
Szpilka wygrał... ale dla mnie walka słaba... ani kropelki krwi i twarze ledwie obite
0
Według Salety runda 9 dla Adamka ... i teraz się będzie działo 10 !
0
Szpilka ma nieco mniejszy wachlarz zagrań... czeka cały czas na ten swój szybki krótki prawy... widać Adamek ma większe doświadczenie
0
Teraz runda Adamka, Szpila osłabiony, ręce już nisko.... ale w pkt 78 do 76 dla Szpilki
0
Szpilka przymroczony, zapomina o gardzie
0
Adamek chce iść na nokaut bo coraz mniej czasu
0
Kolejna runda dla Szpilki chociaż według mnie Adamek był lepszy i Artur dał się sprowokować pod koniec rundy
0
Szpilka za bardzo daje się zepchnąć do narożnika... Adamek może być wolny i starszy ale doświadczenia nikt mu nie dobierze :D
0
Na razie przewaga pkt Szpilki według Przemka Salety...
0
Po 2 rundy dla obu i jedna na remis :)
1
Adamek się obudził
0
4 runda na remis
0
u mnie cały czas leci normalnie na tym linku spróbuj odświeżyć
0
2 i 3 runda dla Szpilki... w 1 remis
0
http://www.wiz1.net/channel12 mnie ładnie działa
0
Szpila celny i Adamek przymroczony
0
http://www.wiz1.net/channel12
0
No bo wiadomo, że akcje szybsze i widowiskowe :)